Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või siis ikkagi mitte??

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rase või siis ikkagi mitte??

Postitas:

Tere. Mis arvate, mida uskuda- biocardi eriti varajane pulktest näitas õrnalt positiivset tulemust täna, kuid haiglas tehtud veretest näitas 0.500.. Laborant komenteeris, et tegu ei ole kindlalt rasedusega, et vb hoopis miskit munasarjas pahasti..?! Minu ehmatus oli suur. Juba nädala jagu on rinnad valusad, iiveldushood, ja kõhus kergelt pakitseb, ov oli 28sept, vahekorras olime 25 sept. Päevad peaksid 12-ndal hakkama. Tsükkel on 28 päeva.. On kellelgi veel juhust, kus rasedustest näitab rasedust, kuid veretest on 0.500 ja ometi on ikka tegu terve rasedusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:18; 09.10 15:59; 10.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa aru ja ei hakka kunagi aru saama, miks on vaja teha neid vereteste nii vara? Saan aru, et kunstlikul teel rasestunud, et vaja teha, või testid negatiivsed, aga päevasid ei ole jne. Oota ikka sinna 12ndani ja siis tee uuesti RASEDUSTEST, kui päevad ei hakka. Ega see rasedus eest ära ei jookse, kui sellega tegu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, jätsin selgitamata eelneva. Nimelt saatis mu veretestile arst, kuna vaja hakata allergilise astma tõttu rohtu võtma, kuid kuna on raseduse kahtlus, ei julge suvalt neid välja kirjutada. Hetkel katsun zyrteciga hakkama saada( olen seda pikemat aega tarvitanud, aga enam ei toimi nii hästi) Kogu selle eelneva tõttu on vaja teada saada, kas olen rase või mitte. Ja veretest peaks ju teadupärast umbes 8 dpo näitama hakkama juba, minul hetkel 10-11dpo. Kuna biocard oli kergelt positiivne, lasi arst igaksjuhuks ka veretesti teha ( mis oli aga neg. ehk 0.500). Arstile lähen neljap ( naistearst).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:18; 09.10 15:59; 10.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretest on ikkagi õige. Pulktest ei saanud päris triipu näidata, kuna nii madala HCG tulemusega on see ju võimatu, päriselt ka, võimatu! Alates HCG 5 võib arvata, et ehk on tekkiv rasedus, selle tulemusega pole kohe kindlasti miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nii ongi, alakõht tuikab ja kergelt määrib- ilmselt algavad pp.
See biocard oli kohe täitsa nähtava heleroosa teise triibuga, lihtsalt heledake. Aga ju valetas see test- enam seda ei osta ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 14:18; 09.10 15:59; 10.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veretest oli 0,5, siis tõesti pidi valetama rasedustest, sellise näiduga ei peaks seal olema mingit triipu. Kui päevad ei hakka, siis tee uus veretest, kuigi 0,5 näidu puhul pidi siis pesastumine olema alles mõni tund tagasi, et nii väike näit saaks raseduse ajal olla, ja pesastumiseks oli juba päris hilja. Ma arvan, et see 0,5 oli täiesti mitterase näit (isegi meestel võib selline olla), pissipulk valetas ja saad rohtu võtma hakata, aga muidugi oota päevad ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 08:09; 11.10 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad päris raudkindel olla, siis võid täna teha uue veretesti, naistearsti ajaks on homme näit teada ja kui see pole tõusnud, siis pole sa kindlasti rase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 08:09; 11.10 09:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või siis ikkagi mitte??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.