Esileht Lapse ootamine raseda riided

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: raseda riided

Postitas:
Kägu

Mul vaja osta raseda riideid. Kus ometi tänapäeval müüakse? 10 a tagasi müüs Mothercare ilusaid raseda riideid, aga nüüd ma ei leia mitte kusagilt. Tahan kindlasti proovida ka enne ostmist. Ainus koht, kust ma ostsin hädaga ühed teksad ära oli H&M, aga need tõesti väga ebamugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartlasena olin täiesti hädas – isegi kui veebis on valikut, siis kohapeal näiteks ei olnudki. Püksid saingi h&mist ning midagi ka lindexist. Kõige suurem probleem oligi pükstega – muud asjad olen ostnud lihtsalt nt numbri suurema (kootud kleidid, dressipluusid jne) tavapoest. Spets rasedariided, mis leidsin, et mingid a la emade poed müüvad pükse ca 100ga – ei ahvatlenud ostma. Raseduse alguses sobisid hoopis ka paljud olemasolevad retuusid/dressipüksid, mõnel nt kodus kandes keerasin pihaösa alla kui olid kõrgemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin about youst, proovisin kodus ning mis ei sobinud saatsin tasuta tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asoses on ka raseda riideid ja H&Mi veebis on megailusaid rasedate riideid, mida poes kahjuks ei ole. Soodukate ajal saab megaodavalt neid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ostnudki spetsiaalseid rasedariideid. Mohitost ja Reservedist sain sellised madala ja veniva ülaosaga püsid, hästi mugavad. Peal saab kanda natuke pikemaid kampsuneid/pluuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kohe 8.kuu ja pole ühtegi asja juurde ostnud. (Ühed teksad tegelikult tellisin, aga need said liiga suured ja pole kordagi kandnud). Soojadele õuepükstele panin kummi nööbi kohale, aga enamus asju venib ilusasti ning polegi midagi juurde vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 6. kuu ja ühe paare pükse ostnud H&M-ist ja rohkem ei plaanigi osta. See üks paar mustaks saab, kannan seni dresse või mõnda seelikut või kleiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen rasedariideid ostnud HM-ist ja Sinsayst. Olen kuulnud, et Lindexi riided pidid ka päris head olema ja neid peaks vist ikka poodides kohapeal ka olema.

Mul on 4 paari rasedaretuuse ja 1 teksad ja ma olen küll väga õnnelik, et mul neid nii palju on, sest väikese lapse kõrvalt tuleb püksid iga päev pessu panna ja mõnikord lõpetab õhtu lõpuks pesukorvis mitu paari pükse ja iga päev ma pesu ei pese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama mure, mis teemaalgatajal, et tahaks proovida enne, kui ostan. Varsti lähen sünnitama ja kahjuks polegi sellist poodi leidnud, kus mingi normaalne valik oleks. Ühed teksad ja dressid tellisin Sinsayst, kahjuks on teksad jube ebamugavad. Kõige suurem peavalu on minu jaoks olnud riiete leidmine, millega õues liikuda, sest katsun ikka iga päev mõned kilomeetrid jalutada. Teistel rasedatel pole vist kombeks jalutamas käia, sest riiete teemadest loen alati, kuidas polegi raseduse lõpuni vaja olnud midagi uut osta. Jah, kui hüpata kodust autosse ja autost poodi, siis saad kleidi ja retuusidega hakkama, aga siin vahepeal oli -17 kraadi, sellise ilmaga sooviks õues soojalt riides olla.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama mure, mis teemaalgatajal, et tahaks proovida enne, kui ostan. Varsti lähen sünnitama ja kahjuks polegi sellist poodi leidnud, kus mingi normaalne valik oleks. Ühed teksad ja dressid tellisin Sinsayst, kahjuks on teksad jube ebamugavad. Kõige suurem peavalu on minu jaoks olnud riiete leidmine, millega õues liikuda, sest katsun ikka iga päev mõned kilomeetrid jalutada. Teistel rasedatel pole vist kombeks jalutamas käia, sest riiete teemadest loen alati, kuidas polegi raseduse lõpuni vaja olnud midagi uut osta. Jah, kui hüpata kodust autosse ja autost poodi, siis saad kleidi ja retuusidega hakkama, aga siin vahepeal oli -17 kraadi, sellise ilmaga sooviks õues soojalt riides olla.

Täitsa jama jutt.

Usun,et paljud käivad jalutamas ja on füüsiliselt aktiivsed.

Ma käin iga nädala mitmeid kordi pikemaid distantse jalutamas + siseruumides trennis ja mul ainult 1 paar stretch rasedate pükse, mis H&M-ist alega ostsin.

Panen jalutama minnes termoretuusid alla, mis lihtsalt venitama ülaosaga ja tavalised dressid.

Ei pea kohe ostma special 10 paar rasedate riideid.

Püksid hoiavad ilusti kõhu alla ja lisaks kasutan bandaazi moodi asja, mis pigem toimib pluusi pikendusena.

Jalutamas käinud iga ilmaga padukast kuni suurte miinusteni.

Ei pea iga asja jaoks sepecial eri riided olema, juhul kui saab ka olemasolevatega läbi.

Rasedus siiski nii lühike aeg ja need special riided enamasti päris kallid, seega tuleb olla leidlik lihtsalt.

Enda jope väikseks jääb, võtan mehe oma ja ei jookse kohe poodi kallist rasedate jopet ostma 2- 3 kuuks, kui kõht enam enda jopesse ära ei mahu.

Kulutan raha pigem tulevasele ilmakodanikul asjade ostmiseks ja poputan end muud moodi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eelmise lapsega ostsin enamused asjad nt järelturult. Ei näinud pointi ulme hinnaga uusi osta. Facebookis on näiteks hea grupp Riided rasedatele OST/MÜÜK 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama mure, mis teemaalgatajal, et tahaks proovida enne, kui ostan. Varsti lähen sünnitama ja kahjuks polegi sellist poodi leidnud, kus mingi normaalne valik oleks. Ühed teksad ja dressid tellisin Sinsayst, kahjuks on teksad jube ebamugavad. Kõige suurem peavalu on minu jaoks olnud riiete leidmine, millega õues liikuda, sest katsun ikka iga päev mõned kilomeetrid jalutada. Teistel rasedatel pole vist kombeks jalutamas käia, sest riiete teemadest loen alati, kuidas polegi raseduse lõpuni vaja olnud midagi uut osta. Jah, kui hüpata kodust autosse ja autost poodi, siis saad kleidi ja retuusidega hakkama, aga siin vahepeal oli -17 kraadi, sellise ilmaga sooviks õues soojalt riides olla.

Täitsa jama jutt.

Usun,et paljud käivad jalutamas ja on füüsiliselt aktiivsed.

Ma käin iga nädala mitmeid kordi pikemaid distantse jalutamas + siseruumides trennis ja mul ainult 1 paar stretch rasedate pükse, mis H&M-ist alega ostsin.

Panen jalutama minnes termoretuusid alla, mis lihtsalt venitama ülaosaga ja tavalised dressid.

Ei pea kohe ostma special 10 paar rasedate riideid.

Püksid hoiavad ilusti kõhu alla ja lisaks kasutan bandaazi moodi asja, mis pigem toimib pluusi pikendusena.

Jalutamas käinud iga ilmaga padukast kuni suurte miinusteni.

Ei pea iga asja jaoks sepecial eri riided olema, juhul kui saab ka olemasolevatega läbi.

Rasedus siiski nii lühike aeg ja need special riided enamasti päris kallid, seega tuleb olla leidlik lihtsalt.

Enda jope väikseks jääb, võtan mehe oma ja ei jookse kohe poodi kallist rasedate jopet ostma 2- 3 kuuks, kui kõht enam enda jopesse ära ei mahu.

Kulutan raha pigem tulevasele ilmakodanikul asjade ostmiseks ja poputan end muud moodi.

Pean nõustuma. Jope ma tõesti ostsin endale oma (sest viisakalt mujal ka vaja käia). Aga ostnud vaid ühed spets rasedapüksid – muud on retuusid pika/madala osaga, mahuvad ilusasti rasedateksade/dresside vmt alla. Isegi h&mist soojad rasedate sukkpüksid/retuusid annab alla panna. Lisaks niisama jalutades saab väga edukalt kanda vanu suusapükse – eest lihtsalt nööp/lukk lahti, traksid hoiavad üleval – ei ole vaja mingeid spets rasedate talvepükse osta (polegi näinud, aga pole ka otsinud).  Jalutades ongi kihiline riietus tunduvalt mõnusam. Isegi -25 panin lihtsalt retuusid oma rasedapükste alla ja ei olnud jahe. Vajadusel mahuks veel sukkpüksid ka retuuside alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jopeks ostsin kasutatud lapsekandmisjope. Sain kanda raseduse viimastel kuudel ja kuni laps kotis oli. Hiljem sain edasi müüa.

Veel ostsin  viimases trimestris kasutatud rasedateksad ja kandsingi neid igal ajal ja igal pool. Jõusaalis olid retuusid kõhu all ja hiiglaslik kaltsuka t-särk peal. Jõusaalis käisin kuni 38rasedusnädalani ja jalutamas käisin ka iga päev ja nädalavahetustel mehega discgolfi ängimas.

Kui kaalutõus kontrolli all hoida, saab pikalt tavaliste rõivastega hakkama. Ning raseduse lõpus enamus naisi tõesti ei liigu enam aktiivselt ja sünnitus nii lähedal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe jopet saavad kanda vaid need, kes partneriga sama kasvu ja kaalu. Kui mees on 30- 40 cm pikem ja kaalub 50 kg rohkem, siis tema riideid ei saa küll kanda. Rasedal kasvab ainult kõht, õlad ei lähe laiemaks ja käed- jalad pikemaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jopeks ostsin kasutatud lapsekandmisjope. Sain kanda raseduse viimastel kuudel ja kuni laps kotis oli. Hiljem sain edasi müüa.

Veel ostsin viimases trimestris kasutatud rasedateksad ja kandsingi neid igal ajal ja igal pool. Jõusaalis olid retuusid kõhu all ja hiiglaslik kaltsuka t-särk peal. Jõusaalis käisin kuni 38rasedusnädalani ja jalutamas käisin ka iga päev ja nädalavahetustel mehega discgolfi ängimas.

Kui kaalutõus kontrolli all hoida, saab pikalt tavaliste rõivastega hakkama. Ning raseduse lõpus enamus naisi tõesti ei liigu enam aktiivselt ja sünnitus nii lähedal.

Ma olen raseduse jooksul 6 kg juurde võtnud (37. ndl), aga kõhtu ikka igasse riietusesemesse enam ei topi juba pikka aega. Mina näiteks ei saa pükse kõhu alla rullida, sest emakas hakkab kohe toonusesse tõmbama ja on jube ebamugav, sellepärast olen pidanud ka spetspükse ostma. Mu mees pole ka nii paks, et tema riided selga mahuks. Riideid olen ostnud kaltsukast, hakkasin juba üsna raseduse alguses varuma. Liikumas käia kavatsen ikka kuni sünnituseni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rocca HM-s on praegu palju allahinnatud rasedariideid, just pükse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin enamik asju järelturult.

No õndsad on need, kes saavad tavariietega jätkata. Ma võin tavalisi pükse kõhu alla rullida nii palju kui kulub, ikka tunnen, kuidas emakas toonusesse tõmbab.

Kaalutõus on jäänud kõigi lastega max 10kg piiridesse, seega ei päde ka see jutt, et ära siis söö ennast paksuks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe jopet saavad kanda vaid need, kes partneriga sama kasvu ja kaalu. Kui mees on 30- 40 cm pikem ja kaalub 50 kg rohkem, siis tema riideid ei saa küll kanda. Rasedal kasvab ainult kõht, õlad ei lähe laiemaks ja käed- jalad pikemaks.

Vale jutt. Kuigi ma ise olen ka pikka kasvu, on mu mees veel pikem ja 50 kg raskem (võrreldes minu rasedakaaluga praegu 8ndal raseduskuul, aga isegi rasedana olen ma saleda kehaehitusega kui jalgpall kõhu peal välja arvata), aga olen mehe udusulejope (XXL meeste suurus) selleks talveks ära ärandanud ja pole mingit probleemi. Enne rasedust kandsin ma ise naiste S suuruses jopesid. Ainult varrukad käärin veidi ülesse ja see, et jope on mulle oluliselt pikem kui mehele, ongi just hea, hoiab keha rohkem soojas. Mul mees naturaalselt laiaõlgne samas kui ma olen õlgadest kitsas, aga näeb üllatavalt hea välja. Mis siis, et varrukajoon jookseb oluliselt allpool, mitte otse õla peal. Sõbrad näiteks ei saa arugi, et mehe jopet kannan, ainult siis kui mainin, märkavad ja ütlevad, et jube hästi sobib. Samas mul mees kannab hästiistuvaid riideid ka, see ilmselt võimaldabki kanda neid kas keha järgivaid (mehele) või veidike lohmakam versioon (mulle) ning ikka näeb stiilne välja.

Raseda riietest olen ostnud ainult paar paari retuuse – ühes fliisist väljas kandmiseks ja teised puuvillast kodus kandmiseks. Käin pikkadel jalutuskäikudel, aga jällegi retuuse sääristega ja mehe kampsunitega kombineerides pole mingeid muidu spets lisa rasedariideid vaja. Mul endal mõned pikad soojad kootud kleid ka. S suuruses aga venivad selga isegi praegu 8ndal raseduskuul. Pigem kulutan tõesti selle raha beebile asjade ostmiseks kui endale vaid mõneks kuuks kandmiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Lapse ootamine raseda riided