Esileht Lapse ootamine Rasedaks enne OV

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Rasedaks enne OV

Postitas:

Kas keegi teist on jäänud rasedaks ka nii, et vahekorras olnud 3-4 (või rohkem) päeva enne OV? Mis soost laps tulekul? Huvitab see teooria, et vahekorra ajast oleneb lapse sugu, mul endal nimelt 3 täpselt OV ajal eostatud poega kodus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 poega. Hetkel kolmas rasedus. Seekord vahekord toimus 3 päeva enne ovulatsiooni, kolmanda lapse soo saan teada 3 nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et nokin, kuid rasedaks ei saa kuidagi jääda enne OV 😀 Kuid edasi lugedes sain aru, mida silmas pidasid.
Minul on nii, et kaks vahekorda, mis ajastatud täpselt ov peale on poisid ja vahekord, mis oli 1 päev enne ov, on tüdruk.
Ise arvan, et lihtsalt läks nii ja mingit teooriat/loogikat taga ei otsi.
Nüüd on ivf rasedus ja selle teooria järgi peaks ju kindlasti poeg tulema, kuid sugu me veel ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teooria võib olla veidi kaheldav kuna Ivf. raseduste puhul sünnivad nii poisid kui tüdrukud aga ajastus on tagatud rohtudega, et OV toimub kindla aja jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Copy-paste artiklist:
10. Spermatosoide on mõlemast soost: Jah, olemas on nii mees- kui naissoost spermatosoidid. Meessoost sperma on tavaliselt kiirem, aga naissoost sperma jällegi vastupidavam, nii et spermavaheline sugude võitlus on kokkuvõttes viigis.

Kuna siin tundub, et isegi IVFitajad (kes kõikide eelduste kohaselt peaksid olema viljastumisega eriti kursis, kaasa arvatud sellega, mis määrab lapse soo), ei ole teadlikud, väike lugemine:

https://vara.e-koolikott.ee/node/6404

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mina????‍♀️
Meie neljas rasedus tuli lausa 5p enne ov. Abikaasa oli ov ajal lihtsalt välislähetusel ja tegin samal ajal digitaalseid ov teste,seega tean et ov oli vähemalt 4-5p hiljem.
Ka meie teine on meisterdatud 4p enne päevi jällegi(regulaarne 28p tsükkel), sest muul ajal pole võimalik rasestuda.
Teooriast niipalju, et meil kõik poisid 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mina????‍♀️

Meie neljas rasedus tuli lausa 5p enne ov. Abikaasa oli ov ajal lihtsalt välislähetusel ja tegin samal ajal digitaalseid ov teste,seega tean et ov oli vähemalt 4-5p hiljem.

Ka meie teine on meisterdatud 4p enne päevi jällegi(regulaarne 28p tsükkel), sest muul ajal pole võimalik rasestuda.

Teooriast niipalju, et meil kõik poisid ????

Sorry, aga järelikult ei ole regulaarne tsükkel ju, kui 4 päeva enne päevi rasedaks jäid. Järelikult ikka oli sealkandis hoopis OV. Rasestumine saab ikka ainult OV ajal toimuda ja spermatosoid ei ela 3 nädalat.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mina????‍♀️

Meie neljas rasedus tuli lausa 5p enne ov. Abikaasa oli ov ajal lihtsalt välislähetusel ja tegin samal ajal digitaalseid ov teste,seega tean et ov oli vähemalt 4-5p hiljem.

Ka meie teine on meisterdatud 4p enne päevi jällegi(regulaarne 28p tsükkel), sest muul ajal pole võimalik rasestuda.

Teooriast niipalju, et meil kõik poisid ????

Sorry, aga järelikult ei ole regulaarne tsükkel ju, kui 4 päeva enne päevi rasedaks jäid. Järelikult ikka oli sealkandis hoopis OV. Rasestumine saab ikka ainult OV ajal toimuda ja spermatosoid ei ela 3 nädalat.

Usu või ära usu, aga mina nt rasestusin 23 mai ( mees oli kuu aega komandeeringus, tean täpselt kuupäeva). Menses pidi hakkama 25 mai, ja hakkas ka! Tüdruk sündis 27 veebruar. Tsükkel oli väga täpne mul siis. Ei suutnud ise ka seda uskuda. Ämmaemand ütles, et olin üks nendest vähestest, kellel selliseid “imesid” juhtub. Teine tüdruk sai OV ajal eostatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 19:19; 21.06 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad tüdrukud tehtud 2-3 p enne ov.
Viimasele vastuseks, et kõik verejooksud pole päris menstruatsioonid. Päevade lugemine ei näita kunagi ov täpset aega. Kõige täpsem on basaali mõõtmine. Muidugi võib ka raseduse ajal olla nn päevad, aga see pole tegelikult menstruatsioon, sest ov tegelikult ei toimu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad tüdrukud tehtud 2-3 p enne ov.

Viimasele vastuseks, et kõik verejooksud pole päris menstruatsioonid. Päevade lugemine ei näita kunagi ov täpset aega. Kõige täpsem on basaali mõõtmine. Muidugi võib ka raseduse ajal olla nn päevad, aga see pole tegelikult menstruatsioon, sest ov tegelikult ei toimu.

Eino, muidugi tead ju Sina nii täpselt, kuidas kellegil tsükkel on jms. Mulle nii meeldivad need kõiketeadjad perekooli targad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 19:19; 21.06 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks tüdrukut. Mõlemaga jälgisin ovulatsiooni ja vahekorrad olid mõned päevad enne ov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne OVd ei seksinud ja sain tüdruku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 tüdrukut enne OV ( kasutasin ov teste), kolmas laps ka enne OV ( UH -ga ja OV testidega kindlaks tehtud), seekord tuleb poiss???? Loterii????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Rasedaks enne OV

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.