Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedaks imetamise ajal

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Rasedaks imetamise ajal

Postitas:
Kägu

Tere!

kui tõenäoline see on? Mulle tundub, et mitte väga. Peale ovulatsiooni algavad päevad  alati juba 5-6 päeva pärast. Tundub, et mingi häire ikka on. Kuigi tsükli kogu pikkus on normaalne. Kas tõesti pole muud varianti, kui imetamine lõpetada?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga ebatõenäoline, et sul peale OV nii kiiresti päevad hakkavad, aga kui sul juba OV ja päevad jälle käivad, siis rasestumise ga probleeme olla ei tohiks. Mul on kõigiga väga kiiresti päevad hakanud, aga rasestuda püüdnud pole, v a peale neljandat last. Jäin kohe, aga 8+ peetus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm on täis lapsi, kellel õe/vennaga vanuse she 10 – 12 kuud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on lühikeses luteaalfaasis, kus viljastatud munarakk ei jõua kinnituda enne kui limaskest hakkab irduma.

Mul aitas sama probleemiga inofolic kuur. 2x rasedaks jäänud, enne seda mitu kuud katsetamist ja mul vähemalt mõlemad korrad peale kuuri edukalt jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soov on kiirelt uuesti rasestuda?  või pigem hirm rasestuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm on täis lapsi, kellel õe/vennaga vanuse she 10 – 12 kuud.

Vaesed vanemad! Minu jaoks on isegi 2 aastat liiga vähe.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

kui tõenäoline see on? Mulle tundub, et mitte väga. Peale ovulatsiooni algavad päevad alati juba 5-6 päeva pärast. Tundub, et mingi häire ikka on. Kuigi tsükli kogu pikkus on normaalne. Kas tõesti pole muud varianti, kui imetamine lõpetada?

Kui vana laps on, keda imetad? Äkki piisavalt vana, et üldse imetamine ära jätta. Iseenesest imetamise ajal on küll võimalik rasedaks jääda, sul tundub olevat probleem tsükliga, luteaalfaas jääb lühikeseks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetatakse nii kahekuuseid, kui kaheaastaseid. Saad ju aru, et vahe sees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

Mis te arvate, et naistearstid ja ämmaemandad annavad ilmaasjata soovituse jätta raseduste vähemalt 1-1,6 aastat? Keisrilõike puhul 2 aastat.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA:

 

nagu siin mõni mainis, siis jah, luteaalfaas on miskipärast lühike. Inofolicu isegi ostsin, aga siis lugesin, et kuna uuringud puuduvad imetamise kohta, siis ei soovitata.

Laps kohe 1,5. Ma olin juba üle poole aasta tagasi valmis lõpetama, aga laps ei ole valmis ja mees ka mitte. Noh, et ma läheks kodunt ära võõrutamise ajaks vmt.
Praegu ootan, et laps hakkaks nii palju aru saama, et saaks läbirääkimisi pidada. See juba peaaegu toimib päevasel ajal, ütlen et enne tissi enne ei saa, kui tudiaeg käes. Aga öösel on ainult üks tissitamine. Hambad tulevad ja igemed paistes jne.

Probleem on aga selles, et vanus pressib peale ja see kolm aastat saab ka täis varsti ja vaja tööle minna. Töö on aga meeletu stressirikkas, vahetustega. Siis pole enam lootustki. ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetasin mõlemat last 1a2k, aga päevad hakkasid mõlemaga juba 2 kuud pärast sünnitust. Minu arusaam on, et kui on päevad, siis on ka ovulatsioon. Kui on ovulatsioon, siis on võimalik rasedaks jääda, kui ovulatsiooni ajal seksid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes üpris nõme mees, mis mõttes ta valmis pole? Iseenada lapsega paar ööd jahmerdama, et saaksite oma pereelu normaalselt jätkata? Nii kahju, teemaalgataja. Ise taolises olukorras ausalt öeldes 2 väikese vanusevahega last ei planeeriks, mehe võrdne vanemlus ja tugi on ikka tita ja mudilase kõrvalt niiiiiiii oluline.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

Mis te arvate, et naistearstid ja ämmaemandad annavad ilmaasjata soovituse jätta raseduste vähemalt 1-1,6 aastat? Keisrilõike puhul 2 aastat.

Ma olern 4 lapse ema ja pole kuulnudki sellist soovitus. Teiseks – mis see sinu asi on?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

Mis te arvate, et naistearstid ja ämmaemandad annavad ilmaasjata soovituse jätta raseduste vähemalt 1-1,6 aastat? Keisrilõike puhul 2 aastat.

Ma olern 4 lapse ema ja pole kuulnudki sellist soovitus. Teiseks – mis see sinu asi on?

Ju sa pole kuulanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

Mis te arvate, et naistearstid ja ämmaemandad annavad ilmaasjata soovituse jätta raseduste vähemalt 1-1,6 aastat? Keisrilõike puhul 2 aastat.

Iga naine tunneb oma keha paremini ja teab ise kas ning millal on tal sobilik aeg uuesti rasedaks jääda. Ei tasu nii kibestunud olla. ✌️

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru kuidas mehe olemasolu rinna võõrutamisesse loeb (meheta naised ei saagi võõrutada?) või miks vaja kodust ära minna ja sellega rohkem stressi lapsele põhjustada. Lapsele asendustegevust vaja, kasvõi proovida enne magaminekut mitte voodis lapsel kõht täis sööta, teha vann ja laps uniseks, veepudel kaasa ja kasvõi kaisus laps magama panna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru kuidas mehe olemasolu rinna võõrutamisesse loeb (meheta naised ei saagi võõrutada?) või miks vaja kodust ära minna ja sellega rohkem stressi lapsele põhjustada. Lapsele asendustegevust vaja, kasvõi proovida enne magaminekut mitte voodis lapsel kõht täis sööta, teha vann ja laps uniseks, veepudel kaasa ja kasvõi kaisus laps magama panna.

Sest mehel pole rindu, kust piima tuleb(ka lõhn). Ja laps rahuneb ja jääb magama palju kiiremini kui emaga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetan (laps 10k) ja olen 16 nädalat rase.

Mis te arvate, et naistearstid ja ämmaemandad annavad ilmaasjata soovituse jätta raseduste vähemalt 1-1,6 aastat? Keisrilõike puhul 2 aastat.

Iga naine tunneb oma keha paremini ja teab ise kas ning millal on tal sobilik aeg uuesti rasedaks jääda. Ei tasu nii kibestunud olla. ✌️

Naine võib oma keha ju tunda aga see ei tähenda, et oleks taastunud kehas kui jäädakse väikeste vahedega rasedaks. ✌️

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba said ka siit asjaliku vastuse, et luteaalfaas on lühike.

Ning kuna imetad siis on ka enamus rohud keelatud sellega. Mul hetkel samas vanuses laps ja üsna tissikas.

Aga kui sul ikkagi soov järgmine saada ja nagu ka ütled, et vanus peale pressib siis hakka lihtsalt vaikselt rinnast võõrutama. Mina oma esimese võõrutasin päeval kohe. Oli siis 1a ja6k umbes. Kleepisin nibudele plaastrid ja rääkis, et emmel on ai ai. Oli kisa aga mõne päevaga läks lihtsamaks. Ööunne minekuks sai ja öösel sai ka nii palju kui tahtis kuna magas kaisus. Aga kui päevase rinna ära jätsin jäin ka rasedaks, kahjuks see rasedus mul püsima ei jäänud. Öö rinnast võõrutasin kui oli 2a ja 6k. Alustasin mõned kuud varem. Algul magama läks tissiga aga kui ärkas siis pakkusin enne vett joogipudelist. Vahest jõigi seda ja magas edasi kui silitasin. Mingi hetk piisaski öösel veest ja siis proovisin ka ilma rinnata magama saada. Tal oli see fisher price koer kes laulab ja selle panin tööle ja ise silitasin selga ning saigi ilma tissita magama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa vaidled. ????????‍♀️ Sama moodi ka iga naise keha taastub erinevalt. Ei tasu oma arvamust peale suruda. ✌️

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Veider on lugeda, et ainus viis lapse rinnast võõrutamiseks on teda ööseks isaga jätta ja ise ära minna. Kuidas saab naine olla nii julm oma lapse suhtes? Palun uuri leebemaid viise, neid on piisavalt palju.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa vaidled. ????????‍♀️ Sama moodi ka iga naise keha taastub erinevalt. Ei tasu oma arvamust peale suruda. ✌️

????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider on lugeda, et ainus viis lapse rinnast võõrutamiseks on teda ööseks isaga jätta ja ise ära minna. Kuidas saab naine olla nii julm oma lapse suhtes? Palun uuri leebemaid viise, neid on piisavalt palju.

Vabandust, aga kes need isad siis lastele on? Mingid võõrad kollid, kellega jätmine neid traumeerib? Tuleb otsida leebemaid viise kui lapse omaenese teise vanemaga jätmine?!? Ja me ei räägi paarikuusest imikust, vaid pooleteistaastasest põnnist!

Kui isa on lapsejaoks midagi nii võõrast ja enneolematut, siis tõepoolest ei kaaluks teise lapse saamist sellise eemalehoidva mehega. Vähemalt mitte väikese vanusevahega lapse saamist. Aga normaalse terve isa-lapse suhte puhul on isa lapse jaoks üks turvalisemaid isikuid, kes iseenesestmõistetavalt saabki lapsega ka üksi hakkama (seni imetamise tõttu lihtsalt on ajaaken, kui kaua ta naiseta saab, lühem) ning lapse seisukohast tundub hoopis traumeerivam see, kui seni lahkelt imetanud ema äkki lapse endast n- eemale lükkab ja keeldub andmast midagi, mis on ta küljes, mille lõhna laps tunneb ja millest laps sugugi loobuda ei taha, kui see, et laps on turvaliselt omaenese issiga koos, emmet pole paar ööd kodus (päeval loomulikult tegeleb lapsega, jagab talle tähelepanu jne, mitte ei sõida kuhugi Kaug-Idasse!), kuid issi, kelle kaissu pugeda, on. Ja tissivajadus läheb meelest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA:

 

tore, et keegi mu kaitseks välja astus. Ma pean tulevikus nagunii 12-24 h korraga ära olema, sest töö on selline. Siin kommenteerijad jätavad mulje nagu ma oleks koletis, et 1,5 a last isaga üksi tahan jätta. Isa on muidu väga tubli ja tegeleb palju.
Minu ideaal oli, et laps loobub siis, kui teise rasedusega piima maitse muutub. Nii pidavat sageli minema. Aga elu muidugi ei lähe nii nagu ideaalis ja rasedust ei ole kuskil.
Igal juhul ei ole mõtet praegu meest materdada.

Ja kes siin jauravad, kui pikk peaks olema vahe, siis mul on lausa haiglaväljavõttes kirjas, et 1,5 aastat, kuna oli keiser. Ilmset olenebki, et kas plaaniline, erakorraline keiser või kas tekkis ka põletik. Ning arstid annavad erinevaid soovitusi erinevatele inimestele vastavalt olukorrale. Sellel teemal ei ole mõtet kakelda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA:

tore, et keegi mu kaitseks välja astus. Ma pean tulevikus nagunii 12-24 h korraga ära olema, sest töö on selline. Siin kommenteerijad jätavad mulje nagu ma oleks koletis, et 1,5 a last isaga üksi tahan jätta. Isa on muidu väga tubli ja tegeleb palju.

Minu ideaal oli, et laps loobub siis, kui teise rasedusega piima maitse muutub. Nii pidavat sageli minema. Aga elu muidugi ei lähe nii nagu ideaalis ja rasedust ei ole kuskil.

Igal juhul ei ole mõtet praegu meest materdada.

Ja kes siin jauravad, kui pikk peaks olema vahe, siis mul on lausa haiglaväljavõttes kirjas, et 1,5 aastat, kuna oli keiser. Ilmset olenebki, et kas plaaniline, erakorraline keiser või kas tekkis ka põletik. Ning arstid annavad erinevaid soovitusi erinevatele inimestele vastavalt olukorrale. Sellel teemal ei ole mõtet kakelda.

Minul kodus 1,6 aastane. Ootan teist last. Rasedaks jäädes imetasin veel kaks korda päevas, vähendasin ühele korrale ja nüüd paar päeva tagasi jäi ka see üks kord ära. Laps poleks ise küll loobunud. Ämmaemand ja naistearst soovitasid mõlemad jätta imetamine ära, sest imetamine põhjustab emaka kokkutõmbeid,mis võivad ohustada loodet. Kuigi olen lugenud, et tegu on vananenud infoga.

Mina vähendasin pikema aja jooksul tissitamise kordi, neljalt korralt kolmele jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedaks imetamise ajal