Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedaks mõni päev enne menstruatsiooni

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedaks mõni päev enne menstruatsiooni

Postitas:

Tere, küsimus siis selline, kas keegi on mõni päev enne menstruatsiooni algust rasestunud. Nimelt septembris menstruatsioon hilines 11 päeva, selle aja sees tehtud testid osutusid negatiivseks. 12dal hilinemise päeval algas siiski menstruatsioon kestis 5 päeva. 2 päeva peale menstruatsiooni lõppu hakkas uuesti määrima, sellist ei oskagi öelda varieeruvalt, hele roosakas/beezikas.Täna huvipärast tegin 2 testi 25 mIU/ml tundlikusega ja ühel tekkis õrn triip ütleme 10 min sees,mõtlesin niikuinii kuivamis triip. Jäi kripeldama, ja kuna mul oli üks teise firma test veel olemas samuti 25 tundlikusega, tegin ka selle ära, sinna tuli õige aja sees aimatav õhkõrn triip. Esimesena tehtud testi triip haihtus lõpuks ära aga teisel jäi alles. Mõtlen võibolla oli väga varajane katkemine ja sellepärast ka menstruatsioon hilines, kuid samas hilinemise päevade sees tehtud testid olid puhta negatiivsed. Seega küsimus siis ongi, kas on võimalik rasestuda enne menstruatsiooni algust seda enam kui oli tsüklihäire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma rasestusin päev enne oodatavat menstruatsiooni, kui oli juhuslikult ka ainuke kaitsmata vahekord. Paar nädalat hiljem tegin testi, et rasedust välistada – olin surmkindel, et tegemist on lihtsalt tsüklihäirega, nii et oli paras šokk kahte triipu näha.
Tähtaeg sai paika ka selle põhjal, et see oli ainuke võimalus teoreetiliselt rasestuda. Hetkel tiksun kolmandat trimestrit…:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte..

Minu kogemus.
Tsükkel olnud koguaeg ebaregulaarne ning tsüklihäireid üksjagu, mille tõttu olin raseduse suhtes pikalt umbusklik, mis oli küll plaanis aga mitte sihikindlalt.

Viimased päevad olid 22.04 tsükli pikkus 30-35, mõni aasta tagasi oli ka 60+..
Järgmised pp oleks pidanud olema 24.05. Olin teinud u nädala varem testi, millel oli õrn triip, edasised kõik negatiivsed.

30.05 läksin kontrolli, selleks ajaks, k.a samal hommikul, olin teinud omajagu teste, mis negatiivselt prügikasti lendasid. Uh näitas peatselt algavaid päevi või pesastumist, limaskest paksenenud, veretest oli negatiivne. Leppisime kokku et helistan nädala pärast kui päevi endiselt pole.

05.06 – 13p hilinenud, helistasin arstile tagasi. Palus uuesti testi teha, kui pole teinud. Ei olnudki kuna ootasin siiski päevi. Testid osutus positiivseks, 3 erinevat – pulk, plaat ja riba. Veel nädal hiljem visiidil Uh ei näidanud endiselt midagi aga veri kinnitas rasedust.

Tuksuv süda oli ekraanil alles 21.06, kui läksin määrimisega kontrollis, tekkis kahtlus emakavälisele kuna endiselt polnud näha. Pisike oli ilusti oma koha peal.
Rasedust selleks ajaks oli päevade arvestusest 8 nädalat, aga reaalselt uh mõõtis suuruseks 6 nädalat.
Määris üsna pikalt, nädal natuke peale.

Hetkel käimas 21 nädal ja kõik on hästi.

Tähtaja varieeruvus alates päevade ärajäämisest 27.01.2020-14.02.2020. Oscari uh järgi sai paika pandud 09.02.2020.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedaks mõni päev enne menstruatsiooni