Esileht Lapse ootamine Rasedana laulupeole laulma

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasedana laulupeole laulma

Postitas:

Viimati käisin laulupeol esinemas lapsena. Nüüd lähen laulma, olles lapseootel (alles neljas kuu).

Kas kellelgi on kogemusi rongkäigu, pikkade ootamiste, seismistega? Mida peaks arvestama, midagi kavalat kaasa võtma?

Suur tänu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see on sinu enesetunde küsimus. Väsimus võib muidugi peale tulla, sest see on ikkagi pikk päev, palju rahvast, palju müra jne, pikalt jalgadel seismist-käimist. Oluline, et toitud ikka hästi ja tarbid vedelikku piisavalt. Muidugi, ma ei tea, kuidas sul, aga mina (samuti 4.kuu) pean vetsu vahet silkama pidevalt. No tõepoolest kord tunnis ja mõnikord veel tihedamini. Mina lähen pealtvaatajaks ning loodan lihtsalt, et ilm oleks kuiv ja ilus, päikesepiste ohtu sel korral ei ole karta, aga vihma küll ei taha.

Ilusat laulupidu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka rase. Kolm kuud aga laulan. Koos minuga on meie koorist veel üks naisterahvas aga temal 6 või 7 kuu kindlasti. Plaanin vahepeal puhata, proovin vett käepärast hoida. Sööma saab talongide aga pistan kotti paar müslibatooni, kuna veel süda paha mõnikord. Võtan rahulikult. Rongkäik 5 km, loodan et päike väga otse pähe pole. Jõudu kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Lähen teist korda titeootajana laulupeole. Esimesel korral olin 9.-10. ndl rase. Siis eriti ei iiveldanud, erilisi raskusi ei mäleta.

Nüüd on 33. ndl käsil. Tervet prooviprogrammi (ka valikkoorid) ei plaani läbida, vaid osaliselt, aga rongkäigu ja kontserdid küll. Võtan kaasa juua ja näksimist, eks vahepeal peab süüa ostma ka. Väga paneb imestama, et maitsvat laulupeotoitu antakse väljakul vaid 1 x päevas. L algab proov kl 8 ja pidu lõpeb kl 23, süüa saab peale rongkäiku. Ühe toidukorra lisamine ei tohiks tohiks liiga kallis olla. Ajaliselt on muidugi teise toidukorra lisamine raske, aga kindlasti võimalik. Imetlen igal peol kui kiirelt ja efektiivselt on masside söömine korraldatud. Siinkohal minu tervitused ruuporiga mehele, kes terve päeva ülirõõmsalt rõdult masse juhatab.

Ootamised ja seismised käivad peo juurde, eks vajadusel saab kõrvale astuda ka. Mul on muidugi aus rasedakõht, millega lastakse läbi ja pakutakse ehk istet ka. Kangelast pole mõtet kindlasti mängida. Pidusid tuleb veel ja veel, aga hetkel on Sinu ja beebi heaolu kõige tähtsamad.

Väikse ärevusega vaatan ilmateadet, vihmane ja külm pidu pole üldse mõnus. Homme lähen keepe ostma.

Ilusat pidu meile!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Rasedana laulupeole laulma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.