Esileht Lapse ootamine Rasedana tohutu stress

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasedana tohutu stress

Postitas:

Lugu väga imelik. Kui teada sain et rase olen, siis oli kindel plaan katkestada, sest kartsime elukaaslasega, et ei saa hakkama, aga tuli välja et olen 10 nädalat rase ja pole võimalik katkestada, sest loode algseis välja arenenud. Nii elukaaslase vanemad toetasid ja rääkisid, et kõik korras ja probleemi ei ole. Nii kui nüüd olen 29 nädalat rase avastati, et päriselt ka titt tulemas ja pole võimalik titele kohta, kuna keegi ei saa magada ja keegi polnud valmis selleks.. Nii saigi siis ruttu otsustatud, et kui tita sünnib kolin majast oma vanemate korterisse, aga seal elab mu vend. Ja mu elukaaslane ei saa mu vennaga läbi, niiet tema minuga linna ei koli.. Lahku me ei kavatse minna.. Kavatseme paari aastapärast täitsa oma kodu võtta.
Kardan, et laps ei võta lõpuks oma isa omaks ja üldse kaob meie suhe selletõttu ära.. Kardan jääda üksikemaks..
Oskab keegi nõu anda või peangi elama ükspäev korraga ja vaaatama mis saab.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirmud on loomulikud. Võta päev korraga. Võibolla on abiks raeduskriisinõustajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me kõik alguses kardame. Kui te ise ei lase võõranduda, siis seda ei juhtu ka. Ikka igal võimalusel lapsel ja isal koos olla.
Mina ka kartain alguses, et ei saa hakkama aga nüüdseks on laps juba täitsa tore ja iseendaga hakkama saav peaaegu kuuene poiss. Ma ei kujutaks enam oma elu üldse ilma temata.

Kui sa tunned, et vajad nõustamist, siis pöördu ämmaemanda poole ja ta kindlasti oskab sind suunata raseduskriisinõustaja juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka ise ka aru saad, et kui ära kolid, siis laps jääbki ilma isata? Tore unistus küll – paari aasta pärast oma kodu…
Tegutsege nüüd ja muretsege omale kodu, kuhu ka laps ära mahub!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saan õigesti aru, et praegu elate elukaaslase vanemate juures majas? Kui suurt osa kasutada saate, kas 1 tuba ja jagate vannituba-kööki-eluruume? Kas maksate ka midagi seal?

Milline töösituatsioon on? Kas mees ja sina käite mõlemad tööl? Kui suur emapalk tuleb?

Mida mees asjast arvab? St, alguses olid ju tema vanemad nõus aitama ja nüüd ei ole. Kas ta ei saa neid kuidagi mõjutada? Ära mahtumise jutt on ju jabur – imikule ei ole esialgu ju midagi meeletult suurt vaja.

Laps on suur muutus muidugi kõigile, kes koos elavad. Samas kui ei ole kohustust lapsega tegeleda, siis ei näe küll, miks vanavanemad peaks keelama. Kõik lapsed ju ei nuta öö läbi.

Ei soovita lahku kolida, kuna see tähendab, et pead lapsega üksi hakkama saama ja mees ei saa üldse aidata. Samas võib olla esimese lapsega keeruline (aga ei pruugi muidugi).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magate mehega kahekesi ühekohalises voodis neljaruuduses toas või kuidas see võimalik on, et beebi ära ei mahu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

lugesin su esimest postitust ning samuti arvan, et vajad raseduskriisi nõustamist. Mured lahenevad ja paari aasta pärast vaatad sellele ajale tagasi hoopis teise pilguga, usu mind!

https://rasedus.ee/noustamine/e-noustamine

Mul on väga hea meel, et Sinu ellu tuleb beeb! Ta pakub Sulle nii palju rõõmu, et mured on tema kõrval tillukesed! Ole vapper! 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Rasedana tohutu stress