Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasedariided Tartus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: rasedariided Tartus?

Postitas:

Kust te ostate rasedariideid Tartus? Oodatud inf nii kaltsukate, kui poodide kohta. Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:47; 10.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks ka vastus sellele. Eriti kaltsukate osas, sest poodides kipuvad need riided ikka väga kallid olema. Muidugi on variant ka kusagilt netipoodidest otsida (mida ma olengi teinud, sain 10 euriga uued rasedateksad), aga vahel tahaks ikka ise ka näppida neid asju enne kui osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin osta.ee-st ja sain väga soodsalt täiesti korralikud püksid.
Muidu on Tartus Aleksandri tn.-l 2in1 pood ja ka Riiamäel Lastesahtli kõrval on nende pood, kus on palju rasedate riideid, aga hinnad on muidugi kõrged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin paar korda toredaid asju Võru tn alguse ühest poest – see, kuhu saab läbi koridori maja tahaossa, koridori alguses paremat kätt läheb ühte teise poodi. See on muidu ka üks mu lemmik-kaltsukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aleksandri tn on ekstra rasedate pood, kus on igasugu riideid ja saab kohapeal ka parajaks teha, kuna õmbleja seal. ise ostsin püksid sealt.
Kaubamaja poolt minna jääb vasakut kätt sealt lasteaiast edasi natuke, keldrikorrusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh, nüüd tean, kuhu suund võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:47; 10.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2in 1 on ju kallis ja mulle ei meeldi need teksad, riie ilma kummita ei seisa hästi üleval. Pluusid on neil nagu 80ndadest pärit- nuu mulle ei meeldinud.

ise viimati nägin teksasid Illikukus /võru tn maxima kõrval kas latseasjade poes)- tuleb küsida-siis nad suunavad, millises nurgas.

Olid Mamaliciousi, Lindexi H&M teksad, suuruses 38-44- ise sain Lindexi omad- hind oli 12 eur ja mega head on- oli ka H&M pluuse jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on Tartus rasedariiete pood NovaMama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasedariided Tartus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.