Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedariided Viljandis?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasedariided Viljandis?

Postitas:

Kas Viljandis müüakse kuskil riideid rasedatele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:40; 21.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leia Tallinastki 🙂 Või kui leian, siis on mingi üüberkole riideese.

Aga olen otsustanud oma rasedusaja üle elada põhiliselt kleitide ja seelikutega. Igasuguseid tuunikaid ja toppe on küll väga palju igal pool, mida peale saab panna. Paksemaid sukkpükse vast ka leiab, kui ilmad külmemaks lähevad. Kindlasti tuleb leida lohvakam mantel, mida peale panna, et külm ei oleks – seda pole mul veel endal ka. Kleidid siis sellised, mille keskkoht hakkab rindade alt ja seelikud on nt pikad seelikud või pliiatsseelikud:

https://www.google.ee/search?q=pliiatsseelik&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwibxcKDlc3OAhXIjCwKHa1BD_sQ_AUICCgB&biw=1274&bih=642#imgrc=bjqPjpPu3feurM%3A

Nende pliiatsseelikutega on see asi, et väga paljud on venivast materjalist, seega kui ostad numbri või paar suurema, saad seeliku kenasti üle kõhu tõmmata seni kuni see veel väga suur ei ole. Hiljem, päris lõpus, saad kõhu alla voltida. Mul hetkel 31. nädal ja ulatuvad siiani kõik ilusti üle kõhu veel 🙂

Pükstega on aga raskusi küll jah. Teksasid pole ma üldse leidnud. Ja siis olengi kandnud mingeid venivaid suvepükse, mis on ülevalt äärest kummiga (saab igast suvapoest minu arvates seni, kuni suvi veel kestab) ja spordipoest võid ka vaadata mingeid selliseid dressipükste moodi asju, millel kõrgem värvel vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandist pole ju tavalisi riideidki eriti saada. Siiski õnnestus mul Sahtlist ühed rasedaretuusid leida. Paar pluusi ostsin h&m-ist, täiesti asendamatud!! Ülejäänud hilbud on sellised laiema vöökohaga tavalised tuunikad vms. Samas praegu lihtsam ka kui sügistalvisel perioodil.
minu soovitus: telli h&mist(postikulu väike ja tihti tasuta saatmised vm soodukad) või mine ise kohale. Minu basic rasedapluusid on olnud täiesti asendamatud ning kvaliteet on ka super. Lisaks on seal ju teksasid jms saada.
Tellida bõid ka Mothercare’ist. Samuti tasuta transport ja head soodukas päris tihti.
Või kui kasutatud riideid ei pelga siis hoia Sahtlil silm peal, seal vast ikka miskit liigub.
Ilusat ootusaega! ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kannan ka väga vähe rasedariideid. No teksad 1 paar on esimese lapsega õues käimiseks. E-bayst olen paar odavat kleiti tellinud ja olen natuke ka ise nobenäpp. Muidu aga suurem nr pehme kummiga seelik ja suurem nr pluus. Nt sain Seppeläst just sellise avarama lõikega pluusid, mdia ei idanud suuremat nr isegi võtma ja väga kenad kontoris käimiseks (ei ole need pika sabaga pluusid vaid ka soliidsema riietuse harrastajale sobivad).
Seeliku-pluusi variant on ka soodsam kui kleidivariant, kui rasedus on läbi mitme aasta-aja. Kuna kleidi kipuvad olema kallimad kui pluusid,a ga seleikut saab sama kanda 😀 ISe otsustasingi, et kuna mul nagunii koguaeg palav, et tööle jäängi käima ka sügisel samade ilma varrukateta suvepluusidega ja vajadusel tõmban kampsuni peale. Kampsunitel jätan lihtsalt nööbid lahti, neid ma küll uusi ostma ei hakka 😀

Kevad-sügis jakk sai juba eelmise raseduse ajal 15eurine ostetud mitu nr suurem, vööaasad õmblesin ise lihtsalt kõrgemale, nii et vöö käiks rinna alt ja näebki välja nagu rasedamantel 😀 Ainult varrukad pean üles keerama, muidu on pikad 😀 Talvejopet õnneks ei läinud eelmine kord ja ei lähe ka seekord vaja.

Kui rasedus veel väiksem oli, siis vaatasin ka kleite tavapoodidest – kas tõmbasin olemasolevad üle kõhu või siis ostsin poest soodsa suurema nr või avaralõikelisema. Aga nende avaralõikelistega on se ejama, et kui pole rasedatega arvestatud, siis kui kõht on väga suur, kipub eest seelikuosa tõusma kõrgemale ja võibolla ka liiga kõrgele 😀 Liibuvatega seda muret pole, aga mul on 30. nädal ja naba punnitab nii hirmsasti, et ühtegi liibuvat ülaosa ei taha enam kanda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandi peal käidud – tõsi mis tõsi, rasedariideid sealt ei leia. Eks ma saan mujalt ka, tulin vanaemale külla, ise elan teises linnas 🙂 Kui aus olla, siis isegi beebipoode ei hakanud silma – vankrid ja turvahällid nt, Viljandi inimesed käivad kõike mujalt ostmas?
H&M kodulehte vaatasin ka, ma tellija tüüp ei ole, tahaks ikka enne katsuda-proovida. H&Mi kodulehel soodushinnaga rasedariideid ka, aga kõik suured numbrid ainult.
Aga aitäh vastamast kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:40; 21.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedariided Viljandis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.