Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rasedate ravikindlustus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rasedate ravikindlustus

Postitas:

Reedel käisin oma kodukoha maavalitsuses, kuna meil siin haigekassa osakonda pole, siis maavalitsuses on eraldi kabinet, kus tegeletakse siis nende haigekassa avalduste vastuvõtmisega.
Ja viisin sinna oma avalduse haigekassale, et saada ravikindlustus. Seal nad võtsid mu avalduse ( arsti käest saadud avaldus, spetsiaalselt haigekassale mõeldud ) panid sinna templi peale ja ütlesid , et nad saadavad selle ära.
Kui kaua nüüd võib sellega minna, et ma kindlustuse saaks ? Mul on töökoha kindlustuse garantii vaid kuni tänaseni, aga kuna tervislikel põhjustel ma tööl käija ei või kuni raseduse lõpuni.
Kas kellegil on veel nii olnud ? Ja kaua võib selle kindlustuse saamisega aeg minna ?
Oskab keegi öelda, mis see muudab, kui mul nüüd näiteks nädalalõpuni kindustust pole ?
Või oleks mul mõtekam võtta end töötuna arvele ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ravikindlustuskaitse tekkimine

Kindlustuskaitse tekib ravikindlustuse andmekogusse kindlustuskaitse algamise kande tegemisest. Haigekassal on õigus teha kanne viie kalendripäeva jooksul pärast nõuetekohaselt vormistatud dokumentide haigekassasse saabumist.

St oleneb, MILLAL tõend Haigekassasse saabus.

Kui sul on töökohapoolne kindlustus, siis see kehtib ju veel KAKS KUUD pärast töö- või teenistussuhte lõppemist…
või on juba 2 kuud läbi?

St sa oled töötu?

Kui sa oled haiguslehel st \”üle viidud kergemale tööle\” siis on sul endiselt tööandjapoolne ravikindlustus edasi.
Või lõppes siiski tööleping ära? Millal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rasedate ravikindlustus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.