Esileht Lapse ootamine rasedate riided

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: rasedate riided

Postitas:
Kägu

Andke palun soovitusi, millisesse kaubanduskeskusesse Tallinnas suunduda riideid otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa päris rasedate riideid tahad, siis kauvanduskeskusest ei saa midagi. Vb HM on kohapeal midagi…. Ikka netipoed või siis ITK juures on 2 spetspoodi, aga neil on lahtiolekuajad kehvad (kas äkki oli emmele ja beebile üks ning teine 9kuud?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis riideid sul täpsemalt vaja on? Pükse/retuuse/basic pluuse on H&Mis olemas. Aga kui midagi erilisemat soovid, siis pigem telli H&Mi veebipoest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

H&Mi riided pidid nadid olema aga ise proovinud ei ole, mina tellin about youst, proovin kodus ja mis ei sobi saadan tasuta tagasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedate riided, eriti püksid, on H&Mis megahead! Mina küll soovitan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andke palun soovitusi, millisesse kaubanduskeskusesse Tallinnas suunduda riideid otsima.

mul pakkuda BooHoo hõbedane jope suuruses 10. Talje ja alumise ääre saab nööridega koomale tõmmata. Kapuutsi karv eemaldatav. Hind 50€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan Sokisahtli rasedate retuuside valikut. Peal kannan pikemat kudumit. Olen 6.kuud rase ja tegelikult mahuvad tavapoodide laiema lõikega riided ilusti selga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna hetkel on moes pigem lohmakam stiil, siis tegelikult pole spetsiaalseid rasedariideid vajagi, piisab täiesti tavalistest riietest. Vajadusel võib alati võtta number suurema. Samuti on üks võimalus mehe riideid laenata. Ise plaanin talvel mehe jopet näiteks kanda, selle asemel, et endale spetsiaalne raseda jope osta mida ma mitte kunagi enam rohkem ei kanna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen spetsiaalsed rasedariided saanud kas sõbrannadelt või teise ringi poest, aga rohkem on kasutuses tavariided, mida olen lihtsalt veidi suuremas numbri ostnud. Näiteks kõrge värvliga retuusid on kõige tihemas kasutuses ja pikemad-laiemad t-särgid peal. Lohvakaid kampsuneid-dzempreid oli mul juba varasemast, kasutan neid.

Rasedate riided on uuena kohutavalt ülehinnatud ja kanda saab neid ju sõna otseses mõttes ainult paar kuud kui kõht nii suur juba on, et tavariided enam ei mahu. Kuidagi ei tõuse käsi selle peale kulutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna hetkel on moes pigem lohmakam stiil, siis tegelikult pole spetsiaalseid rasedariideid vajagi, piisab täiesti tavalistest riietest. Vajadusel võib alati võtta number suurema. Samuti on üks võimalus mehe riideid laenata. Ise plaanin talvel mehe jopet näiteks kanda, selle asemel, et endale spetsiaalne raseda jope osta mida ma mitte kunagi enam rohkem ei kanna.

Mehe riided sobivad, kui olete ühte kasvu. Ma olen 172 cm ja 60 kilo, mees 195 cm ja 105 kg.
Number suuremad riided samuti ei sobi, sest kõht kasvab rohkem kui numbri võrra, samas õlad ja puus on mul sama suured, kui enne rasedust. Minu ainus võimalus on osta neid kõhu pealt paunaga riideid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin fantaseerima, kuidas mina 1.60 pikk, panen mehe 1.92 riided selga, nagu hampelmann näeks välja.
Ma ostsin eelmise raseduse ajal H&M Mama pika, vatiinivoodriga talvemantli ja ausalt, ma olen seda mitterasedana ka kandnud. Sellel käib vöö peale ja näebki välja nagu tavaline mantel.

Enamus rsedariideid on H&M mul, ma ei oska midagi negatiivset nende kohta öelda.

võib-olla pole paremaid saanud lihtsalt ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka H&M rasedapükse. Jalas super mugavad ja järelturul liigub neid küll. Liitu facebooki grupiga Rasedate riided/Ost-Müük-Vahetus/Uued ja Kasutatud. Ja eile sain näiteks Humanast 3 paari pükse kokku siis 0,90 senti:) Tasub piiluda Humanatesse, seal neid liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna hetkel on moes pigem lohmakam stiil, siis tegelikult pole spetsiaalseid rasedariideid vajagi, piisab täiesti tavalistest riietest. Vajadusel võib alati võtta number suurema. Samuti on üks võimalus mehe riideid laenata. Ise plaanin talvel mehe jopet näiteks kanda, selle asemel, et endale spetsiaalne raseda jope osta mida ma mitte kunagi enam rohkem ei kanna.

Ega keegi vist pluuside ja kampsunite pärast muretsegi, probleem tekib ju pükste ja üleriietega. Isegi kui oled mehega ühte kasvu, siis teksad jäävad vöökohast ju ikka kitsaks ja on ebamugavad pealegi. Samuti pole ju enamikul selliseid mantleid ja jopesid, kuhu viimasel paaril kuul see hiiglaslik kõht ära mahuks. Jalanõudki tuleb valida sellised, mille saab jalga torgata ja kus ei pea paelu siduma ega lukke kinni tõmbama. Eriti keerulises olukorras on need, kes sõidavad ühistranspordiga, sest riided peavad selga mahtuma, et oleks soe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin fantaseerima, kuidas mina 1.60 pikk, panen mehe 1.92 riided selga, nagu hampelmann näeks välja.

😀 😀

Eino, ega ma polegi väitnud, et mehe riideid kandes just soliidne välja näeks. Mul ka mees kõvasti suurem minust kuigi olen ise tervelt 177 cm pikk. Aga varrukad saan ülesse keerata ja no näeb küll mehe jope natuke nagu langevari mu seljas välja aga ausalt, rasedana see mind absoluutselt ei häiri. See ju ikkagi vaid mõned kuud. Ongi hea kui on palju ruumi ja kusagilt midagi ei ahista.

Midagi nagu sellist:

https://i.pinimg.com/originals/0c/61/f8/0c61f88c232cb73e6e8a983f7d70bc56.jpg

 

Pükste osas kannan vaid retuuse (kõhu all). Isegi kui teksad mahuks kõhu pealt kinni, rasedana tunduvad kõik ümber asjad nii ahistavad, et ma ei suudaks isegi raseda teksaseid kanda. Ostsin endale ka üle kõhu raseda retuusid ja kuigi kõht veel suur pole ja kumm üle kõhu on täiesti lõtv, juba see ahistab ja häirib mind. Suudan ainult kõhu all kanda. Peale lohmakamad t-särgid ja kampsunid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda vist peabki ise järgi proovima, et mis tundub mugav ja millele raatsid kulutada. Mulle jälle üldse ei meeldi kõhu alla jäävad püksid. Suurema kõhuga nii ebamugav istuda. Aga mul muidugi ka see teema, et naba tuli välja ja see on megavastik tunne, kui mingi pluus õrnalt sinna vastu läheb. Pigem siis juba ülekõhu püksid, mis selle pungitava naba stabiilsena kõhu lähedal hoiavad. Teistkordse raseduse ajal rasedateksad tunduvad ka ahistavad ja eelistan pehmeid retuuse. Aga arvan, et kui vähegi tahad ja raatsid,  siis kõige õigem ikka kulutada veidi raha (kui on) ja tunda end selle raseduse ajal võimalikult mugavalt/ilusalt või mis tunne parasjagu endal on. Pärast saab edasi müüa või ostagi siis järelturult.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda vist peabki ise järgi proovima, et mis tundub mugav ja millele raatsid kulutada. Mulle jälle üldse ei meeldi kõhu alla jäävad püksid. Suurema kõhuga nii ebamugav istuda. Aga mul muidugi ka see teema, et naba tuli välja ja see on megavastik tunne, kui mingi pluus õrnalt sinna vastu läheb. Pigem siis juba ülekõhu püksid, mis selle pungitava naba stabiilsena kõhu lähedal hoiavad. Teistkordse raseduse ajal rasedateksad tunduvad ka ahistavad ja eelistan pehmeid retuuse. Aga arvan, et kui vähegi tahad ja raatsid, siis kõige õigem ikka kulutada veidi raha (kui on) ja tunda end selle raseduse ajal võimalikult mugavalt/ilusalt või mis tunne parasjagu endal on. Pärast saab edasi müüa või ostagi siis järelturult.

ma absoluutselt nõus. Ma tahaksin ka rasedana kena välja näha. See ju nii ilus aeg ja miks ma peaksin käima ringi nagu telk või kosmonaut. See on ilus naiselik aeg.
Mulle samuti ei sobi üldse need kõhualused püksid, nii ebamugav on. Kuna mul teine rasedus, siis eelmisest korrast on veel riideid alles. Midagi olen ka juurde ostnud, sest aastaajad ei klapi. Näiteks ei olnud mul sügisjopet, kuna eelmise beebi ajal olin ma kõhuga pigem talvel ja sügisel läksid kõik tavariided selga.
Seega, kui mitu last plaanis, siis tasuks rasedariided alles hoida ja hiljem saab korralikumad maha müüa või kellelegi edasi pärandada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

E-poodidest on mulle Seraphine’i asjad väga meeldinud ja tulevad üllatavalt kiirelt kohale. Kvaliteet muidugi oluliselt parem kui H&M-il ja paljud riided topeltfunktsiooniga – raseduse ja imetamise ajaks.

Jopedest soovitaksin kohe vaadata rasedusliistuga lapsekandmisjopede poole, kui plaanis last linas või kotiga kanda. Mul eelmise rasedusega oli üks väga lohvaka lõikega Didriksonsi parka, aga see oli mitterasedana tõesti täiesti kandmiskõlbmatu – nii lai, et kogu tuul tuli sisse ja see konkreetne mudel ka täiesti düsfunktsionaalse kapuutsiga. Praeguse raseduse loodan üle elada esimesest lapsest jäänud Lilliputi kandmisjopega, millel kandmisliistudele lisaks ka rasedaliist olemas ja põhimõtteliselt saab ka kõik lisad eemaldada ja tavajopena kanda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan aboutyou.ee-d, valik päris hea ja hinnad mõistlikud enamasti. HMi valik on piiratud, suurused seinast seina ja kvaliteet tihtipeale kehv. 1-2 funktsionaalset asja võib sealt leida, aga ilusat pigem mitte.

Minu raseda garderoob koosnes 50/50 rasedate riietest ja lihtsalt oversize asjadest. Nüüd üheksas kuu käimas ja tõesti juba ükskõik, mis seljas on, ühtegi asja ei viitsi enam osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleriietest soovitan  ka Liliputi jopet, eriti kui plaanid pärast last kanda linas/kotis. Kleidid-pluusid õmblesin endale ise esimese raseduse ajal, sest kaubandusvõrgust midagi sobivat ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna hetkel on moes pigem lohmakam stiil, siis tegelikult pole spetsiaalseid rasedariideid vajagi, piisab täiesti tavalistest riietest. Vajadusel võib alati võtta number suurema. Samuti on üks võimalus mehe riideid laenata. Ise plaanin talvel mehe jopet näiteks kanda, selle asemel, et endale spetsiaalne raseda jope osta mida ma mitte kunagi enam rohkem ei kanna.

Mehe riided sobivad, kui olete ühte kasvu. Ma olen 172 cm ja 60 kilo, mees 195 cm ja 105 kg.

Number suuremad riided samuti ei sobi, sest kõht kasvab rohkem kui numbri võrra, samas õlad ja puus on mul sama suured, kui enne rasedust. Minu ainus võimalus on osta neid kõhu pealt paunaga riideid.

Ei ole see õlgade asi nii hull. Ega sa esimene rase pole. Ja su puus laieneb kindlasti lõpus!

Mina nt 38 suurus, siis nt 6.-8. kuud rasedana suvel kandsin suurus 40 pintsakut. No ei pea see õlak cm pealt istuma, ja hetkel ovetsized ongi teemaks. Sügiseks ei tahtnud enam kallist rasedajopet, sest kohe sünnitus – ostsin Prismast mingi üliodava 15 eur tuulejaki s 42 või isegi oli 44 – vöö sidusin rinna alt, varrukad keerasin üles.

Nüüd viimase raseduse ajal kevadel käisin ka oma suure mehe suftshelliga vabal ajal – ise 165 cm ja lõprasedana ca 78 kg, mees 195 cm ja ca 115 kg. Varrukad keerasin üles, õlgadest mul poogen. Paar korda olen kasutanud sama ka siis, kui beebi kõhukotis.

Mingid riided raseduse esimeses poolelnö venitasingi üle – et pigem ostan hiljem uued, mida pikaajaliselt kanda, kui et “korraks” kandmiseks. Just tööl – kuna nagunii paar aastat pole neid väga vaja. Muidugi lõpurasedana ei oleks nii viisakas välja näinud ja mõni spets rasedaasi ikka oli (nt seelikud mul nagunii strech, aga peal pikem rasedapluus järelturult)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis peenet elu siin PKs kõik elavad, et lõpuni esinduslikud peavad olema. Enmik jäävad ju mitu kuud varem koju ka, beebigrupis jäid pooled naised koju juba enne kui mul üldse rasedariideid vaja läks. Töötasin kuni 30p enne tähtaega ja käisingi kontoris mehe särgiga.  Mees 85kg, mina sünnitama minnes 65kg. Mitte keegi ei eelda viimase trimestri rasedalt kõrgmoodi.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin keskhaigla juures olevast korteripoest retuusid 20€. On vaga mugavad, köhupealsed.
retuuside peal kannsn kaltsukast saadud laia kleiti voi tsärke.

jopega on veel tuuga, aga synnitus on enne talve. Ehk saab mone kampsuni ja pontshoga  hakkama.

 

eelmiste rasedustega kulutasin sadu eurosid hilpude peale.  Enam nii loll pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis peenet elu siin PKs kõik elavad, et lõpuni esinduslikud peavad olema. Enmik jäävad ju mitu kuud varem koju ka, beebigrupis jäid pooled naised koju juba enne kui mul üldse rasedariideid vaja läks. Töötasin kuni 30p enne tähtaega ja käisingi kontoris mehe särgiga. Mees 85kg, mina sünnitama minnes 65kg. Mitte keegi ei eelda viimase trimestri rasedalt kõrgmoodi.

Kui välimus pole kõigile oluline, siis mugavus küll. Tahaks pükse, mis kuskilt ei pigista ja alla ka ei kukku. Et alaselg soojas oleks ja paljas kõht pükste ja T-särgi vahel välja ei paistaks. Kleitidega ehk mõnevõrra lihtsam, aga ka siis oleks vaja sükkpükse või retuuse – tavalised enam selga ei lähe isegi xxl suuruses, rasedate ominon raske leida ja hind krõbe.

Jah, võib olla ma ei käi palju väljas viimastel raseduskuudel, eriti veel koroona ajastul (kuigi ikka on perekondlike sündmusi ja aeg ajalt astuvad ka külalised läbi), aga õue ma tahan ikka pääseda iga päev paar korda. Ja seda ei ole tore teha jopega, mis eest enam hästi kinni ei lähe ja jalatsitega, mis pigistavad.

Kuigi ma ka arvasin, et viimastel kuudel enam miskit ei osta, elan kuidagi üle, siis reaalsuses vajasin siiski sügisjopet (enne proovisin kõik mehe omad selga, aga miski ei sobinud), nr võrra suuremaid teksasid ja sügissaapaid. Jah, pidin rasedusega ka mõned jalatsid juurde osta, sest jalanumber läks 0,5 suuruse võrra suuremaks paistetuse tõttu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis peenet elu siin PKs kõik elavad, et lõpuni esinduslikud peavad olema. Enmik jäävad ju mitu kuud varem koju ka, beebigrupis jäid pooled naised koju juba enne kui mul üldse rasedariideid vaja läks. Töötasin kuni 30p enne tähtaega ja käisingi kontoris mehe särgiga. Mees 85kg, mina sünnitama minnes 65kg. Mitte keegi ei eelda viimase trimestri rasedalt kõrgmoodi.

Kui välimus pole kõigile oluline, siis mugavus küll. Tahaks pükse, mis kuskilt ei pigista ja alla ka ei kukku. Et alaselg soojas oleks ja paljas kõht pükste ja T-särgi vahel välja ei paistaks. Kleitidega ehk mõnevõrra lihtsam, aga ka siis oleks vaja sükkpükse või retuuse – tavalised enam selga ei lähe isegi xxl suuruses, rasedate ominon raske leida ja hind krõbe.

Jah, võib olla ma ei käi palju väljas viimastel raseduskuudel, eriti veel koroona ajastul (kuigi ikka on perekondlike sündmusi ja aeg ajalt astuvad ka külalised läbi), aga õue ma tahan ikka pääseda iga päev paar korda. Ja seda ei ole tore teha jopega, mis eest enam hästi kinni ei lähe ja jalatsitega, mis pigistavad.

Kuigi ma ka arvasin, et viimastel kuudel enam miskit ei osta, elan kuidagi üle, siis reaalsuses vajasin siiski sügisjopet (enne proovisin kõik mehe omad selga, aga miski ei sobinud), nr võrra suuremaid teksasid ja sügissaapaid. Jah, pidin rasedusega ka mõned jalatsid juurde osta, sest jalanumber läks 0,5 suuruse võrra suuremaks paistetuse tõttu.

Oleneb mis varem olemas on.

Ühed mõnusad püksid kuluvad tõesti kõigile ära. Kõige mõistlikum on need osta humanast või uuskasutuskeskusest. Seal on kohapeal suurem valik kui teistes poodides. Ja siis tuleb kanda neid samu pükse igal pool ja iga päev ja stiliseerida mehe kapist leitavaga või suurte lohvakate särkidega.  Mul oli õnneks üks selline mantel, mis ongi väga lohvakas, see oli ülerõivas. Reaalselt ostsingi omale uuskasutusest teksad ja paar lohvakat särki, kõik kokku läks 12 eurot.

Jalg läks minul ka suuremaks, aga kandsin niikuinii jooksutosse, mis on paistes jalaga harjunud. Pool kuni üks number suurem jalg on peale 20km jooksu päris tavaline mul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et “enamik” ja “pooled” koju jäävad, ei aita palju, kui olla see inimene, kes käib tööl kuni 30p enne tähtaega ja peab seljuures esinduslik välja nägema. Jah, isegi lõpurasedana on mõnel inimesel tunne, et võiks (ja tahaks) välja näha nii kena kui professionaalne. Minul isiklikult küll tegelikult tööriietega polnud üldse probleemi – paar sobiva lõikega villakrepist kleiti venisid ilusasti üle kõhu ja isegi rasedate sukkpükse ostsin ma vist ainult paari-kaks – tegelikult mahtusid ka tavalised. Hõlmiklõikega vööga (ilma nööpideta) villasele sügismantlile panin külmemal ajal õhukese sulejope alla ja suure salli kaelusesse ja sobis küll. Seda kõike ilmselt võimaldas teha küll ka see, et võtsin rasedusega kõva 5 kg juurde, sellestki olulise osa päris lõpus, nii et riided ja jalanõud üldiselt väikseks ei jäänud, lihtsalt kõht ja mõnevõrra ka rinnad paisusid.

AGA kodus tahaks ju mugavalt olla. Ja vabal ajal pikemalt õues olles tahaks, et oleks soe ja mõnus ja saaks liigutada, eriti kui peres väike laps ja õue minekuks ei saa alati valida enda maitse järgi aega, tegevusi ja õuesoleku pikkust. Ja ausalt öeldes vähemalt minu mehe garderoob on ka piisavalt minimalistlik, et rahuldab täpselt tema vajadused, aga ei võimalda sealt poolt pihta panna. Nii et rasedariided on ikkagi väga omal kohal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päris näljas ei ole, siis miks mitte isikliku mugavuse peale kulutada, mis seal vahet, kas kaheks kuuks või kaheks aastaks? Enamik rasedariideid ei maksa ju varandust. Mul on pigem probleem olnud sellega, et praegu moes olevad asjad ei tundu mulle mugavad, nii et rasedusteksased ostsin Uuskasutuskeskusest. Aga uusi asju olen saanud sellest poest, juba mainitud AboutYou’st ja paar Mamaliciousi asja ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Lapse ootamine rasedate riided