Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate riided – positiivne leid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedate riided – positiivne leid

Postitas:

Ütlen kohe, et ei ole kuidagi selle firmaga seotud ja ei tee niisama reklaami 🙂 lihtsalt on silma jäänud, et ei leita kaubandusest midagi.
tellisin paar päeva tagasi endale rasedate teksapüksid e-poest http://www.9kuud.ee. sain kätte järgmisel päeval, püksid istuvad ideaalselt. meilitsi suheldi kiiresti ja aidati õige numbri leidmisel. julgen soojalt soovitada!
ah seda rasedat ja tema emotsioone 🙂 täna on kohe selline sünnipäevalikult kiitmise tunne :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leidnud sealt midagi. Seal on ilusa valik ilusaid teksaseid ag amitte ükski neist, mis mulle meeldis ei olnud vööaukudega. Ning kuna mul juba üks rasedus (ja kogemused) seljataga siis ma teadsin juba ette, et ainult kummiosaga(see, mis kõhu ümber) püksid mul lõpus üleval ei seisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 kuud pood on ka mulle posittiivse mulje jätnud – ostsin algul ideaalselt istuva seeliku ja nüüd hiljem õmblesid mulle uue kleidi nädalaga (näidis oli pisikese defektiga), mõlemad tooted siis nende enda toodang 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mõned meist paisuvad nii suureks, et ei saa läbi ajada samade riietega, millega enne raseduse algust. Ja eks see oleneb ikka töökohast kah. Minu arvamus on ka see, et näiteks kontoris retuuside ja kampsuniga väga viisakas vast ka poleks käia. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jookseb 34s nädal. Milleks üldse uusi riideid spetsiaalselt vaja osta? Mina jälle üks kord piilusin sinna poodi ja no ikka vanaaegsed muttide riided, maitse asi, kohutav- võibolla üks kleit oli enam vähem. Ise kannan venivaid stretch pükse-retuuse ja peale panen venivad topid, kampsunid, kleidid. Midagi pole siiani ostnud. Kes suvekuudel suure kõhuga rase neil veel lihtsam, lehvivad kleidid jne.
Tavapoodides on massiliselt riideid, paljud neist on venivast materjalist-osta nr suurem ja pane selga, kandke kleite sukapükstega.[/tsitaat]
Aga sellepärast, et mugavus maksab ka midagi. No ei meeldi mulle kui tavapükste värvel (olgu ta siis kui strech tahes) kõhule surub. Isegi nööp lahti on raseduse lõpus ikka piin istuda. Ja number suuremad kleidid? No anna andeks – vot see on kole ja mutilik, mitte seal poes olevad riided.
Kas sa üldse mõnda neist selga proovisid? Ei proovinud. Siis ära kommenteeri, et vanamoelised või muttide riided. Siis sa ju ei tea, millised need seljas välja näevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus vaadake ka Illikuku poodi, seal nn kasutataud teksad, ka 2in 1 omi oli. Hinnad ca 10-14 eur, see ju nii lühike aeg kui neid vaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedate riided – positiivne leid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.