Esileht Lapse ootamine Rasedate trennid ja jooga tallinnas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedate trennid ja jooga tallinnas

Postitas:

Palun linke, kus on Tallinnas rasedate trennid või jooga tööpäeva õhtuti alates 18.00.
Seni leitud on 17.30, kõige hilisem ja sinna ei jõuaks töölt kohe kuidagi. Otsin aktiivset trenni, mitte jututundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:44; 22.01 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmel kolmapäeviti kl 18. Kui aktiivne see trenn on, ei tea, ei ole veel ise käinud.
http://paikesetants.ee/joogatunnid-beebiootel-naistele/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin ka – mitte midagi ei leidnud peale ühe, mis mu päevakavaga kokku ei sobi 🙁 Kõik muud trennid on päeva keskel, nagu rasedad vaid peesitaks kodus ja tööl ei käiks.

Ilmselt valin mõne vesiaeroobika trenni – tõenäoliselt sobib see koormus rasedale ilusti ja samas on ikkagi suht tõhus trenn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, mul on sama tunne, et eeldus on, et rasedad kõik kodused või töötavad vaid kella 17ni kesklinnas. Vaatan seda nõmme oma.. väga aktiivne ei tundu esmapilgul.
Infrajoogas on 2x nädalas, aga no kella 17.30ks jõuda on ikka keeruline, kui mitte võimatu, eriti tipptunnil.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:44; 22.01 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Nõmme trenni mina Nõmme keskuse kodulehelt ei leidnud. Sama trenn peaks olema Veerennis neljapäeviti 17.30. Aga endal sama mure, et ei jõua kiire tööpäeva lõpus nii kiiresti kohale 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Nõmme trenn mis eespool mainitud ei ole kindlasti aktiivne. Aeglane sirutamine ja pea keerutamine. Mina seal käia ei suutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Rasedate trennid ja jooga tallinnas