Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Rasedus

Postitas:

Mul tekkis küsimus
et mis moodi saab aru et oled rase?
Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 08:26; 18.03 09:18; 18.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

Miks?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

Miks?

Loe oma küsimus uuesti üle ja mõtle sellepeale ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 08:26; 18.03 09:18; 18.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pp -d ära jäid, üldjuhul on nii????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

Miks?

Loe oma küsimus uuesti üle ja mõtle sellepeale ????

mis selles halba on kui ma küsin? ma tahan lihtsalt teada…
okei ma ei küsi siis midagi…
Be happy!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

Miks?

Loe oma küsimus uuesti üle ja mõtle sellepeale ????

mis selles halba on kui ma küsin? ma tahan lihtsalt teada…

okei ma ei küsi siis midagi…

Be happy!

Koolis vist seksuaalse hariduse tund vahele jäänud ?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 08:26; 18.03 09:18; 18.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus

et mis moodi saab aru et oled rase?

Või millal saite teie aru et te ootate last? ????

Siiralt loodan,et sa ei ole rase ????

Miks?

Loe oma küsimus uuesti üle ja mõtle sellepeale ????

mis selles halba on kui ma küsin? ma tahan lihtsalt teada…

okei ma ei küsi siis midagi…

Be happy!

Koolis vist seksuaalse hariduse tund vahele jäänud ?

Ķõike ka koolis ei õppetatud väga midagi sellest…
ja kui ma küsida ei tohi milleks see koht siis on?

(“Küsi julgesti, jaga kogemusi, avalda arvamust!” on minu arvates…Ja kui ma küsida ei tohi siis milleks see koht on?)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegu oli väga planeeritud ja oodatud rasedusega, siis testisin alates 6 päevast päeast vahekorda. 9. päeval pärast vahekorda saingi triibud. Tunnuste järgi oleks ehk aru saanud, kui päevad ära jäävad, muid sümptomeid ei ole siiani (v.a liigutused)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik 4 korda selle järgi, et päevad jäid ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegu oli väga planeeritud ja oodatud rasedusega, siis testisin alates 6 päevast päeast vahekorda. 9. päeval pärast vahekorda saingi triibud. Tunnuste järgi oleks ehk aru saanud, kui päevad ära jäävad, muid sümptomeid ei ole siiani (v.a liigutused)

Kõik 4 korda selle järgi, et päevad jäid ära.

Aind Päevad?
Midagi muud nagu pole,Ega enne aru ei saa? kui päevad ära jäävad?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata googeldades leiab ka väga palju infot, mis on esmased raseduse tunnused. Soovitan kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusetunnused on väga individuaalsed, ühel naisel on 5 sümptomit ja teisel pole ühtegi ja samas ühed samad sümptomid võivad juba tähendada erinevaid asju… seega kõige kindlam, mis annab teada rasestumisest on positiivne rasedustest ja ära jäänud päevad. Tglt nii lihtne ongi 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad ei hakanud oodatud ajal. Kui nädal oli möödas ja ikka päevi polnud, läksin apteeki ja ostsin rasedustesti. Kui test oli positiivne, panin naistearstile aja kinni. Naistearst tegi uuringu ja tuvastas raseduse. Niimoodi kõigil kolmel korral.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul polnud oodatud päevade aeg veel kohale jõudnud, aga tsükli varasem loogika oli selline, et OV ajal olid rinnad tundlikud/valulikud ja ca nädal enne päevi kadus see ära. Sel korral kadus ka rindade valu ära nagu alati, kuid järsku oli see üleöö tagasi (kui ma ei eksi, siis 3-4 päeva enne oodatavaid päevasid). Tundus kahtlane. Ostsin testi ja oligi positiivne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kahe viimase rasedusega andnud märku õhupuudus ja südamekloppimine. Lisaks päevadevalud ja kõhus kiskumine, kuid päevi ei tulegi ja see pannud alati tulukese põlema. 5+ on ka lisandunud kõigi kolmega iiveldus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse esmasteks sümptomiteks loetakse päevade ära jäämist. Lisaks võivad olla veel väsimus, unisus, iiveldus, oksendamine, rindade hellus, pingetunne ja kerge valulikkus kõhus, sagenenud urineerimine.
Raseduse kindlaks tegemiseks tuleb teha rasedustest. Rasedust saab kinnitada ka vereprooviga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad ei hakanud oodataval ajal. Tegin testi, triibud käes. Sedasi saingi aru. Pahaolemine hakkas veidi hiljem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõigepealt jäid päevad ära ja siis järjest tulud muud tunnused. Kui ei otsi tunnuseid, siis ega mõnepäevasest rasedusest ikka väga aru ei saa. Ja kogemused näidanud, et kui tõesti rase, siis ei olegi enne päevade ärajäämist midagi aru saada, aga kui niisama loota ja oodata, siis võib 100 tunnust külge mõelda. Nüüd viimase rasedusega ei olnud jälle midagi tunda, kuu enne seda oli mitu tunnust enne päevi 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole kunagi OV valu olnud, aga mjngid päevad peale OVd kuni eeldatavate päevadeni kõht valutas. Noh nagu hakkaksid päevad. Aga no 10 p järjest päevade valu on ka kahtlane. Lisaks kylmavärinad ja palavikuline tunne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlema rasedusega ca 1 nädal peale OVd meeletu alakõhuvalu, selline teistsugune. Kuna üldiselt ei valuta mu kõht mitte kunagi, siis sain sellest aru. Lisaks ka kuidgai suurem väsimus, vajadus lõunaune järgi, aga see pigem individuaalne, vb kevadel ongi see nö kevadväsimusest tingitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole kunagi OV valu olnud, aga mjngid päevad peale OVd kuni eeldatavate päevadeni kõht valutas. Noh nagu hakkaksid päevad. Aga no 10 p järjest päevade valu on ka kahtlane. Lisaks kylmavärinad ja palavikuline tunne.

Mul mõlema rasedusega ca 1 nädal peale OVd meeletu alakõhuvalu, selline teistsugune. Kuna üldiselt ei valuta mu kõht mitte kunagi, siis sain sellest aru. Lisaks ka kuidgai suurem väsimus, vajadus lõunaune järgi, aga see pigem individuaalne, vb kevadel ongi see nö kevadväsimusest tingitud.

ega mul ka see valu olnud (enne päevi) valutab siia maani nädal aega…arstile pole ka jõudnud loodan et miskit hullu pole!
aga loodan et te saate terveks ja ei pea valu käes piinlema! ????

Püsige terved! ????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.03 08:21; 18.03 08:34; 18.03 12:26; 18.03 12:53; 19.03 08:16; 24.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.