Esileht Lapse ootamine rasedus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: rasedus

Postitas:
Kägu

Tere viimasel ajal on mind kimbutanud tuima valuga toonused,päeva vältel esineb neid ca 7 korda kinldasti.Istudes ja kõndides just neid ilmnebki,kuid tihti tekivad ka lihtsalt pikali olles,enamasti valutud kuid paljudega kaasneb ka tuim valu alaselga ning kõhtu.Plika mul kõhus liigutab iseenesest normaalselt.Voolusega on ka omapärased lood,kuidagi jube vesine ja kollakas-rohekas tundub,erilist lõhna ei erita,aga ilma pesukaitsmeta hakkama kindlasti ei saaks.Vaagnaluu valu on ka jubedalt jõhker,võibolla see siis sellest et laps juba 31 nädalast pea all olnud aga ,selleks kasutan rasedabandaasi ja aitab päeva vältel päris kenasti.Mainin ka ära et käimas on 36 rasedusnädal,kuna eelmine rasedus mul ühtegi sellist asja olnud pole,isegi vaagnaluu valu mitte,kas see võib tähendada et peagi on sünnitama minek? Või ongi see kõik osa rasedusest ja pigem aega on? Tundub tõesti natuke totu küsimus kuna ühe lapse ma juba ilmale tõin,aga kahjuks oli see planeeritud keisrilõikega arstide poolt,nii et päris sünnitus kogemust mul polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arutaks neid asju enda ämmaemandaga. Eriti just seda vooluse asja. Valud ja toonused muidu normaalsed, keha valmistub sünnituseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine rasedus