Esileht Lapse ootamine Rasedus 24 nädalat + kaal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedus 24 nädalat + kaal

Postitas:

Tere!

Kui palju olete 24ks nädalaks kaalu kogunud? Ennem rasedust kaal 54 kg, pikkust 169 cm, tegemist kolmanda rasedusega ja kaalu juures juba 11 kg. Eelnevate rasedustega juurde võtnud 13 kg ja 16 kg. Ma ei saa aru, mis toimub, ei söö tavapärasest rohkem, pigem isegi piiran teatud toiduainete söömist (nt riisi, makaroni, magusat ja ka puuvilja ei söö), liigun teadlikult igapäevaselt, analüüsid ka korras, ometi olen nagu kerkiv pärmitaigen. Raske on olla ja peegelist vaatab vastu mammut, 16 nädalat veel jäänud. Kuidas saada kaalutõus kontrolli alla kui olen juba kõik omaltpoolt tuleneva teinud? Kas see kaal kunagi alla ka läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 24ndaks nädalaks juurde võtnud 5kg ja 39ndaks kui laps sündis, oli kogunenud 10. Mul oli rasedusdiabeet, nii et jälgisin söömist ja peotäite kaupa kommi ei saanud endale lubada, mida muidu oleks kindlasti tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 24.nädalaks juurde vötnud ikka väga kövasti.Enne rasedust olin heas vormis ja liikusin palju.Pikkust on 167 cm ja kaalu oli enne rasedust 64 kg.Mina toidule väga piiranguid ei ole pannud,köike ikka normi piires ja ikka üritan end liikumisega vormis veidi hoida.Meeldis ka magusaga maiustada aga kui see hakkas möjuma mu kaalule kövasti,siis asendasin maiustused rohelise ja puuviljadega,peale seda vöttis tagasi.Minul arst just soovitaski rohkem värskeid puuvilju ja vähem magusat,sealhulgas siis ka karastusjooke.Riisi ja makaroni ei söö,sest see paneb seedimise kinni.Minul ka analüüsid korras aga peeglisse vaadates meenutan rohkem tankerit kui rasedat,no see ümbermööt on ikka väga suur lihtsalt.
Eelnevalt olen kaalu maha saanud liikumisega,beebiga trenni tehes ja samamoodi jälginud,mida söön.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus 24 nädalat + kaal