Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus 26 ndl ja seks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedus 26 ndl ja seks

Postitas:

Tere!
Olen teise lapse ootel ja kuna esimese raseduse ajal algasid verejooksud, mis löppes 4.ndl enneaegse sünnitusega, siis ei ole me selle raseduse ajal peale 18 ndl.-t seksinud. Arst ei ole meil seda tegevust keelustanud, kuid me pole temaga sellest ka otseselt rääkinud. Kas kellegil on kogemus selles osas? Kas seks vôib esile kutsuda varast sünnitust, vôi ärritust mis tekitab verejooksu ka selle raseduse ajal vôi vôiks rahuliku südamega seksiga tegeleda? Asi selles,et kardan,et midagi vôib taas nihu minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi arstiga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti teise lapse ootel, esimese lapsega polnud mingeid probleeme, seksisime veel viimastel nädalatelgi, aga selle rasedusega oli algul probleeme, nimelt katkemise oht oli, aga õnneks kõik sai korda.
Viimati olime mehega vahekorras ca 20 nädala paiku ja peale seksimist tekkisid sellised ebaregulaarsed valud ja kokkutõmbed alakõhus, sarnanesid sünnitusvaludele, kestsid õnneks kuskil pool tunnikest ja siis vaikus, peale seda pole enam julgenud seksida…saab ka muudmoodi hakkama:)
Üldiselt öeldakse, et kui pole lapsel veel õige aeg sündida, siis seksimine seda ka esile ei kutsu, aga mehe sperma pehmendab emakakaela ja nii võivadki tekkida valuhood ja kokkutõmbed, viimastel nädalatel aga võib seksimine tõesti sünnituse esile kutsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on seksimine tõenäoliselt mõlemad sünnitused niiöelda esile kutsunud 37 ja 38 nädal. Beebid olid täiesti terved, norm. kaaluga (3600) ja kirjas kui õigeaegsed. Ju siis ikka olid valmis tulema:)
Olen juba arvestanud, et seegi kord tuleb tõenäoliselt varem minna ja ei plaani hetkel seksita ka olla kui just mingeid komplikatsioone ei teki liiga vara…ikkagi parem karta kui kahetseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 21:45; 15.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli nädalat varem on ju 37 nädal ja õigeaegseks loetakse minu mäletamist mööda 37-40 või oli tita ikkagi nähtavalt liiga enneaegne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 21:45; 15.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul rääkis arst et kui seksida tahad siis tuleks seksida kondoomiga .kuna spermas on mingi aine mis kutsub esile emaka kokkutõmbeid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus 26 ndl ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.