Esileht Lapse ootamine Rasedus ja alkohol.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasedus ja alkohol.

Postitas:

Tere. Sain teada, et olen 6.nädalat rase. Kuna rasedus polnud planeeritud, ei ole ma ka alkoholist eemale hoidnud. Võib öelda, et oleme kaaslasega mõlemad viimasel ajal keskmisest rohkem alkoholi (veini) tarbinud. Siililegi selge, et alkohol ja rasedus kokku ei sobi, kuid kui ohtlik see hetkel minu olukorras on? Kas peaks pikemalt mõtlemata abordile panustama või on ehk olemas võimalus, et kahju on olematu?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aborti siukse asja pärast, hull oled??? Ma arvan, et naistearstid kergitaksid ikka korralikult kulme selle jutu peale, kui sa tahad aborti teha ainult seetõttu, et jõid veini teadmatuses. Miljonid naised üle maailma on lubanud endale alkoholi, teadmata et nad rasedad on, sealhulgas mina, sest rasedus tuli täieliku üllatusena. Laps tuli täiesti täiuslik. Ma isegi ei muretsenud hetkekski selle pärast, et teadmatuse perioodi natuke veini jäi, sest teadsin, et see on niivõrd tavaline üle maailma. Ja mõtle, kui palju lapsi üldse alkoholi mõju all eostatud on 😀 Rasestumisele aitabki kaasa tavapärase stressivaba elu elamine, kuhu võib kuuluda ka natuke lõõgastavat veini. Kui midagi oleks alkoholi tõttu rasedusega pahasti, katkeks/oleks see katkenud nii või naa. Nüüd sa ju tead, et oled rase, ja saad edasisest alkoholist loobuda. Kõik on hästi. Palju õnne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raseduse alguses võib olla alkohol väga ohtlik. selle juures on aga üks positiivne AGA, kui alkohol kahjustas loodet, siis see loode ka üldiselt hukkub. kui toimub normaalne loote areng edasi, siis võib suht julgelt eeldada, et ta kahju ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni umbes viienda nädalani pole loode veel ema vereringega ühendatud ja alkohol temani ei jõua. Sealt edasi küll, aga siiski kordades vähendatud koguses. Vaevalt, et sa nüüd selle ühe nädala jooksul mitmeid veinipudeleid oled jõudnud juua. Aborti ära seetõttu kindlasti kaalu, puhas lollus. Nüüdsest lihtsalt alkoholiga lõpp. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus lapsi vist alkoholi tarbimisega tehtud maailmas 🙂

Endalgi juhtus kunagi sama, ole mureta. Olin ka noor ja muretsesin kuid asjalikud väited arstilt andsid mulle täiesti kindla teadmise, et see ei tee mingit kahju. Aga muidugi nüüdsest loomulikult katsu alkoholist hoiduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja alkohol.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.