Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja diclofenac 100mg.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rasedus ja diclofenac 100mg.

Postitas:

Kas keegi on kasutanud raseduse viimastel kuudel diclofenaci küünlaid ja kui kaua? Endal on istmikunärvipõletik juba 2 nädalat ja 8 kuu rase, aga kirjutati välja diclofenaci 100mg ja 1 päevas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:18; 14.01 22:37; 15.01 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netis oli et raseduse viimasel kolmandikul ei tohiks kasutada…Seega sa vist ei tohiks kasutada?
Kes sulle krijutas? Kas perearst või ämmaemand/naistearst?
No mina ei kasutaks..või noh isegi kui kirjutas naistearst, siis kindlasti helistaksin üle sellise jutuga et: \”lugesin infolehelt et raseduse lõpus ei tohiks kasutada, et kuidas sellega lood on?\”…
Mul esimese ajal kijutas reumatoloog vms välja ühe valuvaigisti teades et ma rase(ütlesin talle) . Hirmus kallis rohi oli, ostsin välja ja lugesin infolehte ja seal oli et kasutada ei või, siis helistasin ja see ütles umbes et \”oi, te olete ju rase jah\”..Suht haige nagu…tagasi ka rohte ju ei osteta.

Infolehel on: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimasel kolmadikul ei tohiks kasutada kuna on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui lapsel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:15; 15.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Netis oli et raseduse viimasel kolmandikul ei tohiks kasutada…Seega sa vist ei tohiks kasutada?
Kes sulle krijutas? Kas perearst või ämmaemand/naistearst?
No mina ei kasutaks..või noh isegi kui kirjutas naistearst, siis kindlasti helistaksin üle sellise jutuga et: \”lugesin infolehelt et raseduse lõpus ei tohiks kasutada, et kuidas sellega lood on?\”…
Mul esimese ajal kijutas reumatoloog vms välja ühe valuvaigisti teades et ma rase(ütlesin talle) . Hirmus kallis rohi oli, ostsin välja ja lugesin infolehte ja seal oli et kasutada ei või, siis helistasin ja see ütles umbes et \”oi, te olete ju rase jah\”..Suht haige nagu…tagasi ka rohte ju ei osteta.

Infolehel on: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimasel kolmadikul ei tohiks kasutada kuna on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui lapsel.[/tsitaat]

Ma käisin Pärnus erakorralises ja ütlesin, et rase. Seal kirjutati välja ja öeldi, et edaspidi vajadusel kirjutab perearst! :S:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Netis oli et raseduse viimasel kolmandikul ei tohiks kasutada…Seega sa vist ei tohiks kasutada?
Kes sulle krijutas? Kas perearst või ämmaemand/naistearst?
No mina ei kasutaks..või noh isegi kui kirjutas naistearst, siis kindlasti helistaksin üle sellise jutuga et: \”lugesin infolehelt et raseduse lõpus ei tohiks kasutada, et kuidas sellega lood on?\”…
Mul esimese ajal kijutas reumatoloog vms välja ühe valuvaigisti teades et ma rase(ütlesin talle) . Hirmus kallis rohi oli, ostsin välja ja lugesin infolehte ja seal oli et kasutada ei või, siis helistasin ja see ütles umbes et \”oi, te olete ju rase jah\”..Suht haige nagu…tagasi ka rohte ju ei osteta.

Infolehel on: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimases kolmandikus ei tohi Diclofenac-ratiopharm 100 mg rektaalsuposiite kasutada, kuna
on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui ka lapsel

Loe edasi: Raseduse viimasel kolmadikul ei tohiks kasutada kuna on tõusnud risk sünnitusaegsete tüsistuste tekkeks nii emal kui lapsel.[/tsitaat]

Ma käisin Pärnus erakorralises ja ütlesin, et rase ja seal kirjutati välja need ning öeldi, et vajadusel edaspidi küsiksin perearstilt retsepti. :S:S:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:18; 14.01 22:37; 15.01 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutaks. Ei taha hirmutada, aga aasta tagasi oli siin foorumis üks kurva lõpuga lugu, kus esmassünnitajale anti haiglas Diclofenac küünal ja saadeti koju sünnitegevust ootama (avatust oli vähe ja emakatöö polnud regulaare), aga järgmine päev oli laps kõhus surnud. Täpne põhjus jäi küll selgusetuks, aga kahtlustati, et äkki oli oma osa ka selles küünlas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub et arstid ei suhtu vist ettevaatusega infolehel kirjutatusse…Vähemalt on patsientidel piisavalt mõistust et kahelda oma arstis ja olla ettevaatlikum.
Kujutan ette et teemaalgataja olukord on tõsine ja valus?
Mul endal oli raseduse alguses hull kannivalu…istusid ja astusin oiete saatel..see ei ole küll sama, aga siiski hull. Vaatasin ka et mid kasutada saaks, aga ei olnudki midagi, kui ainult pipraplaaster aga seda mu tagumik välja ei kannatanud:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:15; 15.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedavitamiine kasutades kaob kannivalu ära,ise olen ka sellega terve raseduse hädas olnud,aga nii kui vitamiini võtan on valu varsti läinud,soovitan:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tundub et arstid ei suhtu vist ettevaatusega infolehel kirjutatusse…Vähemalt on patsientidel piisavalt mõistust et kahelda oma arstis ja olla ettevaatlikum.
Kujutan ette et teemaalgataja olukord on tõsine ja valus?
Mul endal oli raseduse alguses hull kannivalu…istusid ja astusin oiete saatel..see ei ole küll sama, aga siiski hull. Vaatasin ka et mid kasutada saaks, aga ei olnudki midagi, kui ainult pipraplaaster aga seda mu tagumik välja ei kannatanud:D[/tsitaat]

Minu puhul on tegemist väga valusa haigusega – ishias e. istmikunärvipõletik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 20:18; 14.01 22:37; 15.01 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mul sama probleem. Käisin ka regionaalhaiglas erakorralises valu pärast, arst ei võtnud juyulegi raseduse tõttu, saatis ITKsse. No mis see naistearst ikka teha sai, kontrollis lapse KTG ja nentis, et kui , siis paracetamoli võtta. ISEGI diclofenaci salvi ei lubanud kasutada, mille perearst välja kirjutas.
Jumal tänatud, mul läks paremaks. Enamiku ajast lamasin eahus, vetsus käisin karkudega. Ahjaa, bandaa¸i soovitas ka naistearst kohe peale panna. Aga paracetsmol ei aidanud mõhkugi, pole mõtet ennast ja last mürgitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MITTE MINGIL JUHUL EI KASUTAKS!
See võib enneaegselt sulgeda arteriaalse juha, mis last hapnikuga varustab. Seda just viimastel kuudel, mil naise keha on selleks valmis, et laps kohe-kohe sünnib ja art.juha tuleb nagunii sulgeda.

Ja mäletan ka seda juhtumit, kus täiesti terve raseduse puhul pärast diclofenak-küünla kasutamist, järgmisel päeval, sündis surnud laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja diclofenac 100mg.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.