Esileht Lapse ootamine Rasedus ja hull näonahk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasedus ja hull näonahk

Postitas:
Kägu

Hetkel rasedust 9+6. Rasedusega on näonahk läinud KOHUTAVAKS. Punn punni otsas. Vanust 32. Paar aastat tagasi õnnestust mul aknest lahti saada Roccutanega, mida hetkel kindlasti võtta ei tohi. Kas keegi on veel hädas aknelise näonahaga ja kas miskit on probleemi leevendanud?

Please wait...
Postitas:
Tinti

Mul on näonahk üldiselt korras ning eelnevate raseduste ajal pigem läks veel paremaks. Praegu on aga ka pidevalt mingid punid, aga kindlasti mitte kohutav seis. Ma ise ei ole märganud, et midagi eriti hästi aitaks. Ise niisutan, teen musta maski ja punnidel kasutan teepuuõli. Kuna olen hädas hoopis juustega, siis ämmaemand soovitas osta juuste ja küünte vitamiinid, mis peaks siis ka tegelikult näonahale mõjuma. Praegu ei oska öelda, kas on mingit kasu.

Kui sul on aknega probleeme olnud, siis ma soovitaks nahaarstiga konsulteerida või siis professionaalse kosmeetikuga. Ilmselt on asi vitamiinides ja hormoonides. Pigem siiski hormoonides ja no neid on vist raseduse ajal keeruline ohjata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka alguses. Minge hetk kadusid punnid ära. Mis nädalal, seda enam ei mäleta.
Aga juuksed sain küll võimsad. Vähemalt midagigi head 🤣.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle kirjutas arst Skinoreni. Pidi ainus lubatud asi olema.
Mul rinnaesine ja rinnad ka punnilised 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka esimesel trimestril näol ja seljal täiesti kohutav olukord. Isegi teismelisena polnud mul kunagi pooltki nii palju vistrikke. Teisel trimestril kadusid õnneks tasapisi ise ära.

Please wait...
Postitas:
tudeng112

Tere! Lugedes Teie kirjeldatud probleemi tundub, et peaksite pöörduma nahaarsti vastuvõtule, kes saab vajadusel kirjutada välja ka sobiva ravi. Küll aga on see tõsi, et raseduse ajal ainuke sobiv ravim on skinoreni kreem või geel.
Muretsemiseks aga põhjust ei ole, rasedusaegne akne on seotud kehas suurenenud progesterooni hulgaga, mis suurendab ka rasueritust- selle hormooni konsentratsioon on suurim esimesel trimestril ning järgmistel peaks hormonaalne tasakaal stabiliseeruma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on niisamagi akne juba üle 10 aasta, pidevalt kasutanud Differini, aga raseduse planeerides kirjutas nahaarts ka Skinoreni, enne seda tegin ka 2 kuud AB-ravi läbi, et hullu akne kontrolli alla saaks enne kreemi. Praegu olen 7 näd rase, õnneks pole nahk hullemaks läinud, isegi nagu parem (kuigi esimese rasedusega läks väga hulluks asi ja ka teisel rasedusel, mis peetus 8 nädalal). Nahaarst siiski soovitas esimesel kolmel kuul ka skinoreni mitte tarvitada ja seega pole ka hetkel kasutanud. AGa ilmselt jätkan siis ka kui rasedus jätkub.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja hull näonahk