Esileht Imetamine rasedus ja imetamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: rasedus ja imetamine

Postitas:

Tere
Mul oli plaan lapsele rinda anda aastani, hetkel ta 9k. Aga olen jäänud vahepeal rasedaks, ise arvan, et annaks, nii nagu ma plaanisin, ning kui lõpetan siis olen 20n rase ja saan veel 20n puhata imetamisest?
Mis Teie arvate, või mida arst on soovitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid soovitasid mul imetamist jätkata nii kaua, kui ise soovin, sest ma polnud riskirase. Imetasin, kuni 2nädalat enne sünnitust 2a2k laps loobus ise tita kasuks. Ma ei tundnud, et mu keha mingit erilist puhkust vajaks. Toitusin korralikult, sünteetilisi vitamiine lisaks ei tarbinud. Uus beebi oli terve ja tugev (nüüd juba 10a ja väga vinge spordipoiss). Järgmine beebi sai samuti rinda 2a2k. Seega imetasin järjest peaaegu 4,5a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina imetasin ka kuni haiglani välja. Kui uus tita sündis, siis suurem leppis, et nüüd õe kord:) Ei mingit nuttu:) Ei olnud ka riskirase ja käisin ka toitumisspetsialisti juures kelle käest sain häid näpunäiteid. Ja 1,4 a saab siiani rinda.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetan samuti hetkel oma 1a3k last ning olen lapseootel (10n). Arst imetamist lõpetada ei käskinud ning kavatsen jätkata vähemalt uue lapse sünnini (kui vanem muidugi ise selle aja peale ei loobu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine rasedus ja imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.