Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja jooga

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rasedus ja jooga

Postitas:

Internetist leiab infot palju, milliseid joogapoose tuleb vältida ja millised tulevad kasuks. Kas siin on ka joogatajaid kes tahaks oma kogemusi jagada?

Tegin täna üle mitme nädala joogat tunnis, niiviisi leebelt ja üritasin mitte end kuumaks ajada ega hoogsalt keerata. Veidi aega tegin turiseisu ja nüüd põen. Loen, et seda tuleb vältida. Mul 5+1 alles rasedust. Mida teised joogatajad arvavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ühest turiseisust vast midagi hullu ei juhtunud. Mina rasedana libisesin korra mitmest trepiastmest alla, maandusin küll jalgadel, aga päris kõva põrutusega. Ehmatus oli suur, aga läks õnneks.
Ma ise käisin rasedana spetsiaalses rasedate joogas, kus peale harjutuste tegeldi ka sünnituseks ettevalmistusega: nii tehniliste nõksude õppimise kui psühholoogilise sisseelamisega. Ma usun, et sellest oli kasu küll.
Aga meie joogatreener (Kriya Hatha jooga, mitte too rasedate oma) ei luba üldse turiseisu teha, teeme ainult poolturiseisu, ja selle juures ta alati rõhutab, et kui kellelegi täna ei sobi, tõstke ainult jalad üles. Ja üks tuttav mul ühe teise õpetaja juures oligi turiseisu tehes kaela vigastanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja jooga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.