Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kõhulahtisus.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasedus ja kõhulahtisus.

Postitas:

Pea nädal aega on kõht täiesti lahti nagu tuleks kraanist. On see normaalne või on mul muretsemiseks põhjust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 08:27; 26.01 10:11; 26.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei kirjuta oma raseduse suurust, kuid minul oli kõhulahtisus raseduse esimene sümptom. Kestis 2-3 esimest kuud tavaliselt. Mu õel oli samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla gripp aga joo palju vett ja söö maitsestamatta keedetud riisi ja läheb asi paremaks.Kui ei eksi siis tohib smegtad ka võtta;)Ära muretse kõik saam korda !Kuigel muidu rasedus on?Mul nt raseduse alguses oli k’ht ikka päris pikkalt lahti:)Nüüd korras:)Muidu aitab veel keedetud muna ka väga hästi kõhu kinni panna:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust on 28+5. Tänan vastuste eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 08:27; 26.01 10:11; 26.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule arst ütles, et ainus rohi mida võtta tohin on söetabeltt, seda kinnitas ka apteeker mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Smectat võib ka võtta. Mina näiteks muretseksin, kui mul juba nädal aega kõht lahti oleks. See võib tähendada ju vedeliku puudust.
Ma ise jäin kõhugrippi 34 ndl paiku ja kui erakorralisse helistasin , kästi kohe kohale tulla. Sain 2 tundi tilguti all passida. Peale seda sain ka kõhu korda.
Helista igaks juhuks erakorralisse.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma praktiliselt joon iga 30 min järgi klaasitäis vett, tavalist kraanivett sest koguaeg on janu aga äkki on hoopis kalamaksaõli kapslitest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 08:27; 26.01 10:11; 26.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma praktiliselt joon iga 30 min järgi klaasitäis vett, tavalist kraanivett sest koguaeg on janu aga äkki on hoopis kalamaksaõli kapslitest?[/tsitaat]

Tean, et osadele inimestele kalamaksaõli või lõhekapslid tekitavad kõhulahtisust küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kõhulahtisus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.