Esileht Lapse ootamine Rasedus ja koroona klienditeeninduses

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedus ja koroona klienditeeninduses

Postitas:

Kas need, kes siin hetkel rasedad on ja klienditeeninduses töötavad, jätkate oma tööd või olete haiguslehel?

Lugesin, et rasedatel suurem tõenäosus haigestuda, aga kas on antud lihtsalt juhis maski kanda või saab haiguslehe?

Ma ise küll ei kujuta ette, et peakson rasedana 8-12 tundi päevas maski kandma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult olen haiguslehel algusest peale. Aga rasedad ei pea ka töötama 12h päevas. Ämmaemandaga rääkida sel teemal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonahirmu alusel kindlasti ei anta haiguslehte. Siis ei tohiks rase ka ühistranspordiga enam sõita, parme kui nt vanemat last ka ei vii lasteaeda või ei lähe kooli, sest võib ju ikka viiruse koju tuua. Samuti mees oma käikudelt. Nii ei saa elada ja mõelda. Kui on nii suur hirm, siis ei oleks tohtinud praegu rasedaks jääda 😀

Kergemale tööle viimine ja haigusleht väljastatakse ikka siis, kui töö iseloom on rasedusele ohtlik.  Viirusega nakatumise tõenäoust selleks ei peeta, sest siis ei saaks grupihooajal ükski rase tööl käia. Ega siis klienditeenindaja pole ainuke töökoht, mis on viirustele rohkem avatud. Mõtle näiteks rasedate arstide, ämmaemandate peale, rasedad õpetajad, rasedad liinitöölised jm ametikohad, mida ei ole võimalik kodukontorist teha

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja koroona klienditeeninduses