Esileht Lapse ootamine Rasedus ja rinnad – muutused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedus ja rinnad – muutused

Postitas:
Kägu

Tere,

 

Kuna olen esmarase siis ei oska arvata, kas see on tavapärane või mitte. Arsti ajani on veel aega ja kindlasti näitan temale, kuid mõtlesin ka teie kogemust uurida.

Nimelt on rinnanibu osale tekkinud selline väike paistes ala/paise. Mitte kogu nibu ulatuses, vaid umbes 1/4 osale või natuke vähemgi.

Kas selline paise on normaalne või peaksin ikkagi muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja,

Lisan veel, et tegemist siis 1.trimestri lõpuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstile tasub ikka näidata, aga ära liialt muretse, rindades ja nahal tekib igasugu muutusi. See, mida sa kirjeldad, tundub veidi nagu rinnanäärme paise. Teisalt võib see olla lihtsalt mingit sorti vohamine. Näita ette, arst saab saata igaks petteks ka mammoloogi juurde, kus tehakse vajadusel UH uuring.

Mina maadlesin pikalt tükiga rinnanibul, kuniks lõpuks sain hea mammoloogi juurde kes ütles et see on lihtsalt healoomuline nahakasvaja (ma ei mäletagi, mis nimega) ja lõigati nagu naksti ära (lihtsalt kohaliku tuimestusega). Need teadmatuses veedetud kuud olid küll õudsed, seega panen südamele, et mitte liialt muretseda.

Aga sama rinna peale tekkis samamoodi ka “paise”, mis ausalt öelda nägi veel hullemgi välja 😀 aga selle kohta öeldi kohe, et rinnanäärmed paisuvadki ning see on täiesti normaalne areng.

 

Jõudu ja jaksu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja rinnad – muutused