Esileht Lapse ootamine Rasedus ja roietevaheline põletik

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedus ja roietevaheline põletik

Postitas:
Kägu

Tere.

Kas on kedagi kellel on raseduse ajal on olnud roietevaheline närvipõletik.

Öösel sügavalt hingates käis vasaku rinna alt tugev valu läbi ja ma täitsa võpatasin selle peale. Nüüd päevaga on terve vasak külg hell kui ribide pealt käega üle tõmmata. Eriti valus on seal küljel kus ribid all lõppevad.

Mul on kunagi enne ka see olnud aga siis polnud rase ja ravisin ibukaga seda aga rasedana see keelatud.

On mingit ravi või leevendust sellel enne kui liiga hulluks läheb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helista oma ämmaemandale/arstile ning küsi täpsemalt järgi, mida ta soovitab ja tohib kasutada.

Tasulisel ämmaemanda nõuandeliinil on ka ülitoredad ämmakad, kes head nõu oskavad anda, kui enda oma kätte ei saa.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli roietevaheline põletik, võtsin T. Paracetamoli 1000mg x3 (iga 6-8h) ja lisaks leidsin apteegist salvi, mis pole otseselt keelatud rasedatel F.I.T (Fast injuri treatment), rohelises pakis, hambapasta lõhnaga, aga töötas hästi, järgmisel päeval sain hingata jälle.

Head paranemist!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

Öösel sügavalt hingates käis vasaku rinna alt tugev valu läbi ja ma täitsa võpatasin selle peale. Nüüd päevaga on terve vasak külg hell kui ribide pealt käega üle tõmmata. Eriti valus on seal küljel kus ribid all lõppevad.

Mul on kunagi enne ka see olnud aga siis polnud rase ja ravisin ibukaga seda aga rasedana see keelatud.

Kui kaugel rasedus on?

Mul oli päris lõpus ja leevenduseks oli sünnitus. Paratsetamool ei mõjunud. Eks beebi pressis mõne närvi peale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

Kui kaugel rasedus on?

Mul oli päris lõpus ja leevenduseks oli sünnitus. Paratsetamool ei mõjunud. Eks beebi pressis mõne närvi peale.

Rasedus on lõpusirgel. Kuu on jäänud tähtajani.

Praeguseks on parem ja enam pole valus. Kahtlustan, et võiski kuskil närvil olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

Kui kaugel rasedus on?

Rasedus on lõpusirgel. Kuu on jäänud tähtajani.

Praeguseks on parem ja enam pole valus. Kahtlustan, et võiski kuskil närvil olla.

Loodetavasti on nüüd edasi ok. See oli väga vastik asi.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Rasedus ja roietevaheline põletik