Esileht Lapse ootamine Rasedus ja seikluspark

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedus ja seikluspark

Postitas:

Võibolla tõesti aasta rumalaim küsimus, kuid kuna olen esmarase ja googlest ega vastava asutuse kodulehelt midagi ei leidnud siis äkki teab siit keegi.

Kas need traksid mis seiklusparkides kasutatakse on raseduse ajal ohtud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks keegi oma kõhulapse kuskil seiklsupargis ohtu seadma? Prioriteedid on vist paigas…

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina rasedana ka pigem kuhugi seiklusparkidesse ei läheks. Kunagi ei tea kui seal mingeid äkilisi liigutusi või põrutusi vms juhtuma peaks. Rääkimata sellest, et füüsiliselt võivad need pargid suhteliselt väljakutsuvad olla. Pole seda riski väärt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedatele kindlasti ei sobi. Rakmed jooksevad üle kõhu, palju põrutamist ja raskeid füüsilisi katsumusi. Käisin just paar nädalat tagasi ja mälestused värsked.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et rasedale seikluspark ei sobi juba samal põhjusel, millel lõbustuspargidki – need vabalangemised, kiired stardid-stopid ja kõhu “loksutamised” võivad lõppeda platsenta irdumisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegelen ise ronimisega, siis veits oskan sellele küsimusele vastata. Need, kes on harjunud, ronivad üldiselt üsna lõpuni välja, kui tervis lubab, aga selle jaoks on spetsvöö, kus rihmad ei jookse üle kõhu, vaid kõhu alt ja kõhu pealt. Teiseks on ronides siiski ülaltjulgestus, nii et kukkumine on dünaamiline (st köis venib suhteliselt palju, kukkumine on pehme ja sa ei kuku kuskile vastu). Nii et näiteks kuskile Hiiumaa tuuletorni läheksin ma julgelt (eeldusel, et rasedavöö olemas) – aga seiklusparki ei läheks, sest seal on võimalik kukkumine äkilisem ( + ma olen kontrollifriik, vähemalt rasedust puudutavas, ma ei usaldaks varustust, mida ma ise pole võimeline kontrollima). Ehk siis minu soovitus sulle – jäta sel suvel vahele ja mine järgmisel suvel. Kui tahad nö ekstreemsporti, mine niisama kuskile köiega ronima või SUPitama vms, kus oht beebile on tunduvalt väiksem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja seikluspark