Esileht Lapse ootamine Rasedus ja teie mees

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Rasedus ja teie mees

Postitas:

Või näiteks paar päeva tagasi kukkusin kokku kodus. Helistasin mehele, et kas ta saaks ise käia poes töölt tulles, kuna kukkusin mõni hetk tagasi kokku ja tunnen ennast väga väga halvasti, reaalselt elus esimest korda tundsin, et suren ära lausa, sest nii halb oli. Mees keeldus ja ütles, et mina pean ikka minema ja lähen siis, kui mul parem hakkab.

Harju aegsasti ka ära, et kui laps sünnib, siis on kõik 100% sinu kaelas, isegi kui oled öö otsa röökima titega üleval olnud, siis lähed hommikul kasvõi röökiva lapsega poodi, aga meheke ometi poest ise pakki piima või leiba ei saa toodud.

Miks sa sellise mehega üldse lapse said, ma küsiks?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on ka inimene ja käib tööl. Ta ei pea oma tundeid tõestama sellega, et sa ta öösel üles ajad ja tanklasse saadad. Öösiti jäätise õgimine on loll kapriis, mitte mingi tõsine vajadus. Sina pikutad päeval kodus ja mõtled probleeme välja, et saaks mehe kallal vinguda.

Võta omale pudeliga vesi voodi kõrvale, mitte ära jooksuta teist inimest. Ja päeval liiguta ennast, siis on öösel uni, mitte jäätiseisu.

Rasedus ei ole haigus ja mees ei pea sind 24/7 ümmardama.

Kas “sinatamise” puhul pead kedagi konkreetset silmas, et nii “sina” vormis on tekst kirjutatud? Sellisel juhul minule (TA) sa seda suunata ei saa, kuna ma pole mitte kordagi mitte kusagil väitnud, et minul öösel pole und ja soovin öösel jäätist. Tõin vaid näite, mida lugesin kusagilt foorumist, et öösel oli kellelgi jäätise isu peale tulnud ja mees läks tanklasse naisele jäätist tooma.

Lisaks ei ole ma kusagil öelnud, et ma päevad läbi pikutan kodus. Mainisin, et teen tööd kodust, see ei tähenda aga, et ma diivanil lösutan ja probleeme välja mõtlen. Arvutis ikka käib kibe mõtte- ja näppudetöö.

Pead esiteks minema tagasi põhikooli ja õppima tekstist aru saamist ning lisaks õppima enda kibestumust ning pettumust elus kusagil muudmoodi maandama kui anonüümses kommentaariumis.

Kui siin keegi pettunud ja kibestunud on, siis oled see sina. Tunned oma mehe vastu viha, sest ta ei kohtle sind nii, nagu sa “kusagilt foorumist” lugesid. Hormoonid ja romantilised naistekad on vist oma töö teinud.

Arvutis käib kibe töö, aga veeklaasi ja vôileiva kättesaamiseks on mehe abi vaja?

Täiskasvanuks, eelkõige emotsionaalselt, peaksid ise saama, enne kui lapsi hakkad tegema. Muidu on mehel varsti kaks titte kodus.

OriginalTaste – palun pane ennast põlema!!!

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Või näiteks paar päeva tagasi kukkusin kokku kodus. Helistasin mehele, et kas ta saaks ise käia poes töölt tulles, kuna kukkusin mõni hetk tagasi kokku ja tunnen ennast väga väga halvasti, reaalselt elus esimest korda tundsin, et suren ära lausa, sest nii halb oli. Mees keeldus ja ütles, et mina pean ikka minema ja lähen siis, kui mul parem hakkab.

Harju aegsasti ka ära, et kui laps sünnib, siis on kõik 100% sinu kaelas, isegi kui oled öö otsa röökima titega üleval olnud, siis lähed hommikul kasvõi röökiva lapsega poodi, aga meheke ometi poest ise pakki piima või leiba ei saa toodud.

Miks sa sellise mehega üldse lapse said, ma küsiks?

Teemaalgataja juba tunneb ennast piisavalt halvasti ja ikka on vaja sinusugustel kohale roomata ja piltlikult öeldes nuga haavas keerata????‍♀️ Kui saab sellisega lapse, siis saab, nüüd vaja tal edasi mõelda, mitte tagasi.

Mul on teemaalgatajast väga kahju, loodan, et ta suudab rasedust nautida ka ja võib-olla oleks hea mõelda, mis nõu ta ise sellises olukorras olevale sõbrannale annaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema käitumine ei ole aga isegi 1% muutunud hoolivamaks võrreldes raseduse-eelse ajaga.

Käitumine ei saagi muutuda. Hooliv inimene hoolib kaaslasest ja teeb väikseid heategusid juba enne rasedust/haigust ja muud sellist.

Mina ei kujuta ette, et ma peaks olema rase või muudmoodi nõrgem, et mees alles siis märkaks küsida, kas ma tahan ka hommikusööki vms. Loomulikult ta uurib ja hoolitseb sellisel viisil minu eest juba kohe suhte algusest saati.

Selline variant, et mees on muidu mühakas, aga raseduse ajal otsustab hakata hoolivaks, ei ole lihtsalt võimalik. Ta ei tuleks ju sellise asja peale. Kui ta oskaks niimoodi mõelda ja märgata, siis ta oleks seda juba teinud enne rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus ja teie mees