Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja tsöliaakia

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Rasedus ja tsöliaakia

Postitas:

Kas kellegil on avastatud pärast korduvaid katkemisi tsöliaakia-gluteenitalumatus?

Kas olete pärast proovinud uuesti rasestuda ja kõik on läinud õnneks?

Minul oli järjest kolm katkemist,peetumist ja ainuke mida arstid põhjuseks tuvastasid oligi tsöliaakia. Nüüd olen üle poole aasta püüdnud olla dieedil ja jäin jälle rasedaks.Kohutav hirm on,et kõik võib uuesti korduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on avastatud pärast korduvaid katkemisi tsöliaakia-gluteenitalumatus?

Kas olete pärast proovinud uuesti rasestuda ja kõik on läinud õnneks?

Minul oli järjest kolm katkemist,peetumist ja ainuke mida arstid põhjuseks tuvastasid oligi tsöliaakia. Nüüd olen üle poole aasta püüdnud olla dieedil ja jäin jälle rasedaks.Kohutav hirm on,et kõik võib uuesti korduda.

Ei saa täpselt soovitud lootust anda, aga natuke julgustada ikka tahaks! Tsöliaakia on kole asi, koledam kui esmapilgul tunduda võiks. Mul pole õnnestunud mitme aasta jooksul rasestuda ja ainuke, mida kahtlustada võiks, on tsöliaakia, mis ca 6 kuud tagasi selgus. Samas, minnes gluteenivabale toitumisele, kadus nädalaga naha-allergia, mis viimase aasta suht muutumatult püsinud oli. Loodan vaikselt, et kui juba nahale nii suur muutus oli, ehk siis ka reproduktiivtervisele soodsalt mõjub.. Kindlasti mõjutab tsöliaakia ja gluteenivaba toitumine toitainete omastamist ja seega ka loote arengut. Hoiame pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja tsöliaakia