Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja verehaigus.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasedus ja verehaigus.

Postitas:

Kolm nädalat tagasi käisin naistearsti juures jutuga, et paigaldada hormoonspiraal.Mul mul on verehaigus nimega essentsiaalne trombotsütoos ja pean ennast kolm korda nädalas süstima. Viiendaks septembriks sain uue aja, sest sel ajal oleks pidanud mul juba päevad olema. Helistasin neljandal sept. Arstile, et teatada oma päevade hilinemisest. Päevad on siiani tulemata , kuid alakõht siiski tuikab imelikult. Ei saa hästi aru kas hakkavad päevad või äkki olen hoopis vahepeal rasedaks jäänud. Naistearstil käies ta mind üle ei kontrollinud ja proove ei võtnud, sest eelnevalt enne konsultatsiooni olin ma kuu tagasi käinud kontrollis. Tegin täna ka rasedustesti, aga see nagu ei näidanud midagi. Kui väga lähedalt uurisin seda siis nagu õhk õrn roosakas joon seal oli. Kordan kindlasti testi esmasp. kui päevad pole selleks ajaks hakanud. Mure siis selles, et kui peaks olema rase siis sooviks väga last alles jätta, aga kardan väga seda, et kui ma isegi avastan raseduse nii alg staatiumis siis need rohud võivad ju siiski halvasti mõjuda. Äkki keegi targem oskab nõu anda . Loomulikult kui olen oma raseduses kindel siis räägin sellest oma arstiga. Aga tahtsin ka siia kirjutada, et saada erinevaid arvamusi kellegilt , kes on seda sama teed läbi teinud. Lõpetan ka koheselt ravimite võtmise raseduse kinnituse saamisel.Edasine ravi ilmselt ongi asperiiniga mis lihtsalt verd vedeldaks. Aga see minu arvamus. Loodan, et on mingi võimalus last alles jätta kui peaksin rase olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 01:16; 08.09 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ravimit Sa siiani oled tarvitanud? Rasedal on hüübimishäirete (liiga kergesti hüübiva vere) korral ravimiks üldjuhul süstitav madalmolekulaarne hepariin (Clexane) ja ravimata jätmine viib suure tõenäosusega raseduse katkemiseni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 07:21; 08.09 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roferon-A on rohuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 01:16; 08.09 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on jah hoopis teine teema. 🙁 Ega siis polegi muud, kui teha esimesel võimalusel vereanalüüs raseduse tuvastamiseks (hCG), ja kui tõesti on rasedus, siis kohe konsulteerida oma arstiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 07:21; 08.09 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oli ikkagi roosa triip näha, mis siis, et õrn, siis on rasedus vägagi tõenäoline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee homme hommikul kohe veretest. Niisama oleks-poleks pole mõtet praadida, saad mõne tunni pärast konkreetse numbrilise vastuse, kas oled rase, või mitte. Synlabi laborites ja haiglate juures saab kohapeal vereproovi eest tasuda ja proov anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:40; 09.09 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:40; 09.09 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, teemaalgataja

Kas oleksid huvitatud FB grupist, kus sama haigusega veel mõned inimesed kokku saanud ja kogemusi jagavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja verehaigus.