Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus katkes (mida Uh ei leidnud!) ja hcg tõuseb endiselt

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rasedus katkes (mida Uh ei leidnud!) ja hcg tõuseb endiselt

Mul olid päevad viimati 18.10, rasedustest positiivne novembri teises pooles, jõudsime rõõmustada, et saame pesamuna; 1.12 hakkas tumepruun voolus, 4.12 plaanilises ultrahelis loodet ei leitud, emaka limaskest õhuke. 5-6.12 tuli korralikult verd ja väljus ka embrüo moodi klomp. Hcg tase tõuseb endiselt – 113, seejärel 147, nüüd 274 (eile mõõdetud). Eile oli süda paha, tõusis kerge palavik 37,4; ultrahelis midagi ei leitud. Hirmus on.

Moned aastad tagasi mul üks munajuha lõhkenud Mirena spiraali ajal (kuna oli ka emakavaline rasedus, mida ei leitud) ja see munajuha sai erakorraliselt välja opereeritud, siis soovin olla kindel, et seekord nii ei juhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 13:30; 12.12 15:41; 13.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu emosse

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma läheks ka kohe erakorralisse. Kui linnast väljas, siis tuleks linna erakorralisse (võimalusel muidugi)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 13:56; 12.12 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täpselt see juhus, mille puhul on EMOsse pöördumine õigustatud. Võib-olla jäi mingit kudet sisse, võib-olla jäid uuesti rasedaks (kuigi ilmselt Sa ei olnud vahekorras verejooksul ajal?), võib olla oli 1 emakasisene+ 1 emakaväline rasedus. Võimalusi on palju, pöördu palun julgelt EMOsse.

Edu!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 14:00; 12.12 16:04;
To report this post you need to login first.

Ma ei ela Eestis ja olen naistekliinikus juba jälgimisel. Lihtsalt hirmus on see, et nad eile ütlesid, et peab lihtsalt ootama. Homme uus veretest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 13:30; 12.12 15:41; 13.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see pole ju mingi HCG tõus ometi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see pole ju mingi HCG tõus ometi?

Arvestades sellist kliinilist pilti, on küll. hCG ei tohiks tõusta ühtegi ühikut, kui tegemist ei ole rasedusega (enam).

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 14:00; 12.12 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ela Eestis ja olen naistekliinikus juba jälgimisel. Lihtsalt hirmus on see, et nad eile ütlesid, et peab lihtsalt ootama. Homme uus veretest.

Välismaal on ka erakorralised kohad.

Kas sa oled siis haiglas sees ööpäevaringselt jälgimisel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin see kägu, kes siin mõni aeg tagasi oma põismoolist pajatas (ja ei saanud eriti vastuseid kuna see on haruldane asi). Aga põhimõtteliselt mul hakkas peale raseduse peetumist ja sellele järgnenud puhastust hcg tase tõusma, mul oli küll lõpuks näit üle 300 000 ja kõht punnis ees. Ilmselt sul ikka sama asi pole, sest seda esineb harva aga arstile mine igal juhul. Võib mingi muu jama olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ela Eestis ja olen naistekliinikus juba jälgimisel. Lihtsalt hirmus on see, et nad eile ütlesid, et peab lihtsalt ootama. Homme uus veretest.

millal need teised näidud mõõdetud on? viimane on eile..aga teised?
kui 04.12 UH käisid, siis oleks pidanud olema üle 6 nädala rase, kui võtta viimased päevad ja et ka rasedustest nov teises pooles oli positiivne. 6+ on juba kindlasti näha, paljudel südametöögi olemas. Nemad ei näinud, seega oli tõenäoliselt peetunud ja mitte edasi arenenud. Ei ole ju loogiline, et nov tehtud rasedustest positiivne ja hetkel ikka UH ei näe ja näit nii madal. Mida nad seal kliinikus siis arvavad, et ühe raseduse peetumise ajal jäid uuesti rasedaks ja see rasedus alles nii väike, et nad ei näe? või mida nad pakuvad loogiliseks selgituseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 13:56; 12.12 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pead arsti poole pöörduma. Minul on olnud sarnased olukorrad – rasedus on katkenud, päevad ei alga, HCG hakkab uuesti tõusma (siiski on asi positiivselt kulgenud – tuvastatud on uus rasedus). Viimane kord oli ka nii, et 4+ nädalat katkemisest möödas, enesetunne jube kehv (alakõhus valud, süda paha), aga UH-s pole midagi näha. See UH-s esialgu tuvastamata jäänu saab varsti 1,5-aastaseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajast nii kahju
Olen ise mitu rasedust kaotanud ja kõik välismaal olles. See abituse tunne.. Seal käivad need asjad veidi teist moodi, kui Eestis, mis on absurdsuse tipp muidugi.
Kuna sa uuesti hcg-d mõõtma?
Siis surudki end peale seal!Ütled, et paha olla jne. Soovitan soojalt lisada muid sümptomeid ka, sest muidu sind tõsiselt ei võeta!! Et valud tugevad jne
Ise olin viimane kord 12 nädalat rase ja verd lahmas päris korralikult. Mul mõõdeti vaid (!!!) vererõhku ja öeldi, et kui katkeb siis katkeb midagi pole teha. Saadeti koju ja öeldi, et olen saanud uh aja 3 päeva pärast. Idiootsus!!
Rasedus kulges õnneks edasi, aga see, et saadetakse nn tiksuv pomm koju nagu teemaalgataja, see ajab vihale.
Kas erakliinikusse kuskile ei saa pöörduda?? Mina saingi erakliinikust abi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Siin on see olukord nüüd, et tõenäoliselt kasvab kuskil mu kehas emakavaline rasedus. Sel puhul tõuseb ka näit väga aeglaselt.

Täna tehtud hcg testi vastust ootan. Helistavad täna õhtul ja saan uued juhised.

Asi selles, et kui emakaväline rasedus vajab operatiivset sekkumist ja nad ei leia ultraheliga, kus see rasedus siis täpselt paiknev, siis nad ka ei tea, kust lõigata!

Kui emakavaline rasedus kasvab piisavalt suureks, siis see rebestas mõne organi ja tekib sisemine verejooks. Viiakse kohe opisaali… aga kust ja mida lõigata, kui nad seda seni üles leidnud pole, selles on küsimus!

Eks vast saab täna selgust. Emakavälise raseduse saab katkestada ka nn vähisüstiga, mis takistab kudede kasvu.

Eks annan teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 13:30; 12.12 15:41; 13.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb, teemaalgataja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mida tunneb teemaalgataja. Olin ise samas seisus ainult selle vahega, et tundsin ennast normaalse rasedana. Ei määrinud ega veritsenud. Hcg tõusis normaalselt.Aga mida polnud näha , loodet. Rasedust tol hetkel 6+6 ja hcg 2200. Mind jälgiti, kolmp päeva järjest käisin uh tegemas ja hcg mõõtmas günegoloogia osakonnas. Kuni leiti emakaväline(kahtlus oli esimesel päeval arstidel, aga mina ei uskunud/tahtnud uskuda).kolmandal päeval tehti LAP ,mille käigus eemaldati. Ja see nii värske, oli 07.11 …:(
Loodame, et sinul pole.
P.S mihul tõusis hcg normaalselt, mitte aeglaselt. Seega pole see alati määrav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus katkes (mida Uh ei leidnud!) ja hcg tõuseb endiselt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.