Esileht Lapse ootamine Rasedus – kiimas ja peast segi üheaegselt?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasedus – kiimas ja peast segi üheaegselt?

Postitas:

Tobe pealkiri, aga nii enam-vähem on. Ootan oma kolmandat last, 32. Nädal käimas, aga hormoonid on üle pea. Seksida võiks 3x päevas, aga mees tööl ja õhtuks ise nii väsinud, et reaalselt tuleb neid kordi… 3 korda kuus ehk? Samas on mind tabanud tÄielik ahastus, et elu jookseb mööda, mis minust peale kolmandat last üldse alles jääb ja üleüldse võib end maha kanda. Sellega seoses on tekkinud tekkinud meeletu armukadedus mehe ja tema käimiste suhtes, KUIGI meie suhe on korras, laps oodatud ja ka eelbevalt oleme laste kõrvalt alati enda aja prioriteediks seadnud. Aga nüüd on mõistus täiesti sassis. Mees on 3 päeva kodust ära, vaimusilmas kujutan teda ette baaris teistega flirtimas ja ennast nautimas. Olgugi, et petmiseks alust ei ole ta andnud, see keerleb lihtsalt minu peas. Asja ei tee lihtsamaks ka see, kui järjest kuuled, et see, teine ja kolmas oma naist petab/ klubis võõraga aegleb jne. Mõistus saab aru, et ilmselt reageerin üle, aga ei suuda end kontrollida ka. Enne tema reisi juba tõmbasin tüli üles, kardan, et enda bravuuri ja väljaütlemistega võin asja väga palju hullemaks ajada. Tean, et tuleks rahulikult rääkida, aga soov on nutta ja karjuda. Täna ei saanud sellepärast isegi magada. Kas see oleks asi, millega pöörduda raseduskriisi nõustaja poole või tuleks pigem psühholoog leida? Need tunded on kestnud juba mõne nädala, praegu halvavad juba igasugust normaalset toimist. Kui keegi oskab kuidagi suunata, soovitada või rääkida enda kogemusest, oleks juba hea algus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täiesti normaalsed mõtted ja emotsioonid. 🙂 Kindlasti pöördu raseduskriisi nõustaja poole. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et see on normaalne. Kriisinmustaja halba ei tee.
Aga ma hoopis soovitaks suure isu peale enda rahuldamist.
Kui teil on esimene laps tulemas, siis mehed üldjuhul kardavad raseda naisega seksida. Miks see nii on, ei tea. Minu mehele näiteks ei meeldinud lapse liigutusi tunda seksi ajal. Igati turn off oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist samasugune. Mu mees läks 3-päevasele koosviibimisele teise Eesti otsa ning kuna ma tean, et selle õritusega käib kaasas alati alkoholi tarbimine ja inimesed elavadki end seal välja, siis mina olin nii ahastuses, et miks mu mees ometi ei tulnud selle peale, et oma raseda naise kõrvale jääda. Samas ma mõistsin küll, et ilmselt talle oligi seda vaja. Aga mina olin need 3 päeva nagu vihane herilane, öösel ei maganud ja talusin oma ülemõtlemist ja nutuhoogusid ning kujutasin vaimusilmas teda jumal-teab-mida tegemas.

Seksiga on sarnane lugu, et tunnen, kuidas päeval on isud suured, aga õhtuks olen nii väsinud, et 21 olen juba voodis. Siiski meie seksime kui mitte iga päev siis üle päeva kindlasti, sest voodis olen nõudlikumaks muutunud ning max 10min mulle enam ei piisa.

Mina ootan esimest last ja tunnen, kuidas minu “turuväärtus” tänu sellele on langenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus – kiimas ja peast segi üheaegselt?