Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus koos päevadega.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rasedus koos päevadega.

Postitas:

Tere.

On kellelgi kogemust, et päevad käivad regulaarselt edasi, samal ajal on rasedus.

Menses pidi hakkama 18.07 hakkas 14.07 õhtul, kõik oli nagu igakuu 🙂

Eilsest saadik, aga seest keerab, rinnad pakitsevad ja väsimus murrab, tegin täna hommikul kodus testi ja kaks triipu … äppi järgi peaks olema siis 4+3 (nö. viimane mens 21.06 ja ootamatult 15.07 viimased 3 tsüklit olnud ebaregulaarsed 25p, 30p ja 24p)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama, tegin paar päeva teste sain õrna triibu, kuid siis hakkas verd tulema, helistasin aratile ja ta soovitas kahe nädala pärast uue testi teha. Ma nii kaua muidugi oodata ei jaksanud ja tegin eile (nädal möödas siis) triip oli veel õrnem, ma järeldan siis sellest et ilmselt rasedus katkes, kuid kindluse mõttes teen nädala pärast uue. Üldjuhul vist öeldakse et kui palju punast verd ja tükke tuleb siis väga lootust pole. Nii olen mina aru saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 11:36; 22.07 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka korralikud tavalise verekogusega päevad, siis on tõenäoliselt katkenud rasedus see, mille hormoonid neid triipe näitavad. Enamik rasedusi katkebki just sellisel ajal, et naised ei saagi teada, et nad rasedad on. Eks võid mõne aja pärast uue testi teha, aga tõenäolisem on tõesti katkemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka pille võttes võib tavapärane veritsus olla, kui on pillivaba aeg. See pole menstruatsioon, aga ilmselt sellise mulje jätab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1. laps sündis nii, et vererohke menses toimus 2 kuud edasi ja 3. kuul enam polnud. Rasedusega oli kõik korras.
Samas on mul ülejäänud kogemused olnud nii, et test positiivne, menses hilineb ja siis on vererohke ja paraku on need rasedused peetunud. Keha on ise puhastunud, vaid ainult1 korral tehti lisaks nii tablett- kui ka kirurgiline puhastus. Katkemisi olnud kokku üle 10.
Ehk et enda kogemusel saan öelda, et 50-50 võimalus nii normaalraseduseks kui ka katkemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ehk oskab nõu anda. Öeldi küll et oodata 2 nädalat ja siis uus test teha aga järel kontrollist ei räägitud midagi. Mõtlen et äkki ikka midagi jäi veel sisse ja ikkagj peaks kontrollima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 11:36; 22.07 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas kellegil on nii ka olnud, et päevad järsku ära lõppenud ja rase ka pole?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nt käisid esimesed päevad korralikult kui rasedust oli u 3 nädalat ja seetõttu teada sain rasedusest alles 6. nädalal siis kui raseda sümptomid algasid. Varem polnud ühtki põhjust arvata, kõik oli normis. Tänaseks jookseb nädal 9 ja kõik on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes ära selline rasedus millel tulid n-ö päevad sel ajal kui oleks pidanudki tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käisid päevad edasi 3 kuud,seepärast sain rasedusest teada alles siis, kui oli juba 18 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus koos päevadega.