Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus-masendus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasedus-masendus?

Postitas:

Rasedus oli ootamatu. Mees oli ka šokeeritud, ütles, et mina tehku otsus. Otsustasin siis nii. 2 kuud tähtajani ja ma ei taha enam rase olla, ei taha beebit, ei taha seda emmetamist-potitamist-mähkutamist-titetamist. Vihkan oma paksu keha, kus iga liigutus võtab hingeldama, kummardamine silme eest mustaks ja väike jalutuskäik paneb alakeha valutama.

Mehega on suhted jahenenud, kõik on kontrolli alt väljas, teise lapse jaoks energiat ei jätku. See tekitab südametunnistuspiinu ja laps pole tekkinud olukorras süüdi.

Tulemas on keiser, ei taha seda oma keha lõikumist, haavavalu, väljaveninud kõhtu.

Ja kellegagi pole sellest jamast rääkida, millesse end mässinud olen…. 🙁 Lihtsalt ei taha enam olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et nüüd on laps varsti tulemas, enam sa valikut teha ei saa. Ainuke, mis sa teha saad, on minna psühholoogi vastuvõtule. Mees on ka oma tunnetega võib-olla ummikus nagu sinagi, seega sa ei saa loota sellele, et tema kõik lahendaks. Oleks vaja ikkagi kõrvalist neutraalset isikut. Mina sinu asemel läheksin abi otsima kindlasti ENNE, kui laps on sündinud (ehk siis nii ruttu kui võimalik).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psùhhiaater, psühholoog ja raseduskriisinõustaja! Vaata kelle juurde ruttu saad ja mine räägi oma tunnetest. Mees samamoodi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduskriisinõustaja just selleks ongi. Ämmakas saab ka suunata/aja panna

Palun ära jää oma murega üksi! Sa suudad praegult tunnistada, et laps pole süüdi (mis on ka tõsi), aga kui sa abi ei otsi, siis hiljem kannatab laps… Mees käigu põrgu, kui sellisel ajal sulle toeks ei ole.
Mul on olnud sünnitusjärgne depressioon ja kannatas kogu pere. Õnneks võtsin end kokku ja otsisin abi raseduskriisi nõustajalt ja samas ka käisin suhtenõustaja juures, et mehega taas ree peale saada. Nüüd on aastad möödunud ja ootan kolmandat last, võtan nüüd kõike teistmoodi, näen uue pilguga. Kuigi see rasedus ise on kolmest kõige hullem. Süda paha juba 4 kuud ja migreen on tagasi tulnud, aga tunnen ikka rõõmu iga päev kõhtu kreemitades ja beebiga rääkides 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ärge hoidke oma muremõtteid endale. On olemas ka tasuta raseduskriisi nõustamistelefon 800 2008. Helistage alustuseks sinna, kindlasti osatakse Teile sealt abi pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus-masendus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.