Esileht Pereelu ja suhted rasedus peale sünnitust

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: rasedus peale sünnitust

Postitas:

kui kiiresti peale sünnitust on võimalik rasestuda?
erakorraline keiser 34+ ja epikriisis märge,et ei soovita rasestuda aasta jooxul!praegu imetan last ja olen kuulnud,et siis ei rasestu!
mida v kuidas olex kõige mõtekam kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid esimesed päevad, kui laps oli 2 kuune. Imetasin ja imetan siiani. Seega esimene ovulatsioon oli mul kuskil poolteist kuud peale lapse sündi ehk siis poolteist kuud peale sünnitust olin juba rasestumisvõimeline.

Muidugi kõigil ei taastu viljakus nii ruttu. Aga konks ongi selles,et sa ju EI TEA, millal võib toimuda sinu esimene ovulatsioon! Nii et kui kindlasti rasestuda ei taha, pead ikkagi midagi kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cerazette tablette oleks mõttekas kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See inimene, kes sulle on rääkinud, et imetamise ajal ei rasestu, ajas sulle lihtsalt lolli juttu. Rasestub küll, imetamine ei anna 100% kaitset. Kasutage enne kondoomi ja kui lähed synnitusjärgsesse kontrolli siis kirjutab äe sulle ka Cerazette välja.

PS: seda ikka tead, et OV on enne päevi, seega võib ka ilma päevadeta täitsa rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tuttaval on ajaliste laste vanusevahe 10 kuud, nii et arvuta ise kui kiiresti ta uuesti rasedaks jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pisikean kirjutas:[/small]
[tsitaat]… ja olen kuulnud,et siis ei rasestu!
[/tsitaat]

Mina olen kuulnud, et kui kirves voodi all hoida kepiaegu, sünnib poisslaps.

P.S: Ma tõesti ei saa aru, kas arstid siis koheselt sünnitusjärgselt kontrolli ei kutsu? Mingit infot ei jaga?

Omal ajal Fertilitases räägiti juba järgmisel päeval palatis kõik jutud: millal seksida võib, mida kasutada võib, millal spiraali paigaldada võib, ja sedagi, et imetamine ei anna kaitset (juhuks kui mõni filosoof midagi muud kuulnud on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi… Minul hakkasid esimesed päevad 6 nädalat peale sünnitust, see tähendab, et kuu aega peale sünnitust oleksin võinud juba rasedaks jääda. Imetasin ka. Teise lapsega hakkasid 10 nädalat peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted rasedus peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.