Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: .

Postitas:

Narkoosi ma talun hästi, sellega pole kunagi probleeme olnud. Ei kujutaks tabletiga aborti ette, tahtsin sellega võimalikult kiirelt ühelepoole saada. Ma tegin erakliinikus ja seal küll keegi kuidagi viltu ei vaadanud, pigem vastupidi.

Kas nüüd tehakse narkoosiga?. Olen kunagi 2 aborti teinud, kohaliku tuimestusega oli.

Minu meelest on koguaeg narkoosis tehtud, vâhemalt viimased 20a?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 19:51; 30.09 22:25; 30.09 23:17; 01.10 13:46; 01.10 14:07; 01.10 15:41; 02.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle anti valida kas kohalik tuimestus voi narkoos ja valisin narkoosi. Narkoosiga oli kallim.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 20:27; 30.09 21:33; 30.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kuidas sellised teemad toovad must-valgelt välja, kuidas meil tehakse mugavusaborte lõdvalt. Ja siis julgetakse ausa näoga kuskil mujal teemas seletada, et ei tehta. Kõik abordid puha vägistamise ja ema tervise pärast.
Jutt või asi, abortnikud valetavad päise päeva ajal, nagu see kord ja kohus ongi, sest sellise meelelaadiga inimene ei oskagi objektiivne olla.
Iseendale vastu rääkida pole mingi probleem. Täitsa sirge näoga veel pealegi.
Milles su probleem on, teemaalgataja? Oled abielus, jäid rasedaks, saad veel ühe toreda lapse – mida sa ahastad ja tapamõtteid haud? Tervis on ohus? Mingi pätt vägistas kangi all?

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 22:48; 01.10 10:37; 01.10 10:44;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nii tore, kuidas sellised teemad toovad must-valgelt välja, kuidas meil tehakse mugavusaborte lõdvalt. Ja siis julgetakse ausa näoga kuskil mujal teemas seletada, et ei tehta. Kõik abordid puha vägistamise ja ema tervise pärast.

Jutt või asi, abortnikud valetavad päise päeva ajal, nagu see kord ja kohus ongi, sest sellise meelelaadiga inimene ei oskagi objektiivne olla.

Iseendale vastu rääkida pole mingi probleem. Täitsa sirge näoga veel pealegi.

Milles su probleem on, teemaalgataja? Oled abielus, jäid rasedaks, saad veel ühe toreda lapse – mida sa ahastad ja tapamõtteid haud? Tervis on ohus? Mingi pätt vägistas kangi all?

Haige oled?
Kui inimene teeb kõik, et rasedust ei tekiks ning ta teab, et rohkem lapsi üles kasvatada ei soovi, siis mis kuradi pärast ta peaks lapse alles jätma? Ehk elu, kajääri ning majandusliku poole 100% ümber mängima? Ehk puudub korralik tugivõrgustik jne jne. See ei ole kellegi asi, miks inimene rohkem lapsi juurde ei soovi! Kas enda soovid ja elu elmise tuleks kõrvale jätta ja lapsi vaid juurde sünnitada?Kõik inimesed ei soovi luua suurt perekonda, saaks ehk aru. Toogu keegi turule 100% kindlad kaitsevahendid ja elu lill, aborte pole! Paraku seda tànaseni ei ole.
Vanasti tehti aborte puhta nurga taga, siis oli soovimatuid rasedusi veel kordi rohkem.
Jumal küll, mis sõnavõtt. Sina sünnita ja kasvata palju jaksad.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.09 19:51; 30.09 22:25; 30.09 23:17; 01.10 13:46; 01.10 14:07; 01.10 15:41; 02.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin täpselt aasta tagasi samas olukorras. Kasutasin spiraali ja jäin rasedaks (enne seda olin aastaid edukalt spiraali kasutanud). Soovitud lapsed olid juba olemas ja rohkem enam ei soovinud. Arutasime mehega ja tema samuti rohkem lapsi ei soovinud. Tegin kirurgilise abordi, jah see oli paras läbielamine ja esimesed kuud olid kohutavad aga nüüd aasta hiljem võin öelda, et see ei paina mind enam ja ei ole kordagi oma otsust kahestenud. Ainus, mida hetkel muutnud olen on see, et kasutan topeltkaitset. Kui ikka tõesti seda last ei soovi, ei pea teda saama. Abort on muidugi hirmus aga selleks me ju vahendeid kasutamegi et rasedust ei toimuks, kahjuks vahel veavad need alt.

Palun räägi miks valisid kirurgilise ja kui hirmus see füüsiliselt oli? Narkoos ja kogu kompott kokku, kuidas end pärast samal päeval ning ka nädalaid hiljem tundsid?

Aitäh, kui viitsid vastata!

Kui olen täiesti aus siis ei olnud midagi hirmsat, kiire ja täiesti valutu. Ka pärast protseduuri polnud mingeid valusid. Narkoosi ma talun hästi, sellega pole kunagi probleeme olnud. Ei kujutaks tabletiga aborti ette, tahtsin sellega võimalikult kiirelt ühelepoole saada. Ma tegin erakliinikus ja seal küll keegi kuidagi viltu ei vaadanud, pigem vastupidi.

Tohiksin küsida kus kliinikus sa seda tegid? Ehk on erakliinikutes paren suhtumine,kui suures haiglas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste jaoks on ikka see seksuaalelu nr 1,naine vaeseke siis vastutagu oma kehaga vaimselt, kui ka füüsiliselt.

Ära tuli! Vabanda, aga sinu mees ju – miks sa siis sellise luruga lapsi teed, kes poolt vastutust võtta ei taha? Kui planeeritud lapsed olemas ja sina “oma kehaga vastutada ei taha”, teeb mees protseduuri, et mitte enam isaks saada.
Ei oska midagi arvata, oma valik ju.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee see vein midagi nii varajasele lootele. Ma käisin klubis ja jõin tequilat, mis niitis jalad ka alt, kui veel ei teadnud rasedusest. Sündis terve tüdruk.
Muidu on nii, et kui ikka last ei soovi, ära sünnita. Majanduslik olukord on ka oluline komponent selles osas. Pigem juba abort kui soovimatu lapse kurb elu. Tean millest räägin. Olin ups laps ja tegelikult ei mahtunud vanemate ellu.
Seda hullu kristlast ära siin kuula. Selline privileeg on vaid tal, et jumal toob lapsed, toidab ja katab nad ka. Kõigi juurde selline leivakoti ja rahapuuga jumal ei jõua.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba ammu mõelnud, et millal lõppeb see ristilöömine ja ahhetamine ja ümberveenmine kui keegi otsustab et tahab aborti teha.
Ise tegin tablettidega, kellelegi peale oma mehe rääkinud pole, pole vaja ka, ainult anonüümselt internetis oma kogemusest rääkinud. Kuna kasutasin kaitsevahendeid, 100% last ei tahtnud, siis polnud küsimustki. Aga olen ka netis vastu pead saanud, et üritatakse mind jubedalt kahetsema ikka panna, et kuidas ma ikka nii sain ABORTI ju teha ja…oeh jah.
Paljude jaoks on see kindel, aga niigi keeruline otsus, ma ei saa aru miks alati peab veel oma arvamusi ja tõekspidamisi peale suruma ja heietama hakkama..et jumala eest inimesel ikka elu lõpuni meeles oleks ja halvasti tunneks ennast või…
Kuu ei taha, siis ei taha 🙂

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega arste see vaevalt huvitab,kuidas ja mis alt vedas- nende jaoks on kõik naised ilmselt vastutustundetud aborditajad.Kardan juba seda suhtumist,see on kindlasti negatiivne.Alati soovitakse,et naine lapse sünnitaks,mille jaoks üldse peavad need vahendid nii alt vedama?Ma võiks ilma seksitagi elada,aga mees siis vaevalt pere kõrvale jääks.Meeste jaoks on ikka see seksuaalelu nr 1,naine vaeseke siis vastutagu oma kehaga vaimselt, kui ka füüsiliselt.

Mind ajab lausa tigedaks see olukord ja kaotab kõik isud teadmata ajaks!

No aga saada oma mees siis vasektoomiale, kui ta nii väga seksi tahab ja teisalt juba tekkinud elule on valmis laia kaarega kusema.
Miks on raseduse ärahoidmine ja vastutus ainult nagu naise teema? Pärast tunne end süüdi ka veel, kui iga kell ei saa anda mehepojale mõnu ja äkki mure võimaliku raseduse pärast tõmbabki aju lukku, ei suuda nautida.
No see selleks, meil sarnane lugu 10 aastat tagasi, kolmas laps, kes tuli läbi kummi ja tablettide, no ju oli vaja nii ilmtingimata meie juurde tulla. Ei olnud ses olukorras südant ei mul ega mehel “ei” öelda, kui väike hing oli nii palju vaeva näinud, et tulla.
Hetkekski ei kahetse, et kahe suure poisi kõrval nüüd tore, hakkaja ja tark tütar kasvamas.
PS. Nii väikese raseduse puhul see vein nüüd titale küll midagi ei tee, rahune maha ja ära rohkem joo:) Kallid!

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 04:41; 02.10 03:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba ammu mõelnud, et millal lõppeb see ristilöömine ja ahhetamine ja ümberveenmine kui keegi otsustab et tahab aborti teha.

Ise tegin tablettidega, kellelegi peale oma mehe rääkinud pole, pole vaja ka, ainult anonüümselt internetis oma kogemusest rääkinud. Kuna kasutasin kaitsevahendeid, 100% last ei tahtnud, siis polnud küsimustki. Aga olen ka netis vastu pead saanud, et üritatakse mind jubedalt kahetsema ikka panna, et kuidas ma ikka nii sain ABORTI ju teha ja…oeh jah.

Paljude jaoks on see kindel, aga niigi keeruline otsus, ma ei saa aru miks alati peab veel oma arvamusi ja tõekspidamisi peale suruma ja heietama hakkama..et jumala eest inimesel ikka elu lõpuni meeles oleks ja halvasti tunneks ennast või…

Kuu ei taha, siis ei taha ????

Ma arvan, et see ei lõppegi, sest osade jaoks jääb see alatiseks barbaarsuseks.
Kindlasti on sinu jaoks hirmus lugeda sellest, kuidas Spartas vastsündinuid kaljult alla visati. Mõne inimese jaoks tähendab rasedus last ja raseduse katkestamine lapse tapmist. Vahet pole, kas kaljult alla viskamine või abort, mõlemal juhul on tegemist elu hävitamisega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu neid lapsi siis juba on, et üks veel perre ei mahuks? Jätaksin lapse alles ja lõpetaksin päevapealt joomise. Üks pudel veini vast veel lapses midagi ei kahjustanud, seega miks end süüdi tunda? Kõik on ju korras, mida sa halad. Järelikult see laps tahtis tulla teie perre.

Mul on muidugi vastupidine mure. Mehega sain oma ainukese lapse ja peale seda läksime praktiliselt kohe lahku, mees leidis uue. Uut meest pole tekkinud, seega ka uut last pole saanud. Jubedalt tahaks, aga kui isegi uut suhet pole siis onsi ka nagu ei panusta. Niiet ma vist viskaksin suurest õnnest saltosid, kui veelkord õnnestuks lapsi saada ja armastust nautida.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt ei soovi lapsi juurde, lihtne. Ka suhe pole kõige paremas korras ning mulle tundub kindlam mitte sünnitada.
Huvitav, kas enne selle op teostamist arstid kes seal ümber toimetavad küsivad ka midagi? Põhjendusi, mõtteid miks nii soovin teha?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kuidas sellised teemad toovad must-valgelt välja, kuidas meil tehakse mugavusaborte lõdvalt. Ja siis julgetakse ausa näoga kuskil mujal teemas seletada, et ei tehta. Kõik abordid puha vägistamise ja ema tervise pärast.

Jutt või asi, abortnikud valetavad päise päeva ajal, nagu see kord ja kohus ongi, sest sellise meelelaadiga inimene ei oskagi objektiivne olla.

Iseendale vastu rääkida pole mingi probleem. Täitsa sirge näoga veel pealegi.

Milles su probleem on, teemaalgataja? Oled abielus, jäid rasedaks, saad veel ühe toreda lapse – mida sa ahastad ja tapamõtteid haud? Tervis on ohus? Mingi pätt vägistas kangi all?

Haige oled?

Kui inimene teeb kõik, et rasedust ei tekiks ning ta teab, et rohkem lapsi üles kasvatada ei soovi, siis mis kuradi pärast ta peaks lapse alles jätma? Ehk elu, kajääri ning majandusliku poole 100% ümber mängima? Ehk puudub korralik tugivõrgustik jne jne. See ei ole kellegi asi, miks inimene rohkem lapsi juurde ei soovi! Kas enda soovid ja elu elmise tuleks kõrvale jätta ja lapsi vaid juurde sünnitada?Kõik inimesed ei soovi luua suurt perekonda, saaks ehk aru. Toogu keegi turule 100% kindlad kaitsevahendid ja elu lill, aborte pole! Paraku seda tànaseni ei ole.

Vanasti tehti aborte puhta nurga taga, siis oli soovimatuid rasedusi veel kordi rohkem.

Jumal küll, mis sõnavõtt. Sina sünnita ja kasvata palju jaksad.

Esiteks, see mida sa kirjeldad, ongi puhas mugavusabort. Lihtsalt ei taha! Pole plaanis! Ja sellest piisab oma lapse tapmiseks: vabandust, mul polnud sind plaanis ja ma ei viitsi sinuga jännata. See on mugavusabort, sada protsenti.
Teiseks polnud vanasti loomulikult mitte “kordi rohkem” soovimatuid rasedusi. Püha taevas, mis jutt? Ammugi ei tehtud massiliselt aborte nurga taga. Jah, muidugi tehti, aga see oli häbiasi ja skandaal. Vanasti abielluti ja saadi lapsi. Sa ei tea mitte midagi ajaloost, sul puudub täielikult nii info kui ka mõtlemisvõime, aga kisa on vägev. Miks ma ei imesta? Sellised ongi abordipooldajad. Sest kui nad omaksid infot ja mõtlemisvõimet, siis nad ei oleks abordipooldajad.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 22:48; 01.10 10:37; 01.10 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja keegi ei tee mugavusaborte, sest terviseriskid on iseendale alati.

Kogu see teema on vägev monument mugavusabordile. Aga kui sa tood põhjuseks, et terviseriskid on alati – no see võtab topelt sõnatuks. Seega võib alati aborti teha, sest rasedus on alati terviserisk!
Võimas analüüs. Süda läheb pahaks. Aga see on küll hea, et ikka mustvalgelt kirjas, kuidas mõtlevad aborditegijad ja mitte midagi peale mugavusabortide polegi neil mõttes.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 22:48; 01.10 10:37; 01.10 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No toome näite,et suhe on juba ammu kehv,juhtus apsakas ja on isegi võimalus mehe poolseks lahku minekuks,kas siis peaks naine ikka nui neljaks sünnitama veel ühe lapse?Üksi raseduse väikelapseea ja kogu kupatuse läbi tegema?(jah,tita ongi ju sõltuv pikka aega ainult emast). Naisel on koheselt ju teadmine,et peab saama mis tahes olukorras ISE hakkama,sellest tingituna tuleb otsuseid langetada,kas pole?
Kunagi keegi ütles hästi,naine peaks saama täpselt nii palju lapsi,kui ta suudab reaalselt ÜKSI ülesse kasvatada.
See ei ole ju vale mõtteviis?
Ega ma ei viitsigi siin oma mõtteviisi õigustada ega läbi suruda,aga kui laiemat pilti vaadata siis… Nii on.
Nimetada seda mugavusabordiks, no kui nii soovid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No toome näite,et suhe on juba ammu kehv,juhtus apsakas ja on isegi võimalus mehe poolseks lahku minekuks,kas siis peaks naine ikka nui neljaks sünnitama veel ühe lapse?

Mida tähendab mehepoolne lahkuminek? Kas seda, et laps hoiab teda kinni? Üldiselt kui suhted on sitad, siis ei seksi ka enam. Ei taha ju, iha on kadunud. Ei saa ka last tulla. Kellel tuleb – head näitlejad ja ei usalda neid.

Ei ei,pigem seda,et on oht lahkuminekuks mehe initsiatiivil.
See tåhendab seda,et laps alles jätta oleks puht naise vastutus,sest mehe projekt see justkui enam ei ole(uued tuuled).
Sellisel juhul on kindlam teha aborti,kui jääda mitme lapsega üksinda suuremas osas.
Mingi edasi tagasi solgutamine ja katkisesse perre laste sigitamine poleks minu teema,kui suhe on kehva ja oht olemas, peab just sellele mõtlema.
Peresisene vägistamine on ka muidugi reaalne teema,on inimesi kes pererahu huvides on paljukski valmis…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja keegi ei tee mugavusaborte, sest terviseriskid on iseendale alati.

Kogu see teema on vägev monument mugavusabordile. Aga kui sa tood põhjuseks, et terviseriskid on alati – no see võtab topelt sõnatuks. Seega võib alati aborti teha, sest rasedus on alati terviserisk!

Võimas analüüs. Süda läheb pahaks. Aga see on küll hea, et ikka mustvalgelt kirjas, kuidas mõtlevad aborditegijad ja mitte midagi peale mugavusabortide polegi neil mõttes.

Aga mine oksenda siis. Ja siis hala iga kaotatud munaraku ja seemneraku üle, et näe jälle tapetud elu.
Sa oled tõeline silmakirjateener. Hslad elu üle, aga juba olemasolevad elud ei huvita sind karvavõrdki. Nemad võivad kannatada, mis sul sest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

ITK-s väga ei küsitud, et miks nii või naa. Pigem kommenteeriti seda, et pärast seda ei lasknud mitte mina spiraali panna vaid mees tegi vasektoomia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s väga ei küsitud, et miks nii või naa. Pigem kommenteeriti seda, et pärast seda ei lasknud mitte mina spiraali panna vaid mees tegi vasektoomia.

Kas alguses,kui lähed päevaravisse räägib narkoosiarat ka midagi?Üldse ei kujuta ette, kuidas see välja näeb.
Või lähen lihtsalt sinna tooli,kanüül ja kohe tuttu?
Teine mõte on see,et kas koroonatest tuleb ka huvitav selliseks protseduuriks anda?
Meie piirkonnas on paar üksikut nakatunut ehk..
Sul oli abordi hetkeks juba selge,et spiraali ei pane vaid teeb mees vasektoomia?
Olen kuulnud,et kirugilise katkestamise ajal paigaldatakse tegelikult ESV ka,aga kuna protseduur iseenesest juba traumeeriv,siis kuidas koheselt emakas selle võõrkeha vastu võtaks?Ehk oleks hea mõte kohe samal ajal panna spiraal?Lootuses,et see alt ei vea?
Nii palju mõtteid on ja kuidagi selgusele ei jõua.Plaastreid enam ei tahaks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin täpselt aasta tagasi samas olukorras. Kasutasin spiraali ja jäin rasedaks (enne seda olin aastaid edukalt spiraali kasutanud). Soovitud lapsed olid juba olemas ja rohkem enam ei soovinud. Arutasime mehega ja tema samuti rohkem lapsi ei soovinud. Tegin kirurgilise abordi, jah see oli paras läbielamine ja esimesed kuud olid kohutavad aga nüüd aasta hiljem võin öelda, et see ei paina mind enam ja ei ole kordagi oma otsust kahestenud. Ainus, mida hetkel muutnud olen on see, et kasutan topeltkaitset. Kui ikka tõesti seda last ei soovi, ei pea teda saama. Abort on muidugi hirmus aga selleks me ju vahendeid kasutamegi et rasedust ei toimuks, kahjuks vahel veavad need alt.

Palun räägi miks valisid kirurgilise ja kui hirmus see füüsiliselt oli? Narkoos ja kogu kompott kokku, kuidas end pärast samal päeval ning ka nädalaid hiljem tundsid?

Aitäh, kui viitsid vastata!

Kui olen täiesti aus siis ei olnud midagi hirmsat, kiire ja täiesti valutu. Ka pärast protseduuri polnud mingeid valusid. Narkoosi ma talun hästi, sellega pole kunagi probleeme olnud. Ei kujutaks tabletiga aborti ette, tahtsin sellega võimalikult kiirelt ühelepoole saada. Ma tegin erakliinikus ja seal küll keegi kuidagi viltu ei vaadanud, pigem vastupidi.

Tohiksin küsida kus kliinikus sa seda tegid? Ehk on erakliinikutes paren suhtumine,kui suures haiglas?

Ei julge loota. Käisin fertilitases, kus abordiarst mulle ärgates nähvas, et ‘mida sa enam töinad – nüüd on hilja juba”

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 12:55; 01.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand!
Tegid omal soovil aborti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste jaoks on ikka see seksuaalelu nr 1,naine vaeseke siis vastutagu oma kehaga vaimselt, kui ka füüsiliselt.

Ära tuli! Vabanda, aga sinu mees ju – miks sa siis sellise luruga lapsi teed, kes poolt vastutust võtta ei taha? Kui planeeritud lapsed olemas ja sina “oma kehaga vastutada ei taha”, teeb mees protseduuri, et mitte enam isaks saada.

Ei oska midagi arvata, oma valik ju.

Sorry aga mis mõtte sellel “panemisel” on? Kas mehed ongi nii rõvedateks muutunud et ilma ei suudeta elada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 19:16; 01.10 12:58; 02.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline tunne , et see sama naine kes teises alateemas mitu teemat tegi, et ei taha kirurgilist katkestamist. Nüüd lihtsalt leiutas veel juurde spiraali ja pudeli veini, kirjastiil sama.

Käi juba arstil ära ja toimeta edasi, psühholoogi juurde võiksid ka aja panna kui see olukord sind nii väga muserdab.

Arvan sama. See inimene vajab psyhhiaatrilist abi, mitte meie vastuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand!

Tegid omal soovil aborti?

Jah. Olin väga noor ja väga värskes suhtes, mees last ei soovinud, mul kool veel pooleli jne. Erakliiniku valisin just lootes mõistvale suhtumisele, aga seda ma sealt ei saanud. Ainuke asi, mis seal hea oli, oli palati välimus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 12:55; 01.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain rasedustestile 2 rasvast triipu,shokk on niivõrd suur,sest kasutasin plaastreid ja ei oleks osanud arvatagi, isegi mitte kahtlustada, kuni rinnad kummaliseks muutusid ja nalja pärast testisin.

Täna sain teada ka,et rasedust umbes 5 nädalat suuruse poolest. Lapsi meil peres juba on ja uut ometi ei plaaninud,kasutasin ju vahendeid mis on igati loogiline,põhjusega!

Kogu see asi lõi jalad alt ning olen tänase õhtuga pudeli veini omale sisse kallanud,seega ei saa vist isegi arutlusele tulla lapse alles jätmine sest jõin teadlikult ja kahjustasin last. Olen kohutav ema,ükski normaalne inimene vist nii ei talitaks,aga viskas pea ikka täiesti sassi.

Südamelt ära lihtsalt.

minu arvan, et vot see on näiteks ehe näide, et lapse kaotamisi ei tohiks seadusega ära keelata. Antud juhul tegi inimene kõik, et last mitte saada, aga ikkagi “juhtus”

Tee abort ja rahu majas. Milles probleem nagu?

tabletiabort vist ei ole nii hull, kui vanasti tehti, oletan. Aga tunnen kaasa igal juhul, ebaaus olukord ja kuskil räägiti abordi rahastamise keelustamisest, no tule taevas appi, on ju näha, et inimesed ei lähe seda teed tahtlikult vaid vahel ka sundolukorras, miks siis veel lisaks karistada

Inimene tegi kõik et mitte lapsi saada? Lubage naerda.
Inimesed luuakse läbi seksuaalvahekorra (v.a. IVF, kui on näidustus, et ihus millegipärast munarakk ja seemnerakk ei ühine). Seega on elementaarne, et koos seksuaalvahekorda astumisega käib kaasas ka vastutus lapsi saada ja kasvatada. Plaastri taha nüüd küll pugeda ei tasu. Kui lapsi ei taha, siis ära seksi- lihtne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.10 13:21; 01.10 13:35; 01.10 13:37; 01.10 13:43; 01.10 13:57; 01.10 14:00; 01.10 14:31; 01.10 15:51; 01.10 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi ei taha siis pole ka vaja seksida ja kõik!

Sa oled siis seksinud… mitu korda elus?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 20:49; 01.10 13:23; 01.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav missugune mees täielikus tsölibaadis naise kõrvale jääb? Kui tead mõnda sellist siis super,oleks vast kerge ja muretu elu eks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain rasedustestile 2 rasvast triipu,shokk on niivõrd suur,sest kasutasin plaastreid ja ei oleks osanud arvatagi, isegi mitte kahtlustada, kuni rinnad kummaliseks muutusid ja nalja pärast testisin.

Täna sain teada ka,et rasedust umbes 5 nädalat suuruse poolest. Lapsi meil peres juba on ja uut ometi ei plaaninud,kasutasin ju vahendeid mis on igati loogiline,põhjusega!

Kogu see asi lõi jalad alt ning olen tänase õhtuga pudeli veini omale sisse kallanud,seega ei saa vist isegi arutlusele tulla lapse alles jätmine sest jõin teadlikult ja kahjustasin last. Olen kohutav ema,ükski normaalne inimene vist nii ei talitaks,aga viskas pea ikka täiesti sassi.

Südamelt ära lihtsalt.

minu arvan, et vot see on näiteks ehe näide, et lapse kaotamisi ei tohiks seadusega ära keelata. Antud juhul tegi inimene kõik, et last mitte saada, aga ikkagi “juhtus”

Tee abort ja rahu majas. Milles probleem nagu?

tabletiabort vist ei ole nii hull, kui vanasti tehti, oletan. Aga tunnen kaasa igal juhul, ebaaus olukord ja kuskil räägiti abordi rahastamise keelustamisest, no tule taevas appi, on ju näha, et inimesed ei lähe seda teed tahtlikult vaid vahel ka sundolukorras, miks siis veel lisaks karistada

Inimene tegi kõik et mitte lapsi saada? Lubage naerda.

Inimesed luuakse läbi seksuaalvahekorra (v.a. IVF, kui on näidustus, et ihus millegipärast munarakk ja seemnerakk ei ühine). Seega on elementaarne, et koos seksuaalvahekorda astumisega käib kaasas ka vastutus lapsi saada ja kasvatada. Plaastri taha nüüd küll pugeda ei tasu. Kui lapsi ei taha, siis ära seksi- lihtne.

Aga mille jaoks siis rasestumisvastased vahendid on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 30.09 19:10; 30.09 19:16; 30.09 19:18; 30.09 19:27; 30.09 19:32; 30.09 20:30; 30.09 20:32; 30.09 20:34; 30.09 23:24; 01.10 09:33; 01.10 10:54; 01.10 11:01; 01.10 11:32; 01.10 12:57; 01.10 13:29; 01.10 13:30; 01.10 15:58; 01.10 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi ei taha siis pole ka vaja seksida ja kõik!

Sa oled siis seksinud… mitu korda elus?

Piisavalt ja siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.10 13:21; 01.10 13:35; 01.10 13:37; 01.10 13:43; 01.10 13:57; 01.10 14:00; 01.10 14:31; 01.10 15:51; 01.10 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain rasedustestile 2 rasvast triipu,shokk on niivõrd suur,sest kasutasin plaastreid ja ei oleks osanud arvatagi, isegi mitte kahtlustada, kuni rinnad kummaliseks muutusid ja nalja pärast testisin.

Täna sain teada ka,et rasedust umbes 5 nädalat suuruse poolest. Lapsi meil peres juba on ja uut ometi ei plaaninud,kasutasin ju vahendeid mis on igati loogiline,põhjusega!

Kogu see asi lõi jalad alt ning olen tänase õhtuga pudeli veini omale sisse kallanud,seega ei saa vist isegi arutlusele tulla lapse alles jätmine sest jõin teadlikult ja kahjustasin last. Olen kohutav ema,ükski normaalne inimene vist nii ei talitaks,aga viskas pea ikka täiesti sassi.

Südamelt ära lihtsalt.

minu arvan, et vot see on näiteks ehe näide, et lapse kaotamisi ei tohiks seadusega ära keelata. Antud juhul tegi inimene kõik, et last mitte saada, aga ikkagi “juhtus”

Tee abort ja rahu majas. Milles probleem nagu?

tabletiabort vist ei ole nii hull, kui vanasti tehti, oletan. Aga tunnen kaasa igal juhul, ebaaus olukord ja kuskil räägiti abordi rahastamise keelustamisest, no tule taevas appi, on ju näha, et inimesed ei lähe seda teed tahtlikult vaid vahel ka sundolukorras, miks siis veel lisaks karistada

Inimene tegi kõik et mitte lapsi saada? Lubage naerda.

Inimesed luuakse läbi seksuaalvahekorra (v.a. IVF, kui on näidustus, et ihus millegipärast munarakk ja seemnerakk ei ühine). Seega on elementaarne, et koos seksuaalvahekorda astumisega käib kaasas ka vastutus lapsi saada ja kasvatada. Plaastri taha nüüd küll pugeda ei tasu. Kui lapsi ei taha, siis ära seksi- lihtne.

Aga mille jaoks siis rasestumisvastased vahendid on?

Lastevastased vahendid on selleks, et sa saaksid neid osta ja tootjatele rahalise sissetuleku tagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.10 13:21; 01.10 13:35; 01.10 13:37; 01.10 13:43; 01.10 13:57; 01.10 14:00; 01.10 14:31; 01.10 15:51; 01.10 16:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )