Esileht Lapse ootamine Rasedus-sünnituspuhkuse raha

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Rasedus-sünnituspuhkuse raha

Postitas:
Kägu

Tere

Tunnen huvi, kui kiiresti viimastel kuudel nö dekreeti jäänud on oma raha kätte saanud? Plaanis 1 suurem kulutus selle arvelt ja tahan lihtsalt ajakava planeerida. Tänan asjakohaste vastuste eest. 🙂 Lisan juurde, et loomulikult pean silmas laekumise kiirust pärast tööandja poolset lehe kinnitamist.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere

Tunnen huvi, kui kiiresti viimastel kuudel nö dekreeti jäänud on oma raha kätte saanud? Plaanis 1 suurem kulutus selle arvelt ja tahan lihtsalt ajakava planeerida. Tänan asjakohaste vastuste eest. 🙂

Iga inimese tööandja on erinev, seega ei tea meie, kui kiiresti sinu tööandja töövõimetuslehe haigekassasse edastab.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Tunnen huvi, kui kiiresti viimastel kuudel nö dekreeti jäänud on oma raha kätte saanud? Plaanis 1 suurem kulutus selle arvelt ja tahan lihtsalt ajakava planeerida. Tänan asjakohaste vastuste eest. 🙂

Iga inimese tööandja on erinev, seega ei tea meie, kui kiiresti sinu tööandja töövõimetuslehe haigekassasse edastab.

Loogiline, et küsimus on laekumise kiiruses pärast lehe kinnitamist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Haigekassa maksab dekreedirahad 30 päeva jooksul sünnituslehe laekumisest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, olen teadlik, kas ma aga seda küsisin? Küsimus oli konkreetselt neile, kes viimastel kuudel dekreeti läinud nende isikliku kogemuse kohta, vastused tulevad aga ainult asjasse puutumatud, no milleks.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain aprillis dekreedi 4. päeval rahad kätte.

Ma panustan, et TA on teadlik, kuid toon igaks juhuks ikkagi välja, et dekreedirahad on järgmise mitme kuu palk. Sotsiaalkindlustusametist saab sünni järgselt ka 360 eurot, aga näiteks mul on vahepeal ka 3 kuud, kus tuleb vaid 60 eurot.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain aprillis dekreedi 4. päeval rahad kätte.

Ma panustan, et TA on teadlik, kuid toon igaks juhuks ikkagi välja, et dekreedirahad on järgmise mitme kuu palk. Sotsiaalkindlustusametist saab sünni järgselt ka 360 eurot, aga näiteks mul on vahepeal ka 3 kuud, kus tuleb vaid 60 eurot.

Tänan asjakohase info eest, muus osas olen aga ikka teadlik jah. 🙂 Mul pole elamiskuludeks seda raha tarvis, nagu öeldud kibelen ühe suurema ostuga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäin rasedus- ja sünnituspuhkusele 28.06.21 ja kas 29.06 või 30.06 (ma ei mäleta kummal, läksin mingit ülekannet tegema ja juhuslikult nägin) avastasin üllatuslikult, et raha on arvel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

01.06 lõunal pani ÄE lehe üles, kinnitasin selle koheselt ära ja 02.06 hommikul oli raha arvel.

Ja sots.ametist ei saa kõik 360€. Kõik saavad 320€ riigipoolset sünnitoetust pluss lastetoetus, mis antud Käol kujunes 40-euroseks, aga tegelikult sõltub konkreetselt sündimise kuupäevast ja laste arvust peres.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul algas raseduspuhkus nüüd juuni alguses ja  kui tööandja selle kinnitas (dekreedi esimesel päeval), raha laekus järgmisel päeval.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan vastuste eest, paistab, et meie e-riik ikka toimib hästi ja raha laekub vägagi kiirelt. 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul võttis aega 4 päeva aga vahepeal oli jaanipäev. 21. juunil algas dekreet ja 25. juuni hommikul oli raha olemas.

+1
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Lapse ootamine Rasedus-sünnituspuhkuse raha