Esileht Lapse ootamine Rasedus väiksem kui peaks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasedus väiksem kui peaks

Postitas:

Uh tuvastati rasedus ligi 2 n väiksem kui päevade järgi arvutatuna. Päevadega peaks olema 8+1, kuid oli 6+3. Südametöö oli olemas. Kas kellegi on veel sellist asja olnud? Kas on põhjust muretsemiseks? Äm tekitas täieliku šoki, rääkis vaid abordist ja pani järgmiseks n arsti juurde aja. Olen nii mures. Ov järgi arvutatuna peabki rasedus olema 6+3. Ma ei mõista 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 21:16; 14.07 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse suurust ei arvutata arvatava ov järgi vaid ikkagi eelimise menstruatsiooni esimesest päevast.

Mul endal on negatiivne kogemus, kus ka embrüo oli u 2 nädalat väiksem kui pidi olema ja südametöö oli olemas. 2 nädalat hiljem uuel visiidil oli rasedus peetunud- südametööd enam polnud. Tõenäoliselt valmistas ämmamand sind ette, et selline võimalus on olemas – ei usu et nüüd kohe abordile suunas.

Ja võis ka lihtsalt tsüklihäire olla ja ov toimuski tavapärasest hiljem ning rasedusega tegelikult kõik korras. Ega praegu ei saagi midagi muud teha kui oodata järgmist visiiti ja seal selgub asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene rasedus oli kogu raseduse aja kaks nädalat väiksem. Laps sündis 41+4 ja täiesti terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli ka 2n väiksem. Arst ehmatas mu nii ära. Südametöö oli olemas. Järgmise UH aja pani alles 3.nädalat hiljem. Siis selgus et kõik hästi. Mul oli lihtsalt ebaregulaarne tsükkel. Et alati ei tähenda see kõige hullemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure. Südametööd polnud. Tean ka viljastumise kuupäeva. Igat pidi pidi olema 7 nädalat aga uh järgi pakkus 5 ja pool.
Arst ütles, et võib olla slow start, aga siiski 10 päeva pärast uus kontroll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure. Südametööd polnud. Tean ka viljastumise kuupäeva. Igat pidi pidi olema 7 nädalat aga uh järgi pakkus 5 ja pool.

Arst ütles, et võib olla slow start, aga siiski 10 päeva pärast uus kontroll.

Loodan, et sinu lapsel tuvastatakse südametöö.Minu omal oli uueks uh ajaks süda seiskunud:( Nv oli abort.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 21:16; 14.07 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka 2 nädalat väiksem. 10 päeva pärast läksin uuesti ultrahelisse ja siis oli ainult 4 päeva väiksem. Mõlemad korrad südametöö oli olemas ja ämmakas kordagi ei hirmutanud, vaid ütles, et vahel nii alguses võib uh ebatäpne olla. Teisel visiidil ka teine ämmakas ütles sama, et nii vara ei pruugi olla õige suurus mõõdetav. Läksin, kui oleks pidanud olema 8+1 ja siis tuvastati ainult 6+2.

Mul ei saanud ka teema tsüklihäires olla, vb max paar päeva, kuna käisin pärast eeldatava ov toimumist utrahelis ja seal arst tuvastas, et on toimunud ov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Rasedus väiksem kui peaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.