Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus või mitte

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasedus või mitte

Postitas:

Tere, minul väike paanika osakond, arstile saan alles aprilli alguses. Triipe olen püüdnud juba väga mitmed aastad, tulutult. 1 laps mul on juba. Viimased päevad olid mul jaanuaris, veebruaris oli päevade ajal selline õrn määrimine, märtsis pole sedagi. Olen teinud selle ajaga vähemalt 5 testi, kõik negatiivsed. Rinnad kohati on hellad, siis jälle ei ole. On päevi mil olen surmani väsinud, enesetunne halb, kõrvetistega võitlen, kuid mõned päevad mil ei saa arugi et halvasti tundsin. Kui siiani mul paanika osakond tööle ei hakanud, siis nüüd hakkab see vaikselt tekkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan, et pigem mitte. Väsimus ja halb olek võivad olla stressi ja teadmatuse tulemusena.

Võid minna veretestile, kuid ma pigem kahtlustan tsüklihäiret.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mille see paanikaosakond siis seisneb? (kirjutatakse kokku, muide, mitte paanika osakond, nagu TA harrastab kirjutada, vaid paanikaosakond). Tahad siis rasestuda v mitte? 5 negatiivet testi tähendavad tsüklihäiret, mitte rasedust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad kindel olla, kas oled rase vōi mitte, siis mine tee synlabis HCG test. Kui see on positiivne, siis oled rase. Hea kiire viis teada saamiseks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnases olukorras avastati munasarjas tsüst. Arsti juurde minna on mõistlik igal juhul.

Tänapäeva rasedustestid on üpris täpsed. Kui see negatiivne, siis ilmselt rase sa pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mille see paanikaosakond siis seisneb? (kirjutatakse kokku, muide, mitte paanika osakond, nagu TA harrastab kirjutada, vaid paanikaosakond). Tahad siis rasestuda v mitte? 5 negatiivet testi tähendavad tsüklihäiret, mitte rasedust.

Aga sa, kullake, loe siis uuesti, kui aru ei saanud milles TA paanikosakond seisneb. Kirjavigu oskad leida aga sisule pihta ei saa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee Synlabis HCG test, kuigi jah, testid ilmselt ikka näitaks ka miskit juba praegu ma usun. Tsüsti tasuks küll kontrollida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa, kullake, loe siis uuesti, kui aru ei saanud milles TA paanikosakond seisneb. Kirjavigu oskad leida aga sisule pihta ei saa.

Õigekirja tähele panemata kasutab TA seda sõna ka tähenduslikult valesti, mis tõesti segab aru saamist.
Paanika tähendab hüsteerilist hirmu – miks TA seda tunneb? Ta arvab, et on rase – kas ta siis kardab olla? Kui pigem loodaks olla, siis paanika on selle kohta vale sõna.
Jah, inimesel on mure ja sõnakasutuse üle on nõme norida, aga kui end õigesti väljendada, oleks ka arusaajaid ja nõuandjaid rohkem.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus või mitte