Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne iiveldus – ei jaksa enam

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasedusaegne iiveldus – ei jaksa enam

Postitas:

Rasedust mul veel suhteliselt vähe (6+6), aga iiveldus on kestnud juba 5+ nädalast saati. Kordagi oksendanud veel ei ole, aga öökimas käinud lugematu arv kordi. Iiveldus kestab hommikust õhtuni, tööl on jube raske käia, midagi söögi mõttes ei isuta ja suur nõrkus on. Paari nädala pärast algab puhkus, aga seni on vajalikud asjad vaja lõpetada ja no ei ole üldse jaksu selleks.

Teadjamad ja targemad – kui kaua see ometi kestab ja millest te abi saanud olete?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:41; 19.06 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldus peaks 12 nädala paiku üle minema. Minul aitas kui siiski vägisi midagi süüa (või kasvõi mahla juua), üritasin. Tühja kõhuga oli iiveldus veel palju hullem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitasid veidi leib ja igasugu hapukad asjad – apelsinimahl ja õunamahl näiteks, lonksasin iga natukese aja tagant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kestab lõpuni välja,ära muretse ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 14+2 ja vahest ikka veel iiveldab. Tuleb ära kannatada. Tõesti aitab see kui natuke midagi süüa. Mina nt enne voodist tõusmist sõin neid soolakõrsikuid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algas 6n paiku ja järgi jäi alles 23n paiku. Terve see aeg oli nagu udu sees elamine. No konkreetselt 24/7 kõva pohmakaga. Jalad all värisesid koguaeg. Kohutavaim aeg minu elus. Aga no kiiresti läks meelest, 1a4k hiljem jäin uuesti rasedaks (ka tüdruk). Temaga iiveldas ainult u 8n ja väga vähe. Seega ei saa kahjuks keegi Sulle lubada, et vot just nii või nii kaua iiveldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida tunned. Mul 22+ ja iiveldab siiani. Nüüd küll õnneks mitte iga päev, aga üle päeva kindlasti. Kõik söögid on valed. Hamburger, sai ja kiirnuudlid sobivad hästi. Juust ka. Kõik muu ajab iiveldama või oksendama. Mingi 3 nädalat ei oksendanud ja siis juba hingasin kergemalt, aga pühapäeva hommikul hakkas jälle peale.
Söön rämpsu, aga õnneks kaal pole palju tõusnud.
Leevendust pakub näksimine. Alguses kui iiveldus oli 24/7, siis jõin ka erinevaid ingverijooke. Need aitasid, sga tekitasid kõrvetisi. Mõnel korral võtsinnka neid reisitablette, mis on iivelduse vastu. Otsi sööke, mis sobivad.
Jõudu kannatamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis lõpuks esimest korda ka oksendasin. Ja võin öelda, et pärast mõneks ajaks oli ikka tunduvalt parem kui see 24/7 iiveldamine, kus ainult öökimas käin aeg-ajalt.
Mis on positiivne selle juures – kaal on veidi alla läinud. Veel kuni 5. nädalani, kui ei iiveldanud, siis ikka sõin liiga palju ja kõht silmnähtavalt paisus (söögist, mitte rasedusest). Praegu õnneks see on tagasi tõmmanud.

Kõige nõmedam on töö mõttes, sest endast ei suuda ilmselt isegi 50% anda seal, samas ei taha veel öelda kellelegi, kuna aeg veel nii varajane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:41; 19.06 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, mul 21+1 ja iiveldab siiani, hommikuti tühja kõhuga öögin ka. Iga rasedusega lõpuni iiveldanud. Kõige hullemad on esimesed 12 nädalat, siis mõni nädal oli lihtsalt vähem oksendamist ja nüüd ju täitsa normaalne, mis see iiveldus siis ikka ära ei ole 😀 Ok, tean, et alguses on see ikka õudukas ja väsitav ja eluisu võtab ära, aga ükskord läheb kergemaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne iiveldus – ei jaksa enam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.