Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne kaalutõus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasedusaegne kaalutõus

Postitas:

Ootan oma kolmandat last, algkaaluks oli 52 kg ja hetkel olles 21 nädalat rase olen juurde võtnud 7 kg.
Ämmaemanda käest saan igal meie kohtumisel noomida jne, et kaalutõus on nii meeletu ja, et nii raseduse alguses ei võeta nii palju juurde jne. Saadab mu nüüd ka rasedusdiabeeti kontrollima nädala aja pärast. Ma olen ise nii õnnetu selle teema pärast, kas tõesti on see kaalutõus nii hull? Ma toitun a la 3x päevas ja ei liialda magusaga ega toidu kogustega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad ämmakad ongi sellised ???? ei ole hullu miskit see kaalutõus! Võta rahulikult ja ära tee noomitustest välja kui tead, et ei liialda ise toiduga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin mõlema rasedusega täpselt 28kg, aga vähem kui kuuga oli 20kg läinud. Olin lihtsalt nii vett täis. Rasedusdiabeeti kahtlustati ka, aga kuna veresuhkur oli norm, siis testi tegema ei saadetud. Söömiskäitumine oli mõlema rasedusega sama, keha dikteeris mida vaja ja nii tegin ka. Toidukogused olid seejuures üliväikesed, kuna magu oli nii kokku pressitud ja kui see väga täis sai, oli emakas ka toonuses. Keeruline aeg oli, aga tasus tuhandekordselt ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värk nende ämmakatega on…

Minul on ka kolmas rasedus, kõigiga juurde võtnud 20-30kg ja peale sünnitust kaal sama kiiresti kadunud. Ämmakas pole mulle kordagi visiitidel kaalu maininud…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel 34+5 juurde tulnud umbes 8-9kg kõigub siin vahel. Toitun nii nagu alati ehk tervislikult ja jalutan päevas 10-12km koeraga metsas ja igalpool. Ämmmakas alati öelnud et võin julgelt süüa et ei näe mingit probleemi ( Alg kaal 58)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin esimese lapsega +25kg juurde. Olin rumal lihtsalt. Teist last oodates võtsin kokku juurde ainult 7.7kg. Sellest enamus tuli viimases lõpus rasedusdiabeeditõttu.
Ja nüüd käsil kolmas rasedus 19.nädalaga olen juurde võtnud +1.5kg.
Nüüd ka rasedusdiabeet .. loodetavasti ei võta palju juurde ja saab edukalt raseduse lõpuni välja vedada ca 10 kg. 10 kg tõus oleks täitsa ok. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kokku 3 rasedust ja kahe esimesega ei maininud keegi kaalu. Esimene oli 25kg, teine 12kg ja kolmas 13kg. Viimase raseduse ajal algul ei tulnud kaalu juurde, sest oksendasin. Siis vahepeal midagi tuli ja siis jälle ei tulnud. Eriline paanika oli raseduse lõpus, sest kuuga võtsin mingi 6kg juurde ja siis kuu enne sünnitust ei tulnud õiete midagi. Laps sündis 4,3kg ning kahe nädalaga oli kõik 13kg kadunud.
Rasedus diabeedi diagnoosi sain ka, aga ravi ei määratud. Ma üldse ei põeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne kaalutõus