Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne raske iiveldus ja oksendamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasedusaegne raske iiveldus ja oksendamine

Postitas:

Tere!

Kellel on kogemust palun jagada ehk leidub sellest motivatsiooni ja veidi leevendust 🙂

Minu lugu lühidalt. Teist korda rase ja taas on iiveldus hood ja oksendamine nii kaigel, et pean haiglas käima tulgutite all.

Samas olemine nii kehv, et kui kodus olengi siis ainult voodis või diivanil pikali, sest kui väheki rohkemgi liikuda hakkab jubedalt iiveldama.

Olen proovinud vist läbi kõik nö häkid, aga lõpuks ikka olemine nii kehva, et ei taha miskit ja ei taha kuidagi olla.

Kuidas leiate Teie endas jõudu, et eksisteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lohutasin ennast mõttega, et rasedus siiski igavesti ei kesta, ainult 9 kuud ja siis iiveldamisel/oksendamisel lõpp.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldusvastaseid käepaelu ka proovisid?
Ega polegi muud kui lihtsalt vastu pidada. Rasedaks sa ei jää ju igaveseks ???? kui beebi sünnib siis kindlalt hakkab parem kui varem ei hakka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Kui on nii paha olla et käid tilgutite alla, siis puhka ja võta aeg maha. Ise olen selle just värskelt läbi teinud. Kusagil raseduse 10 nädalal peaks iiveldus järgi andma.
süüa võiksid selliseid asju mis sulle endal hetkel meeldib. Minul endal aitavad siiani hapud kommid, banaan ja borsjomi vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusaegne raske iiveldus ja oksendamine