Esileht Lapse ootamine rasedusaegsed isud

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: rasedusaegsed isud

Postitas:

Millised on teie rasedusaegsed isud ja mis on köige veidramad asjad,mida olete söönud?
Esimese tüdrukuga meeldis magus,no saiakesed,jäätis jne.Löpupoole läks ka veidi soolasemat aga ikka meeldis maiustada magusaga,mis muidugi pani ka kaalule korraliku pöntsu.Söin grill-liha maasikamoosiga ja praemunadele panin suhkrut peale.
Teise tüdrukuga( ootel viimased nädalad) on algusest peale läinud soolane.Köige veidramad kooslused on olnud siis keedutatar soolaseente ja kotletiga,vaniljejäätis poolsuituvorstikestega,kreekeriküpsised Bounty kreemiga ja nüüd löpukuul on lemmikuks saanud popkorn pirnidega.(kuigi ennem pirnid ei meeldinud).

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 12:31; 12.07 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelikke kooslusi ei olnud, küll aga tahtsin asju, mida muidu ei söö.
Suitsupeki ja toorete šampinjonidega võileivad (muidu üldse pekki ei söö). Tammetõrud tundusid järsku hammustamiseks ahvatlevad. Hammustasin ja sülitasin välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidraid isusid polegi olnud, aga 1. trimestril toitusin peamiselt apelsinidest ja praegu (37+2) on mõned nädalad olnud selline isu, et saiale peale paar tomativiilu, sinna soola, viil juustu ja mikrolaineahjust läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polnud veidraid isusid, aga teisel trimestril tahtsin meeeeeletult süüa kohukesi, no päevas ikka mitu tükki läks ära.. jube 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma terve esimese trimestri sõin iga päev leivasuppi, enne seda tundus leivasupp kõige rõvedam asi maailmas. Mingi hetk sõin ka nii palju apelsine, et siia maani pole ühtegi apelsini näha tahtnud. Tundub, et lapsele ka apelsini maitse ei istu, sest infacoli gaasirohi, mis apelsini maitseline on ajas mu lapse oksele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mainida just veidrat, siis mina jõin isukalt toidukoort ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidraid isusid polegi olnud, aga 1. trimestril toitusin peamiselt apelsinidest ja praegu (37+2) on mõned nädalad olnud selline isu, et saiale peale paar tomativiilu, sinna soola, viil juustu ja mikrolaineahjust läbi.

Ooo, see tomatisai juustuga oli minu lemmik ka. Olingi juba unustanud ja tegin kohe täna uuesti, ikka maitseb hästi!

Aga muidu enda esimese raseduse ajal, 13 aastat tagasi, jõin pakkide viisi virsiku mahla ja sõin neid lilledega küpsiseid, millel šokolaadist südamik (ei meenu praegu, mis nime need kannavad). Enam pole aastaid neid söönud. Praeguse rasedusega nokin ainult soolast, magusat ei kannata üldse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on teemaks isutus, selline konstantne lääge olek. Kui varasemalt armastasin väga komme ja shokolaadi, siis nüüd enam mitte, sobib rohkem/ainult soolane toit.

Ja nt Santa Maria maitseained käivad täiega vastu, ükskord isegi oksendasin selle tugeva lõhna tõttu. Kartulikrōpsud oma tugevate maitseainetega, öäkk????. Varasemalt armastasin neid.

Seega on minu meelest õigem küsida, et millised asjad enam ei isuta????.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:56; 16.07 18:30; 19.07 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel kuudel oli iga päev vaja süüa hapusid õunu. Nüüd on tekkinud isu soola ja karamelli järele. Aga tegelikult kokkuvõttes on mu isu toidu järele vähenenud poole võrra ja sööngi hoopis palju vähem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värsked soolakurgid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidrate isudega naised, teil on rauapuudus. Hakake rauda lisaks tarbima ja napakad isud kaovad. Raseduse ajal normaalselt toituda on normaalne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse pole mingit isu, kuigi kõht on kogu aeg tühi. Seega on ka kogu aeg kerge iiveldus peal. Seda leevendaks söömine, aga isu pole…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidrate isudega naised, teil on rauapuudus. Hakake rauda lisaks tarbima ja napakad isud kaovad. Raseduse ajal normaalselt toituda on normaalne.

Minul on need napakad isud olnud juba terve raseduse aja.Regulaarselt olen käinud ka kontrollis ja polnud mingit rauapuudust,söin ka normaalselt,ei suitsetanud,veelvähem tarbisin alkoholi,aga isud olid ikka.
Milline on siis normaalne toitumine?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 12:31; 12.07 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 33nädal ja pole siiani erilisi isusid olnud, kõik sama nagu enne rasedust. Esimesel trimestril maitsesid apelsinid väga hästi, niiet jaanuar kuni aprill sõin ma pm iga õhtu vähemalt ühe apelsini. Aga ma ei ütleks, et see midagi erilist oleks. Praegu söön vähem, aga tihemini.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 10:25; 13.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ja lisan veel, et olen kah uurinud isude kohta ja leidnud, et isudel ikkagi kipuvad olema mingid tagapõhjad. Mitte ainult rauapuudus. Tasub guugeldada kui on oskust ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 10:25; 13.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetke 16n
I trimester läks apelsini ja Pure apelsinimahla korralikult. Iiveldus kimbutas mind vaid paaril päeval, seega ses suhtes vedas.
Praegu tahaks iga toidu kõrvale rammusat piima ja seda juba mitu kuud. Varem ei olnud üldse selline piimavasikas ????
Muidu on nagu tavaline. Läheb soolast, läheb magusat, eraldi
ikka ???? Liha ei taha enam nii palju kui varem (I trimester ei suutnud üldse liha süüa, varem olin korralik lihasöödik) . Palju ei jaksa süüa. Kogused on väiksemaks kusjuures läinud ja enam ei ole sellist sisemist sundi taldrik kindlasti tühjaks süüa.
Eks näha ole, kuidas raseduse kulgedes isud muutuvad, täitsa põnev. ???? muidu võtan kompleksvitamiini ka.

Miska

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isud on paljuski seotud meie emotsioonidega. Ise püüan lähtuda tunnetusest, kas see või teine toiduaine teeb beebile head (vitamiinid, mineraalid jm kasulikud ained) või halba (lisatud suhkur, poolfabrikaadid). Kui minu ”isu” tahab midagi värsket, mida praegusel ajal on nii mõnusalt palju, tarbin seda rõõmuga, kui mitte, siis pigem joon vett selle peale ja unustan isu ära 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub rauapuudusesse,siis raseduse jooksul seda polnud,ainult eelmisel visiidil ämmakas ütles,et rauda veidi vähe ja kirjutas välja tabletid Ferrum Lek,aga paraku mulle need ei sobinud,sest panid köhu kinni,seega läksin apteeki ja ostsin hoopis rauasiirupit.Peale seda seedimine jälle korras.
Vötan nüüd igapäevaselt,kuid isud on ikka alles.Mönda ega sai siin usinalt popkorni nositud(soola ja vöimaitselist),aga nüüdseks tundub et vist sai isu täis sest enam ei taha.Sama teema on ka Krakovi vorstiga,mis oli meil pikka aega suur lemmik,aga nüüd ei taha isegi vaadata sinnapoole,vaid on asendunud nende poolsuitsuvorstikestega.
Pimmatooteid on üle pika aja jälle rohkem minema hakanud,vahepeal oli ikka päris körini nendest,siis jöin ainult vett.Nüüd tahaks jogurtit,keefirit,piima..Juust ei meeldi siiani.Raseduse alguses läks ikka juust ka peale,nüüd ei taha üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lähevad hästi värsked soolakurgid, hapukurgid, hapud õunad, hommikuti väga tihti võileib vorsti ja värske kurgiga, herned. Need on põhilisemad. Muidugi on ka nii, et see mis meeldib ükspäev, ei meeldi enam järgmine päev üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Selle piimaga on jah mingi teema. Varasemalt jättis mind piim suht külmaks, aga nüüd on see üks väheseid jooke, mis raseduse ajal alla läheb ja maitseb ka lausa. Kohv täiesti vastunäidustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:56; 16.07 18:30; 19.07 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tomatimahl, nämmmm????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 23:56; 16.07 18:30; 19.07 21:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Lapse ootamine rasedusaegsed isud