Esileht Lapse ootamine Rasedusaja märkmed

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasedusaja märkmed

Postitas:
Kägu

Hei. Kuidas kogu raseduse aja kõike meeles suudate pidada? Mul ei tule vahest isegi meelde, kui rase ma täpselt olen 😉 Ostsin lõpuks endale selle lilla Beebiootuse kalendermärkmiku. Hästi põhjalik a 250 lk, kannan kaasas ja muudkui täidan, kui midagi meelde tuleb. Oleks pidanud varem ostma, ei raatsinud ja oli väikses märkmikus, lõpuks ei leidnud isegi enam asju üles, kui pidin arstilt küsima, lappasin terve 5 minutit ja jäigi küsimata. Nüüd hea süsteem. Ja sain isegi ämmakaga intervjuu selle raamatu tõttu lihtsalt tehtud. Seal sünnitusplaan jne.
Kõige rohkem mulle meeldib, see, et saan meest puurida, et näe, raamatus küsimus, sinu tunnete kohta, et mis sa arvad… Me oleme palju lähedasemaks saanud ja lihtsam rääkida ka. Soovitan!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mida seal ikka niiväga on vaja meeles pidada? Vahel on mõni visiit, kaks korda tuleb ka UH-sse minna – need ajad märgitakse nagunii üles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen ka, et mida sinna 250 lk kirjutada on? Huvi pärast küsin täitsa, sest ise kirjutan nt oma rasedusäppi mingeid lühikesi märkmeid (nt visiidiajad, aga need ka rasedakaardil; beebi esimesed liigutused; vahel ka mõned sümptomid, mis tunduvad tuleviku vaatest meeldejätmist vajavad; küsimused ämmakale jmt).

Muud uuringute andmed on nagunii Digiloos ja rasedakaardil olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi suvalise äpiga hoidsin raseduse kulul silma peal. Pluss rasedakaart pluss telefonis kalender. Mida veel vaja meeles pidada või üles märkida? Mis intervjuu? Miks meest vaja pinnida?
Või oli see “varjatud” reklaam?

Please wait...
Postitas:
Kägu

märkmed

Ma mõtlen just kõiki emotsioone ja igapäevast enesetunnet näiteks. Ja siis veel pisidetaile- mida ma arvan, et pärast ei mäletaks enam. Ja siis nimekirju, mida lapsele vaja ja endale ja sünnitama jne. Enda ümbermõõdudki.Kaal. Lapse nime variandid jne. Nii palju asju on. Mul vähemalt esimesega. See jääb ikka igaveseks riiulile, väga palju äppe kaob ikka aja jooksul ära tegelikkuses.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tead, need miljon pisidetaili on huvitavad ainult raseduse ajal — ja sedagi peamiselt esimese raseduse ajal, järgmiste ajal on juba olemasolevate lastega piisavalt tegemist, et ei jõua enam niimoodi ihu ja hingega pühenduda rase olemisele ja iga oma keha ja psüühika pisiasja üle juurdlemisele. 😀

Ma olin ka esimese lapsega väga pühendunud rase. Nüüd on lapsed 5 a ja 2 a ning ausalt, täiesti suva, mida ma mingis ühes või teises raseduse etapis tundsin või mõtlesin või mitmendal nädalal mitu cm või mitu kg juurde oli tulnud. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Märkmed on ikka toredad. iga järgmise rasedusega on huvitav lugeda ja võrrelda. Eks see on individuaalne muidugi, kuid mina küll kõrvutan andmeid ka.
Märkmeid olen pidanud tavalise päevik-märkmiku kujul. ühe lapse ajal on osad märkmed tehtud raamatukesse “Minu 9 kuud”, kuid seal oli vaba emotsiooni põhjal kirjutamise ruumi vähe.
Praeguse rasedusega pean nii märkmik-päevikut, kui kasutan ITK äppi.
Selline eeltäidetud märkmik, nagu teemaalgatajal kasutusel on iseenesest vahva asi ja lõbus meelelahutus, kujutan ette, et eriti tore, kui kõikide rasedustega on samasugune kasutusel. minu enda jaoks sobib rohkem vabam ja loomingulisem vorm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See lilla 9+1 on nii mõttetu, vähemalt minu jaoks oli raharaiskamine. Ja need väljad on ka nii keerulised ja ebaloogilised, ausalt ei tea mis ma tundsin kuu enne rasedust.. Soovitaks pigem midagi muud ja konkreetsemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, need miljon pisidetaili on huvitavad ainult raseduse ajal — ja sedagi peamiselt esimese raseduse ajal, järgmiste ajal on juba olemasolevate lastega piisavalt tegemist, et ei jõua enam niimoodi ihu ja hingega pühenduda rase olemisele ja iga oma keha ja psüühika pisiasja üle juurdlemisele. 😀

Ma olin ka esimese lapsega väga pühendunud rase. Nüüd on lapsed 5 a ja 2 a ning ausalt, täiesti suva, mida ma mingis ühes või teises raseduse etapis tundsin või mõtlesin või mitmendal nädalal mitu cm või mitu kg juurde oli tulnud. 🙂

Sama siin, esimese rasedusega on kõik uus ja huvitav, siis ma ka jälgisin mingitelt lehtedelt, et mis mingil raseduskuul lootel areneb, kui suur ta peaks olema jmt. Mind ennast puudutavad andmed (kõhu mõõdud, kaal jmt) sai arsti või ämmaemanda juures kontrollis käies kirja, nii et rasedaraamatute järgi teise raseduse ajal vahepeal ikka võrdlesin, kas kõhu suurus on umbes sama ja minu kaal.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine Rasedusaja märkmed