Esileht Sünnitus Rasedusarmid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rasedusarmid

Postitas:

Kuidas kogemused, kes juba sünnitanud. Kas on võimalik ka nii, et raseduse ajal ei tundu ühtki armi olevat, aga pärast sünnitust on ikka näha armid? Et kui kõht aas kokku tõmbab, alles siis muutuvad nähtavaks. Või on viimasel kuul ikka juba kõik näha, mis seisukord on? Mul hetkel ei ole ühtki, aga ei tea, kas tõesti veabki ja pääsen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul raseduse ajal polnud üldse näha, peale sünnitust tulid esile siis mingid mega mikroskoopilised kõhu peal, aga kui nägu just vastu kõhtu ei suru, siis polegi neid eriti näha. Seega mul ka vedas ikka täiega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu ei olnud raseduse ajal ühtegi rasedusarmi, aga tuharad ja kintsud sügelesid. Peale sünnitust ca paari nädala pärast märkasin, et sinna on tekkinud armid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armid tekkisid peale 1.sünnitust. Raseduse ajal ei olnud midagi näha, kuid kui laps juba käes oli ning keha hakkas omandama endisi mõõte, siis ilmusid armid lagedale. Ja seda kogu järgnevaks eluks. Peale teist sünnitust ei teinud enam vahet, millised olid vanemad armid ja millised uued.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei old raseduse ajal näha, aga mõni päev peale sünnitust nägin et on tekkinud kõhu nö rippuvale osale naba alla. hakkasin kreemitama ja tundub et isegi aitab, armid on vähemnähtavad kui alguses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei olnud raseduse ajal mingeid arme näha, ega ole ka nüüd. Kasutasin raseduse ajal weleda rasedate õli, määrisin kõhtu, alaselga, rindu tagumikku ja reisi sellega. Kasutasin umbes 3-5 korda nädalas peale dushi või siis kui kiskuma/sügelema hakkas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka peale sünnitust tekivad jah!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kah ei olnud raseduse ajal arme, aga peale sünnitust tulid üpris koledad lillad armid puusanukkide juurde. Õnneks jäävad ajaga heledamaks, päris ära vist ei kaogi enam. Väga ei põe, mis teha, lapse sünnitamise kõrval on need armid nii, noh, suva kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minul on juba praegu, esmarasedana armid 🙂 Kõhu all just ja sellised roosad/lillakad, aga pole hullu, eks näis kuidas nad pärast jäävad, kui keha on \”endine\”, sest olgem ausad, päris endine ei saa ta kunagi olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minul on juba praegu, esmarasedana armid 🙂 Kõhu all just ja sellised roosad/lillakad, aga pole hullu, eks näis kuidas nad pärast jäävad, kui keha on \”endine\”, sest olgem ausad, päris endine ei saa ta kunagi olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul rasedana väga ei olnud näha arme. Vb seepärast, et ma olin suur nagu pall ja ei näinud oma kõhu alla. 😀 Kreemitasin kogu aeg, aga oleneb suuresti vist geenidest. Peale sünnitust oli näha, et arme üsna palju ja igal pool ( kõht, reie siseküljed, puusad). Nüüd pool aastat sünnitusest möödas ja hakkavad heledamaks muutuma ( algselt olid ikka tumelillad ).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osade, naha alumises kihis asuvate armidega, on jah nii, et kui nahk trimmis, siis ei pruugi neid näha ollagi. Aga see ei tähenda, et neid seal juba ei ole. Siis kui oled ära sünnitanud ja kaal hakkab alla minema, siis tulevad need armid nähtavale, kuna nahk ei ole enam nii pingul. Aga nende armidega on tavaliselt nii, et need ajapikku jäävad silmale päris märkamatuks. Kui nahka pikki arme pinguldada, siis on neid võibolla tõesti näha, aga naha loomulikus olekus (kui ei ole pingule tõmmatud) ei ole neid üldse märgata.
Oleneb kõik striiade tugevusastmest.

Striiad võivad olla :

atroofilised – terve naha pinnast madalamal. Enamus striasid on atroofilised.
normotroofilised – terve nahaga ühel tasapinnal.
hüpertroofilised – kõrgemad nahapinnast

http://www.derma.ee/articles.php?id=159

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks alguses neid näha ei ole on see, et alguses nad on läbipaistmatud. Vaadake kõhtu peegliga, st suunake peegliga valgus kõhule, kõik nähtamatud armid läigivad vastu. masain ¨oki kui neid niimoodi nägin, lillaks läksid need tükk aega hiljem alles. Aga ma muidu kreemitasin meeletule, no meeeeeeeeeeeeeeeeletult palju 16.nädalast saati. Mul oli dermatiit ja pidin lausa iga tund kreemitama! JA ikka olen üleni triibuline. Kõik oleneb siiski nahast. Kui ikka ei ole veniv nahk, siis ei ole midagi teha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitusarme saab eemaldada nt laseriga http://vita.ee/teenus/laserravi/venitusarmid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli keiser ja arm andis pikalt tunda nii et mingit sünnitusjärgset bandaaži kanda ei saanud. Ja kuna kõht rippus üle armi (ülekaalus ka) siis tulid sellest venitusarmid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Rasedusarmid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.