Esileht Sünnitus rasedusdiabeediga sünnitama

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: rasedusdiabeediga sünnitama

Postitas:

Tere!

Kas siin ka emmesid, kes on sünnitanud rasedusdiabeedi diagnoosiga? Kas sünnitus kutsuti esile või lasti lõpuni kanda? Millal laps sündis ja palju kaalus?

Olen ka ise rasedusdiabeediga lõpurase ja oleks huvitav teada kuidas teistel läinud on. Saan järgmine nädal teada, kas on esilekutsumisega minek või mitte, aga ämmakas hoiatas, et üldjuhul üle 40 nädala ei lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 15:37; 16.04 17:19; 20.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sündis suht õigeaegselt ja enne seda kui oleks hakanud esilekutsumist määrama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsuti esile 40+6. Beebi kaalus 3,6 kg ja kõik oli korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain esilekutsumise paberi neljapäeval ja sama päeva õhtul ka laps sündis 38+6

Üle kandmine ei oleks kõne allagi tulnud. Kaalus üle 4kg ja ise jäin täiesti terveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rasedusdiabeedi diagnoos jääb kuni lõpuni? Ka siis kui toidu jälgimisega veresuhkru korda saad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul olid ainult paar näitu üle (mõõtsin igapäev), aga lõpuni oli diagnoos. Tavaliselt on nii, et 36 nädalast hakkab insuliini tootmine normaliseeruma. Minu beebi sündis 40+5, 40+6 oleks hakatud esile kutsuma. See on 40+6 on maksimum aeg, mida lubatakse diagnoosiga kanda. Lapse suurus  ka pole ainus põhjus. Minu beebi oli sündides 3400g, igati terve ja rõõmus. Paar korda kontrolliti haiglas tema veresuhkrut, need näidud olid kõik ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

diagnoos jääb ikka lõpuni jah, isegi kui näitajad korras. mul oli varem hommikuste näitudega jama, aga nüüdseks rasedust 37+5 ja näidud korras. insuliini ei pidanud kordagi süstima ja sain nö dieediga kontrolli all hoitud, aga diagnoosi see kahjuks ei muuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 15:37; 16.04 17:19; 20.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsuti tähtajal joogiga esile. Juurde võtsin palju aga laps polnud suur, lootevett oli palju. Diabeediravi ei saanud. Hommikused näidud olid veidi nihkes aga mitte nii hullult, et ravida vaja.

Laps oli 3,5kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja ja käisin täna ultrahelis, et lapse kaalu hinnata. rasedust 38+2 ja TA 02.05, esilekutsumisele 10.05, kui ise varem ei otsusta tulla. kaal 3,5 +/- 500g. nii et siis pmts esilekutsumine 41+1, kui ise varem ei tule

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 15:37; 16.04 17:19; 20.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju jõudu teemaalgatajale! Mina läksin esilekutsumisele 38+5, laps sündis 39+0 õhtul. Arvati, et 4+ kg juba ultrahelis, aga sündis 3760g.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin 1.5 kuud tagasi,  esilekutsumisega 39+2. Diabeet, raviks metformiin 1g , looteveeliigsus Laps kaalus 3200gr. Ravimitega üldjuhul üle 39nãdala kanda ei lasta. Insuliiniga vist isegi max 38ndl.

Esilekutsumine kestis 2 päeva ja katsetati kõiki meetodeid (pulber, balloon, vete avamine, tilk), üldse ei tahtnud ta tulla.

Nüüd olen targem, võtaks seda diagnoosi leebemalt ja esile kutsuda ei laseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud kahe rasedusega rasedusdiabeet. Viimase lapse sünnitasin oktoobris ja siis olin ka pool rasedust süstinud koguaeg suurtes kogustes insuliini. Kôik arstid vàitsid kui ühest suust, et rasedusdiabeediga ei kutsuta esile sünnitust. Ainult siis kui juba 40 nädalat täis on, siis vaatavad uuesti üle. Kui aga on pàris diabeet, siis kutsutakse. Tegemist siis itk-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus rasedusdiabeediga sünnitama