Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedusdiabeetikud, kel ikka kõrgeid näite

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedusdiabeetikud, kel ikka kõrgeid näite

Postitas:

36ndast nädalast saati ehk ligi kolm nädalat on mu hommikune paastusuhkur kõrge – 5,6 umbes. Tundub, et ta tahab lihtsalt kõrge püsida, ma ei jaksa ka enam ennast nii tohutult kontrollida (söön normaalselt). Samas saan aru, et nt Soomes uhe kõrge näitajaga üldse ei diagnoositagi gest.diabeeti (mul on ka ainult paastusuhkruga probleeme olnud, oli glük.testil 5,4); motisklen siin lihtsalt, et huvitav, kui suur mõju sel on beebile, st ei tahaks, et ta liiga suur oleks. Kuu aega tagasi arstil käies ei olnud suur, oli kena keskmine ja mina ka seekord heas kaalus, vähe juurde votnud selle diabeediga.

Ühesõnaga, mis ma siis küsin… et kuidas teistel laheb; mul on koik ämmakad puhkusel ja ma pole saanud nendega konsulteerida. Paari päeva pärast lähen uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole rasedusdiabeeti olnud, aga mul on lapsel I tüübi diabeet. Ma saan tegelikult hästi aru, et olukorrad ei ole võrreldavad, aga I tüübi diabeedi puhul on 5,6 väga suurepärane number. Natuke kirtsutan nina, kui on 8 ja üle, kõrgeks pean siis, kui on ca 13 ja üle selle … Aga on olnud ka 15 ja 20 ja suuremaidki näite.

Mis ma tahtsin öelda, on see, et veresuhkru näidu puhul see null koma kaks või koma neli ei mängi erilist rolli.

(ma ei ole muidugi arst… lihtsalt staažikas lapsevanem)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka hommikune veresuhkur just nii 5,6 kandis tavaliselt, täitsa ükskõik siis, kas olen eelmisel öl saia, kommi söönud, või üldse mitte midagi. Öeldi, et ju siis maks ei tööta korralikult, ja määrati väikestes kogustes insuliin. Aga see ka ei ole 1,5 nädala jooksul midagi muutnud. Päevasel ajal söö torti, jäätist, mida iganes, kogu aeg on näitajad normaalsed. Inimene, kes müüb diabeedivahendeid Foorumi majas, ütles, et tema meelest rasedatel määratakse jube kergelt see gestatsioonidiabeet, et need näitajad on ju täitsa head, ja pole see hommikune ka nii hull midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedusdiabeetikud, kel ikka kõrgeid näite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.