Esileht Lapse ootamine Raseduse 21.nädal ning alaselja- ja kõhuvalu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Raseduse 21.nädal ning alaselja- ja kõhuvalu

Postitas:

Kas on normaalne, et sellises raseduse staadiumis esineb veel menstruatsioonitaolist valu alakõhus ja selg ka nagu nõrk ja valutab. Oli nädal tagasi sama asi ja läks üle. Samas kui googeldan, siis ei peaks see normaalne olema 2.trimestril? Kõndides valu ei ole, vaid siis kui pikali olen või niisama rahulolekus. Valud ei käi hooti vaid on pidev. Võib kesta mitu tundi ja siis kaduda nagu polekski midagi. Samas lugesin, et ka osadel algab sünnitus samade valudega ? Tuim alakõhu ja seljavalu. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli umbes 24nda nädalani püsiv ja tuim (aga nõrk, valuvaigisteid ei kasutanud) päevadelaadne valu alakõhus ja -seljas, nüüd 30nda nädala juures enam ei ole. Ma ka muretsesin natuke, sest lugesin igalt poolt, et teisel trimestril ei tohiks olla. Ämmaemand ei arvanud neist valudest aga midagi ja mingi hetk need üle ka läksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 18:37; 22.12 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käiks igaks juhuks kontrollis. Mina sünnitasin 36+4 nädalal taoliste valudega lapse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrollis soovitan ma ka ikka käia. Mul vaadati ka kõik igaks juhuks üle. Ämmaemand hiljem ütles, et taolised valud pole nii ebatavalised ka raseduse keskel. Lihtsalt, et ära ülemäära palju muretse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 18:37; 22.12 09:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse 21.nädal ning alaselja- ja kõhuvalu