Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse 31-32 nädal + lend 2.5 h Viini

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Raseduse 31-32 nädal + lend 2.5 h Viini

Postitas:

Kas soovitate, kui rasedus on kulgenud normaalselt?
Tahaks õudsalt puhata 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on nii palju asju mida arvesse võtta…

Viin sihtkohana on piisavalt kõrgetasemelise meditsiiniga, et hädaolukorras 31. nädalal sündinuga hakkama saada, seega ma julgeks minna küll.

Lisaks tuleb aga arvesse võtta kas konkreetne lennufirma lubab sellises faasis rasedusega lennata (nõutakse arstitõendit). Ja kas saad korraliku tervisekindlustuse, mis kataks rasedusega seonduvat.

Olenevalt lendamise ajast ma arvestaks veel, mis seis Viinis covid levikuga on ja võimaliku teise lainega sügisel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida täpselt sa seal teeksid? Kõnnid +30 tulikuumadel linnatänavatel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas soovitate, kui rasedus on kulgenud normaalselt?

Tahaks õudsalt puhata ????

tulin just reisilt, kus pidi istuma 12 h lennukis. milles probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ma läheks. Oli endalgi kevadel plaanis reis 28. nädala paiku, aga piirid pandi kinni ja jäi minemata. Konsulteeri igaks juhuks ämmaemanda/arstiga ja kui sealt ei ole mingeid piiranguid, siis ma ei näe põhjust, miks sa ei võiks minna, kui endal enesetunne hea. Käi vahepeal lennukis ringi ja kui Viinis palavad ilmad, siis ära endale lihtsalt kuumusega liiga tee 🙂
Aga jah, lennufirmadel võivad erinevad reeglid olla rasedatega seoses, nii et uuri need kindlasti välja. Võta EL ravikindlustuskaart kaasa ja püüa leida kindlustus, mis katab ka selle, kui peaksid seal sünnitama hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse 31-32 nädal + lend 2.5 h Viini