Esileht Lapse ootamine Raseduse ajal hemorroid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Raseduse ajal hemorroid

Postitas:
Kägu

Natukene delikaatne teema, aga olen 4.kuud rase ja avastasin endal mingi valusa munakese/kühmukese ja arvestades piirkonda oletan, et tegu on hemorroidiga. Suuremat kõhukinnisust justkui olnud ei ole, millest see küll tekkida sai, hmm..!? Samas on istuvat eluviisi olnud üsna palju, kuna paar väga rasket kuud seljataga. Keegi veel nii varajase raseduse ajal sellise asjaga kokku puutunud? Kuna see paar päeva on olnud muutumatu, siis mõtlesin, kas peaksin midagi ette võtma (mingit ravimit vms ostma) või võib see iseenesest ära ka kaduda? Mõnest kodusest vahendist ka abi oleks? Puutun sellise asjaga esmakordselt kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ise ka ära kaduda, aga peaksid ikkagi end liigutama, kindlasti jälgima, et kõht poleks kinni (ega päris lahti). Raseduse ajal kipuvad tekkima jah, aga natuke saad ikka ennetada, et vähem tekiks vms, kuna tegemist suht ebamugavate asjadega. Apteegis on küll küünlaid jms leevendavaid vahendeid ja mulle mingi arst väitis, et need ei aita, aga mul on ikka aidanud küll vahepeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekkis pärast sünnitust. Aga apteeki oma raha ei viinud, vaid kodus tegin nii, et oleks kindel wc rutiin(iga päev samal ajal), lükkasin kohe pärast wc käiku hemorroidid sisse tagasi ja pesin end kohe sooja veega. Tupsutasin veel astelpaju õliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse ajal hemorroid